Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

**Buburuze de 2009 in actiune (25)**


198 raspunsuri la acest subiect

#11
lavinia.p

lavinia.p

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.260 mesaje

Postat 15 iulie 2010 - 19:27

Simina felicitari pt micul plimbaret[olala][olala][pup]

Reby, Cris [pup][pup]

Cuscra pe unde umbli de nu mai dai nici un semn de viata?

[pup]la toate (am facut o scurta pauza de la munci[:D])



Mami fericita de pitic campion Rares Florin---te iubesc mult piticanie mica [auto]



Rareselul a implinit un anisor [bum][batetoba]

Asa creste iubirea vietii mele [olala] 23.mai.2009



#12
cris_82

cris_82

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.817 mesaje

Postat 15 iulie 2010 - 20:32

intru mai pe seara sa va raspund in parte la fiecare,deocamdata am intyrat sa ma laut ca mi-am luat niste sandale albe care sunt mortale[olala][olala][olala][olala]cum le-am vazut pe raft mi s-au lipit ochii de de ele ca daca ma batea cineva cu biciul ud si nici nu ma misca de acolo[:D]



brotacul tero-sectorist[poc][poc]MIRUNA(29 mai)



Teroricul sectoricios are 1 anisor [bis][bis][bis][bis]

#13
lavinia.p

lavinia.p

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.260 mesaje

Postat 15 iulie 2010 - 21:30

Cris sa bagi si o poza cu ele[olala], sa le folosesti sanatoasa...la mine urmeaza tura 2 de smotru, acuma a venit mami dupa Raresel si ma duc sa bag tare.

Va pup[pup]



Mami fericita de pitic campion Rares Florin---te iubesc mult piticanie mica [auto]



Rareselul a implinit un anisor [bum][batetoba]

Asa creste iubirea vietii mele [olala] 23.mai.2009



#14
reby-iry

reby-iry

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 347 mesaje

Postat 16 iulie 2010 - 01:18

cris-baga si tu niste poze cu sandalele ca mai facut curioasa,sunt mai rau ca babele,sa stii![:D][pup]
lavinia-soro,spor la treaba,suntem pe acelasi calapod si eu l-am trim pe barbatimi-o afara sa ma apuc de treaba in casa,mai am ceva geamuri,ceva praf[:D][pup]uff ca tare bn mai e cand mai ai si o alta ocupatie[pk]
cuscra-ce faci fato,te ascunzi dupa tufis sa nu dai de baut?![pup]
picky-vb lui cris,ceva poze cu micuta pletoasa nu ne servesti?[:D][pup]ne bucuramn si atunci rar cand mai intri pe la noi
atat am tinut minte,atat am scris[:D],hai sa va [pup] pe toate de nb

aaaaaaaaaaaa,cris,spunea-i ceva de gradinita,sau nu am inteles eu bn?pei cum poti sa dai fetita la gradinita,ti-o ia asa mika?sau am inteles eu altceva,ca sunt kam [bang] in cap de-o vreme,azi mi-am mai revenit putin[:D]

[zana]mea pitika a implinit1 anisor[autoroz]

#15
cris_82

cris_82

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.817 mesaje

Postat 16 iulie 2010 - 10:49

neata mamici cu pici terorici[:D]



haideti la o [cafea][cafea][cafea][cafea],perfuzabile pentru doritoare[:D],trabuce pentru tutungistele inraite [jamaica][jamaica][jamaica] si vougue pentru incepatoare [fum][fum][fum]



iry stai ca acum vine si la noi canicula[bang][bang][bang]o sa transpiram si sub limba...rebekuta cum suporta caldurile alea??da,spuneam ca dupa ce termin concediul cu tero sa o duc la gradi. iar zilele astea sa incep deja sa caut,si in cazul in care gasesc una cum vreau eu si merg saptamanal cu miru cate 1 ora pe zi ca sa ne acomadam si sa nu fie greu atunci cand oi incepe munca..sunt cele particulare care iti primesc copilul si daca are 1 an jumate,dar si scorul e pe masura 200 euro,dar la salariile raportate de la noi e fffff mult si putini isi pot permite[bang][bang]

lavi ce-at patit fetelor cu atat smotru???ia lasati-o mai moale ca nu vine papa de la roma in vizita de cuartezie[:D]



bai frate,babele sunt mici copii pe langa voi..curioaselorrrrrrrr[:D][:D][:D]hai ca o sa fac poza la sandale si o pun[:)]



brotacul tero-sectorist[poc][poc]MIRUNA(29 mai)



Teroricul sectoricios are 1 anisor [bis][bis][bis][bis]

#16
Simina1980

Simina1980

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 798 mesaje

Postat 16 iulie 2010 - 12:23

Neata!
Lavi-spor la curatenie,sa termini repede!Raresel ce mai face?[pup]
Reby-nasol cu canicula dar si de ploi ne-am saturat.[pup]Of ce mult te bucuri tu ca aveti preot roman acolo iar noi care avem aici nu prea dam importanta-vreau sa zic ca nu prea ne facem timp sa mergem la biserica,cel putin eu ca sa nu generalizez.
Cris- sa porti sanatoasa sandalele,si eu mi-am cautat sapt trecuta dar nu m-am decis la nici un model asa ca am ramas tot cu cele vechi.
Am avut o noapte de cacao cu nu stiu cate treziri si maraieli ca imi venea sa-l bat pe Andutu.Nici acum nu stiu ce a avut,el care doarme toata noaptea-nici cald nu a fost,nici foame nu-i era,nici sete.Ce-i drept e ca ii curge un pic nasucul dar nu cred ca asta e cauza.Ma gandesc ca s-ar putea sa-i mai dea veun dintisor(avem deja 6) dar om vedea.
Va pup pe toate![pup]

Mamica de Razvan-Alexandru(24.08.2009)

#17
cris_82

cris_82

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.817 mesaje

Postat 16 iulie 2010 - 18:01

nu am decat 2 poze la sandale,dar uite ca ma tin de cuvant[:D]

http://picasaweb.goo...487432276374738



simina eu le-am luat de la leonardo si am dat destul de mult pe le cu tot cu reducerea au aia de 50% [bang][bang]dar macar sunt ok[:)]cred ca vreun dintisor va face si voua probleme[asia]

fetelor,tineti minte cand spuneam ca astreptam sa ne iasa un canin sus in dreapata??ei bine,doar ce am descoperit in gura lu' fi-mea o ditamai MASEAUA sus in stanga[alcool][alcool][alcool][alcool][alcool]si e jumate iesita[alcool][alcool]



brotacul tero-sectorist[poc][poc]MIRUNA(29 mai)



Teroricul sectoricios are 1 anisor [bis][bis][bis][bis]

#18
eumada

eumada

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 14.106 mesaje

Postat 16 iulie 2010 - 19:12

Plecam la mare..................uraaaaaaaaaa..dar in august...adica pe 2 noaptea....si sper saa fie vremea buna...am inchiriat un apartament in constanta,aproape de mamaia....si abia astept.Atunci isi poate lua concediul sotul meu.....



Eva abia asteapta..zic si eu........abia astept eu...si as vrea sa o vad in nisip.....cu lopatele punandu-si nisip in cap si dand cu picioarele in apa..[olala]

offff Cris eu cred ca tu esti satula de mare iar eu nesatula..intotdeauna am fost de-a binelea turbata cu marea..[:D]





va pup.....avem tricicleta noua...









Madalina [mamica] de minunica Eva-Maria 14.08.2009





#19
carinablanca

carinablanca

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.035 mesaje

Postat 16 iulie 2010 - 21:19

Buna fetelor,



Astept sa se trezeasca Maria si somnul 2 si am intrat sa va spun ca suntem bine, nu avem inca dinti si dormim destul de bine noaptea. Asta pana la proba contrarie ca totusi azi noapte a fost cu cateva treziri. O doare pe scumpa mea gurita ca stiu ca urmeaza dintii, plange seara cand trebuie sa adoarma si cand o dau cu dentinox adoarme aproape instantaneu.



[s] sarbatoritilor din ultimele zile si de azi [s]



pupici



Carina [mamica] [9cer] de scumpete de [zana] in [caru] Maria (31.08.2009)



http://lb1f.lilypie.com/wr9Bp2.png



http://capy72.mondozoo.com

#20
elena_adina

elena_adina

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.066 mesaje

Postat 16 iulie 2010 - 23:58

Salut![hia]

Apar si eu dupa 100 de ani,dar gangania asta mica numai agatat de mine sta.Acum merge singur in piciorute si pe afara,dar,na,trebuie sa stau dupa funduletul lui ca tot mai da cu bucutele de pamant.

Off,noi duminica avem nunta si sincer,abia astept pentru ca stiu ca va fi una super faina,[:D]mirii sunt prietenii nostrii[pk][pk][pk].



carinablanca vai saracuta de ea,off,Razvan a meu,se trezeste pe la 2,se aseaza in fundulet si imi arata/spune "ata" la TV,sa-l deschid,am ce ma "lupta" cu el pana il adorm iar[bang][bang][bang].

eumada yyoooiiii ce fain,te duci la mare,vreau si euuuuuu[q][q][q][q] da nici o sansa anu asta sau cine stie poate mai in toamna[:)].

Merci pentru urarea de miercuri si La multe lunite si Evei[pup].

cris faine tare sandalutele,si eu mooor dupa sandalute albe[olala].Hai sa ma laud[:D],mi-am cumparat si eu niste hainute de nunta de abia astept sa ma imbrac.Nu stiu de ce,dar am ales combinatia de alb -negru[:-@],o fustita super strampta neagra si bluzita alba cu curelusa in talie si spatele gol[olala][olala][olala]voi pune poze dupa nunta.[pup]

Simina of,of,ce ne facem cu strunfiti astea[bang][bang],[:D]si noi tot 6 dintuci avem[pk][pk]. [pup]

lavinia spor la treaba [pk][flo][pup]



[s][bis][bis][bis] LA MULTI ANI SERBAN ALEXANDRU!pentru ieri,sa cresti mare si frumos![bis][bis][bis][s]

Gata,fug sa-i fac baita la pitic si sa-l bag la somnic.M-am cam mocait eu in seara asta si cam tarziu ii fac baita,dar se iarta[:D]



[pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] pe toate!



____________________



Poze Razvanel

Happy-mamy

Adina[mamica]de[buburuza]Razvan mic si frumos(14.08.2009)

"Un ingeras minunat,o creatura binecuvantata....sa facem cunostinta,eu sunt Razvan Ioan,traiesc o lume minunata!"


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Bagajul de maternitate 👜

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 08:13

  • Control

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 21:41

  • Ce am învățat până acum în sarcină?

    Ana1298
    - Ieri, 20:26

  • Bye bye la job

    FloreClau
    - Ieri, 19:30

  • Palpitatii puternice

    RoxiMada
    - Ieri, 17:33

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -