Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 2 voturi

Doctori de care sa NU te feresti (2)


301 raspunsuri la acest subiect

#281
oana1984

oana1984

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 31 mesaje

Postat 18 august 2011 - 16:44

Citat:
citat din mesajul lui elenusht

fetelor, stie careva de dr. Epure Alexandru? Am programare la dansul miercuri, insa nu stiu daca mai e la vreun spital de stat dupa ce s-a inchis spitalul Caritas!



Cu speranta si rabdare toate se pot rezolva!

[gravired]6+


Buna Elenush,

La dr Epure merg eu (sunt in 21 de sapt). Mi se pare ok, usor aerian dar poate e doar o perioada. Am vazut ca ai postat mesajul in iunie. Ai continuat cu el?

#282
Mali_

Mali_
  • Membri
  • 4 mesaje

Postat 09 septembrie 2011 - 02:54

Eu am nascut cu doamna Mirela Moarcas la Municipal in 2006 si voi naste in doua-trei saptamani din nou cu dumneaei.
Intreba cineva unde are cabinetul particular:la Euromed este lunea si miercurea este la MediClass, undeva in Cotroceni. Eu am fost multumita de ea la prima nastere, cand nu imi urmarise sarcina, am ajuns in luna a opta la recomandarea medicului care mi-a urmarit sarcina, dar care nu facea garzi. S-a purtat tot timpul frumos cu mine, cand am nascut a venit de acasa, duminica dimineata, chiar daca era insarcinata in 32saptamani si totul a fost normal. Sper ca si de data aceasta sa fie la fel.

Mali si Matei (23 iulie)
http://www.flickr.co...84@N00/?saved=1


#283
elypetrov

elypetrov

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 139 mesaje

Postat 18 septembrie 2011 - 10:23

Eu il recomand cu cea mai mare placere pe dl dr Fawaz Chazli pe care il respect si il admir
Are cabinet particular in Constanta zona Casa de cultura tel 0241510810 sau 0736961121 dar si la Euromaterna

ELYPETROV

#284
Anastasia_7

Anastasia_7

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.069 mesaje

Postat 22 septembrie 2011 - 21:24

Buna, fetelor! A nascut cineva mai recent, adica in ultimul an cu dr Ion Ionut Adrian, de la Giulesti?
Va multumesc mult!!![flo][flo][flo]

„Iubirea lui Dumnezeu fata de cel mai mare pacatos este mai mare decat iubirea celui mai mare sfant fata de Dumnezeu. Dumnezeu nu ne cere minuni. Pe acelea le face El.”
Parintele Arsenie Boca

[gravi] 15+ cu 2 [bebic][bebic]

Medicamente: Fragmin 5000 UI- 46 buc.(seringi)

#285
anaoi

anaoi

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 135 mesaje

Postat 19 noiembrie 2011 - 23:10

Buna fetelor,

A nascut cineva cu d-nul doctor CIONTEA BOGDAN de la Municipal?

[gravi]5+

#286
trifanauras

trifanauras
  • Membri
  • 7 mesaje

Postat 29 noiembrie 2011 - 12:20

buna fetelor imi poate spune si mie cineva ceva despre dr elvira salopenco fosta rusu din constanta ?

[gravi]22+

#287
roxiandree

roxiandree
  • Membri
  • 4 mesaje

Postat 06 decembrie 2011 - 22:09

O recomand cu caldura pe dr.Antoaneta Budu de la spitalul CF 2 si Academica. Eu sunt insarcinata in 17 sapt.,sarcina obtinuta dupa o operatie laparoscopica si 2 inseminari tot cu dna doctor .

#288
alina_BB

alina_BB

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 17 mesaje

Postat 20 ianuarie 2012 - 18:06

fetelor va rog daca stiti vre-un doctor care este dispus sa ma primeasca in saptamana 37 de sarcina pentru ca eu sunt plecata in olanda si trebuie sa ma intorc in Romania sa nasc si nu stiu unde sa ma duc. AJUTATI-MA VA ROG!!!!!

Alina[gravired]32+ cu negrutul Rayan

#289
ane-maria

ane-maria

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 506 mesaje

Postat 20 ianuarie 2012 - 21:57

Citat:
citat din mesajul lui alina_BB
fetelor va rog daca stiti vre-un doctor care este dispus sa ma primeasca in saptamana 37 de sarcina pentru ca eu sunt plecata in olanda si trebuie sa ma intorc in Romania sa nasc si nu stiu unde sa ma duc. AJUTATI-MA VA ROG!!!!!Alina[gravired]32+ cu negrutul Rayan
Buna,incearca la Medical City , cu programare la dl. Dr Haiduc Catalin (e un doctor f bun dar si f ocupat , si cred ca orice alt medic de la Filantropia , e un spital bun cu medici f ok din cate am auzit, eu acolo o sa nasc...Acum nu stiu sa zic dc e disponibil sa te primeasca in sapt care esti dar merita sa incerci nu ai nimic de pierdut.Poate dc ii vei explica situatia va fi de acord.Dar pt asta cred ca treb sa te intorci curand din Olanda. www.medicalcity.roSucces!

#290
ana4

ana4
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 06 martie 2012 - 22:53

am nascut cu dl doctor badescu de curand la spitalul cf2, operatie cezariana; e super profesionist, operatia a durat cca 35 min, m-am refacut f repede. Am avut mare incredere in dl doctor si nu m-am inselat; a decurs totul normal. Oricum pentru mine a contat f mult faptul ca e genul de doctor care raspunde la orice ora la telefon si care chiar daca e ocupat te suna imediat inapoi; este foarte comunicativ, are rabdare sa-ti explice daca ai nelamuriri samd. Vi-l recomand cu toata inima!


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Planificarea pe etape

    RoxiMada
    - Ieri, 19:33

  • Organizarea garderobei - sfaturi utile

    Ana1298
    - Ieri, 18:19

  • A 15a postare

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 11:33

  • Cea mai asteptata ecografie

    Roxana3001
    - Ieri, 11:06

  • Bagajul de maternitate 👜

    BiancaDragnea
    - Ieri, 08:13

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -