Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 3 voturi

Copii din 1995-1998(30)


199 raspunsuri la acest subiect

#21
Ana68

Ana68

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.714 mesaje

Postat 22 aprilie 2009 - 22:06

Ioiiii,Agho...[:I]ai citit?Hihihihihi....ma bucur ca iti place...mai citeste,daca iti face pllacere,ai timp sio chef.Am o pretenuta la Iasi care ma citeste mereu...si imi zicea o data ca ori de cate ori se simte dezamagita,e suparata sau in apropiere de-o depresie...intra si citeste,uneori resciteste si zice ca se distreaza si ii vine buna dispozitie...Mukltumesc,Agho!



Mihaela...draghe...baga baba pe listuta[:D],ca raportez: 15 noiembrie 1968.



Pip fetele![pup]



Ana-Maria,mami deAlex&Luana





Album pi casa



Pi casa nou







Amalgam de ganduri













#22
mihaela77O

mihaela77O

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.629 mesaje

Postat 22 aprilie 2009 - 22:16

Citat:
citat din mesajul lui mihaela_s
mihaela, perfect de acord. Cum sa fie suparare? Propunerea e minunata [flo] asadar astept datele daca si restul fetelor sunt de acord. Multumesc pentru urari. [pup] vorbe de copil... Hobby calator de profesie
ma bucur ca nu am suparat![pup]eu-16 noiembrie 1977MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA

#23
mihaela_s

mihaela_s

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 28.843 mesaje

Postat 22 aprilie 2009 - 23:34

Am facut modificarile. Am trecut mamicile intr-o rubrica separata, voi pune in ordine cronologica datele noastre de nastere ca sa fie mai usor de reperat. Daca aveti alte idei, ca intotdeauna sunt binevenite. [flo]



Am primit oficial oferta pe vara. Voi lucra o luna de zile, dupa concediu. Deci, cu forte proaspete [:D]. Acu' trebuie sa tratez cu mama sa vina sa stea cu Silvia, sa nu o duc la camin peste vara. Mai sta si ea cu buni, ca tot le place la amandoua...



[pup]





vorbe de copil...



Hobby



calator de profesie

#24
mirela68

mirela68

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 300 mesaje

Postat 23 aprilie 2009 - 10:49

[quote]citat din mesajul lui Ana68



Mihaela...draghe...baga baba pe listuta[:D],ca raportez: 15 noiembrie 1968.





Ana-Maria [bere]...eu si mai baba,cred ca sunt "mama" voastra pe-aici : 6 iulie 1968



[pup]tuturor













MiReLa

#25
mhldvrc

mhldvrc

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.493 mesaje

Postat 23 aprilie 2009 - 11:25

[hia]

[:D][bum][cheers][disco][berica][cafea][papica][pahar], hihihi [:-)))], secret![:D]

[s]La multi ani, celor ce poarta numele Sf Gheorghe[s]



mQQm, La Multi Ani!!![flo][flo][flo][s] Sarcina usoara in continuare, nastere usoara si numai bine [pup]



Agho, [olala] superb corul, minunata prestatie,... n-am cuvinte...[bis][bis][bis]



Miha770, grozava ideea [flo]



Ana, Mirela, nu mai plangeti mama degeaba, hihihi... ia uite aici - 25 aprilie 1962 - hodoroaga [:-)))], acum intelegeti de ce ma mai plang eu ca nu-s mai tanara [:-/]



Mara[hippi], interesant cadoul de paste pentru Tb.





[pup] si [grup] [foto]

[mamica] de[zana] si[roker]
Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!!!(6)TELEDON!!!

#26
agho

agho

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 946 mesaje

Postat 23 aprilie 2009 - 12:45

La multi ani de Sf. Gheorghe celor care aveti sarbatoriti in familie![flo][flo][flo]

Ana68 , [:D][pup]
Mihaela, n-am citit decat exact mesajul care e afisat acum, asa ca poti sa stai linistita.[:D][pup] Eu - 21.05.'68.
mhldvrc, in curand te sarbatorim si pe tine![flo][pup]
Mirela68, ce m-ai amuzat cu presupunerea ta.[:D]
Mihaela77O,[asia] multumesc pt. mesaj! [pup][flo]

#27
mihaela77O

mihaela77O

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.629 mesaje

Postat 23 aprilie 2009 - 13:48

Citat:
citat din mesajul lui agho
La multi ani de Sf. Gheorghe celor care aveti sarbatoriti in familie![flo][flo][flo]Ana68 , [:D][pup]Mihaela, n-am citit decat exact mesajul care e afisat acum, asa ca poti sa stai linistita.[:D][pup] Eu - 21.05.'68.mhldvrc, in curand te sarbatorim si pe tine![flo][pup]Mirela68, ce m-ai amuzat cu presupunerea ta.[:D] Mihaela77O,[asia] multumesc pt. mesaj! [pup][flo]
agho,placerea a fost de partea mea![pup]tinere,batrane ce conteaza?importanta este sa ne felicitam,macar virtual si sa ramanem tinere in suflet si gandire!ati facut careva mai recent testul papanicolau?eu l-am facut la indicatiile medicului ginecolog(mi-a fost foarte rau,am o anexita acuta cronica)..azi am luat rezultatul..si suna cam asa...L1=tip2 si L2=tip3..am inteles ca daca iese si tip 3 este un inceput de...nici nu vreau sa ma gandesc...[q]...exact ce-m lipsea...saptamana viitoare merg la medicl ginecolog sa-mi citeasca,dara pana atunci,daca v-ati mai lovit de situatie asemanatoare....astept parerea voastra!va multumesc!MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA

#28
andacos

andacos

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 27.306 mesaje

Postat 23 aprilie 2009 - 14:16

La multzi ani tuturor celor ce-si sarbatoresc astazi ziua onomastica sau familiilor lor!

Hop si eu cu datele mele[:D],Ana si Mirela(si de la Miki astept lucrul asta[:D])astept o primire calduroasa in "Club 40"![:-)))][:-)))]
24 mai 1969.

o zi frumoasa tuturor!

Dana

editez sa spun ca acum am descoperit ca nu numai fetele mentzionate sunt in club,deci...contez pe ajutorul vostru forumistico-moral![:D][:D]

#29
Ana68

Ana68

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.714 mesaje

Postat 23 aprilie 2009 - 14:18

Ioiiii...hai ca m-am distrat[:D]...aici ii adunatura de femei matura,bre...deci rectific,nu babe...femei mature,coapte,inteligente,destepte,cu scoala vietii...estem?![:D]

Si io care ma dadeam babaciune...ptiui!No offence,hai ca glumesc![pup][:D]



Mihaela umflatica770....bay,da-te matale,cand ai vremsoara,pe net si interpreteaza-ti singurea rezultatul si nu te mai lua dupa gura lumii,da?Asculta matale ca nu e dracu' chiar asa de negru si este remediu la toate...probabil ca ti se va da un tratament,insa parerea mea este sa afli mai multe opinii medicale si sa nu te hazardezi.Hai cu capul sus,pieptul inainte si ganduri bune si pozitive...[pup][pup][pup][pup][pup]





Ana-Maria,mami deAlex&Luana





Album pi casa



Pi casa nou







Amalgam de ganduri













#30
Ana68

Ana68

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.714 mesaje

Postat 23 aprilie 2009 - 14:21

La multi ani! si sa traiasca cu numele cei ce azi isi serbeaza ziua de nume![flo][pup]



Mqqm,specially for you,"multi ani traiasca!'...si scuze de intarziere,ca nu stiam![pup]



Ana-Maria,mami deAlex&Luana





Album pi casa



Pi casa nou







Amalgam de ganduri














Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Ziua naÈ™terii

    Roxanesss
    - Astăzi, 17:30

  • Eco

    Anamaria1706
    - Astăzi, 16:12

  • Usor usor..

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 15:42

  • 28 de saptamani

    kiki_2024
    - Astăzi, 15:27

  • Control lunar

    Vasilescu Georgeta
    - Astăzi, 12:38

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -