Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

Burtici fericite de septembrie-octombrie (54)


221 raspunsuri la acest subiect

#221
Danuta1979

Danuta1979

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.504 mesaje

Postat 13 mai 2009 - 15:49

Citat:
citat din mesajul lui Ellenuta
Citat:
citat din mesajul lui Danuta1979
Uite cum ma apuca dracii...Mie la Mediocover Victoriei unde merg mi-au zis ca nu o mai fac (asta la sf lui ianuarie anul curent)!!!Buna informatie, merci mult de tot! O sa ma iau de ei....!Analiza asta e de regula acoperita de abonament? Sau extra?Dana [gravi]21+ cu [fetita]Alexandrahttp://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Dana&year=2009&month=9&day=21&babycount=1
eu am facut analiza listeria la medicover victoriei in mai 2007! nu am platit-o, e acoperita de abonament. singura analiza pe care am platit-o la medicover a fost dublu testul! in rest, absolut toate analizele de sarcina (si la prima le-am facut pe absolut toate) sunt acoperite de abonament!Elena [mamica] de [copil] Eva Maria (14.01.2008) + [bebic] [gravi] 19+Eva creste mare[foto] EvaEva filmulete [papica] papa bun
Draga mea, eu la Medicover Victoriei merg.Pana acum in sarcina am platit o parte din analize (cica nu sunt acoperite de abonament). Daca vrei iti scanez si trimit si bonurile fiscal (sf lui ianuarie, martie si mai 2009). Iata ce am platit pana acum in sarcina:- acid uric seric = 18 lei- uree serica = 18 lei- alaninaminotransferaza = 10,35 lei- creatinina serica = 10,93 lei- timp de protrombina QUICK = 12,80 lei- dublu test (doar sangele, ecografia de 2 bani a ratatului de Calomfirescu macar a fost gratis chiar daca mi-a folosit doar ca sa bage cuiul sa merg sa verific tampeniile lui pe bani in alte parti)Deci cam atat.Iar listeria mie la Medicover Victoriei mi-au zis ca nu se mai face!O sa sun sa vad daca se face din nou sau care e explicatia lor.Daca tu crezi ca imi arde de farse, minciuni sau aberatii, te inseli. Forumul asta stiam ca e in ideea de a ne ajuta si sustine una pe alta, nu de a pune la indoiala ceea ce spunem. Eu una ma consider suficient de intreaga la cap cat sa nu-mi pierd vremea pe forumuri aberand sau vorbind ca sa vorbesc.Acum schimband subiectul, incep sa-mi revin cu varsaturile. Sper sa ma si tina. Mi-e si groaza sa mananc ceva sa nu reincep. Ideea e ca am vomitat la o ora dupa ce am luat Elevitul. credeti ca a avut timp sa se absoarba sau ar fi bine sa mai iau o pastila?Dana [gravi]21+ cu [fetita]Alexandrahttp://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Dana&year=2009&month=9&day=21&babycount=1


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • A 15a postare

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 11:33

  • Cea mai asteptata ecografie

    Roxana3001
    - Astăzi, 11:06

  • Bagajul de maternitate 👜

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 08:13

  • Control

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 21:41

  • Ce am învățat până acum în sarcină?

    Ana1298
    - Ieri, 20:26

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -