Sari la conținut

Sari la conținut


* - - - - 1 voturi

dupa 4 ani subiectul Valentina


13 raspunsuri la acest subiect

#11
winertoujour

winertoujour
  • Membri
  • 2 mesaje

Postat 06 iunie 2010 - 14:07

Valentina face parte din categoria oamenilor "paranormali"... sa va explic eu nu are rost pt ca i'a destule pagini de forum si daca nu ma insel avem o oarece limita; so puteti tapa pe google :"clarvazatoarea de la Iasi"... astfel veti descoperi destule informatii, din pacate nu foarte elogiative...insa stiu ca mare parte este doar falsitate publicitara...in mare vede lumea prin karma...boala, trecut, viitor;..inainte de a raspunde la intrebari as vrea sa spun ca unele comentarii sunt oarecum deplasate, fara sa vexez pe cineva... si nu am spus ca stie intreg mapamondul ci doar ca in 2006 pe acest site si acest forum cineva a adus un contraargument nesolid care avea ca scop discreditarea Valentinei...tot ce am vrut a fost sa contrazic acest fapt, din simplul fapt ca am cunoscut'o si din simplul fapt ca inteleg altfel lumea si atunci cand cineva loveste doar pt ca" asa se face" fara sa cunoasca cu adevarat subiectul intervin... e ca in jurnalism... analizam, afirmam ceva asupra unui altceva abia dupa ce avem informatii concrete... si de asemenea cunosc si lumea jurnalistica pt ca lucrez in ea si stiu cate cuvinte sunt intoarse doar pt a creste rata de vanzari asa cum cunosc si infractiunile juridice pt ca in asa ceva ma specializez si stiu ca uneori e bine sa pastram distanta in exprimare, pt ca a leza e unul din cele mai simple lucruri...
asadar, in aceasi tonalitate de respect fata de participantii de pe forum rog doar la un moment de analiza inainte de a face un comentariu... [:)]

#12
hannen

hannen

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.330 mesaje

Postat 06 iunie 2010 - 15:40

draga mea,pe forumul asta se scriu sute de mesaje in fiecare zi.Tu ai aparut ca membru nou cu un singur mesaj in care ai trintit niste chestii fara cap si fara coada ca ccc contraargument pt. un oarecare user care acum 4 ani a zis ceva despre o asa numita Valentina.Si te astepti la discutii serioase?
Te-ai suparat degeaba.Nimeni nu-i dator sa ghiceasca in stele cam ce vrei tu sa discuti.
Eu nu am stiut cine-i Valentina (pina nu a pus un user link) si nici nu am inteles cu cine te certi dupa 4 ani.
Acolo la scoala aia nu va invata cum se fac compuneri?Cu introducere,cuprins si incheiere.(?)


************************************
Whatever happens don`t let go of my hand!

#13
b.nica

b.nica

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.937 mesaje

Postat 10 iunie 2010 - 21:30

Aoleu!Nu mai intru pe Forum!

Sa fie mesaje d'astea uhuhuuu?

Acum cateva zile,[b]fara sa intru pe "Paranormal"(de ceva timp!),am inceput asa, fara nicio explicatie,sa ma intreb de ce nu se mai aude nimic de faimoasa Valentina!/b]

Ma ia cu tremurici,suntem pe un net paralel,paranormal?[alcool]Wow!


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Tantrumuri bebe 1 si burtica care pune presiune

    Deutzuk
    - Ieri, 22:26

  • Sarcină

    Erika91
    - Ieri, 21:11

  • Cum am aflat că sunt însărcinată?

    Ana1298
    - Ieri, 18:14

  • Prin Italia cu bebe in burtica

    Pau26
    - Ieri, 14:55

  • Ma copleseste oboseala

    ZDenisa
    - Ieri, 14:42

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -