Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 2 voturi

Ghiocei de martie-aprilie 2009***211***


219 raspunsuri la acest subiect

#211
novus

novus

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 10.559 mesaje

Postat 28 mai 2010 - 23:34

Citat:
citat din mesajul lui olishka
Citat:
citat din mesajul lui Anaan
Citat:
citat din mesajul lui olishka
Salutare!!!Anaan foarte dragut Andrei cu pijamalute roz. Si noi avem. Da mie mi se pare tare dragut [:D] Olga, mamica lui David iepurasul [iepu][9cer]
Ei, ale noastre au devenit accidental roz, dar, drept sa-ti spun, si mie imi plac![:)]Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)
Si noua, dar nu numai pijamale. Dovada aici http://picasaweb.goo...36974882Tricoul are si sclipici [:I]Olga, mamica lui David iepurasul [iepu][9cer]
Haideti ca le sta bine si baietilor in roz [olala] !!Olishka, super tari pozele cand David manaca spaghete [pk]!!Mami lui [zana] Alexandra (03.03.09)

#212
novus

novus

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 10.559 mesaje

Postat 28 mai 2010 - 23:35

Citat:
citat din mesajul lui Anaan
Citat:
citat din mesajul lui olishkahttp://www.catei-de-vanzare.ro/pozeAdult/43caf2f1bfd01c7cc95593858f214267.jpgOlga, mamica lui David iepurasul [iepu][9cer]
Olga, m-am indragostit![olala][olala][olala]Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)
Si eu [olala][olala] !!Mami lui [zana] Alexandra (03.03.09)

#213
pisigri

pisigri

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.432 mesaje

Postat 28 mai 2010 - 23:59

Nu am apucat sa citesc nimic din urma, dar vin sa ma pling...ca bocescde nervi.

Cind am venit de la plimbarea de seara, descopar ca vecinul de sub mine, de la parter, isi scosese gratarul in fata blocului si facea gratar. Sub geamul meu. Toata casa mea era plina de fum, hainele din balcon imputite...
Ma rog, Ilinca era obosita iar sotul deja exploda, asa ca i-am luat pe amindoi de o aripa si am plecat sus, baita, papa, nani...si un ceas mai tirziu inca urcau valatuci de fum spre geamul meu.
M-am imbracat si m-am dus jos si l-am intrebat frumos daca lui i-ar conveni sa ii umplu casa de fum. mai ales ca PESTE STRADA este dealul unei manastiri, si sint acolo gratare puse de municipalitate, sa se afume acolo cit vrea...
Vai, si erau afara 3 barbati, si s-au luat toti de mine, si mi-au facut un circ de numa... Ca eu nu mi-am renovat apartamentu acu 3 ani si am bocanit? Si nu am avut inundatie de Craciun si i-am patat un perete (m-am scuzat atunci de 1000 de ori, am intrebat cum putem repara, m-a pus de i-am cumparat var..). Ca tatal meu nu mai bocane? (el sta la parter, eu la 1 si ai mei la 2). Ca...si ca...
A mai iesit si nevasta-sa si a inceput sa se isterizeze ca ea o data implineste 50 de ani, si i-am stricat aniversarea, a mai iest o toanta de baba de la parter sa ii sara in aparare aleia (is tare buni amici, amindoi plini de initiative...)...
Pina la urma mi-a parut rau din suflet ca am coborit sa vb cu ei si nu l-am lasat pe sot sa sune la Politia Comunitara, dar am zis ca na, sintem vecini...nu-i frumos sa le chem politia pe cap...

Da acu explodez de nervi. Imi crapa capul. Ca in filmul ala romanesc, nu stiu cum se cheama ca nu stiu decit faza asta.."vedea-o-as pe nevasta-ta facuta posta in cimitir, porcu'dracu'..." Tre sa caut faza pe youtube sa va dau linkul, ca e prea tare .

Acuma caut idei de razbunare. Discrete si eficiente. Si ma oftic ca nu gasesc :))

______________________________

If you can't say something nice, then don't say nothing at all

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)

#214
pisigri

pisigri

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.432 mesaje

Postat 29 mai 2010 - 00:03

No, asta-i mostra de cultura

Io i-as mai zice vreo doo vecinului, ca ..pot :D

______________________________

If you can't say something nice, then don't say nothing at all

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)

#215
Kea

Kea

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.920 mesaje

Postat 29 mai 2010 - 01:22

Pisigri, ce sa zic... La multi ani vecinei![:-)))] Nu te mai necaji, maine aerisesti, mai speli o data rufele si gata, nu-ti consuma timpul si energia gandindu-te la razbunari. Sau ii mai inunzi inca o data![:D]

Keutu cheliutu

#216
gigelica20

gigelica20

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.008 mesaje

Postat 29 mai 2010 - 01:26

Citat:
citat din mesajul lui cami_05
Am uitat sa pun pozele[:D]http://www.myphotos.yahoo.com/s/2163a608ccn69aj65ih5Cami mami fericita de printesa Iulia Elena (25.05.2009)
[olala][pup]Asa as vrea si eu o fetita[:-@]Gigelica ,mami de [bonjovi] Victor-Andrei - Pitonul[i]
[bis]30 martie 2009 [bis]


#217
cami_05

cami_05

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 368 mesaje

Postat 29 mai 2010 - 01:34

Ilinca, [pup] pai trebuia sa o asortez cu tortul nu?[:D]

Gigelica, [pup] esti o draguta, da sa stii ca e o terorista care sta agatata toata ziua de gatul si "balcoanele" lui maica-sa.


Cami mami fericita de printesa Iulia Elena (25.05.2009)

#218
gigelica20

gigelica20

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.008 mesaje

Postat 29 mai 2010 - 01:37

Pisigri....te inteleg si inima mea bate clar alaturi de a ta...eu asa mult imi iubesc vecinii...mai bine tac, sa raman o doamna...



[bruta] manca-i-ar mama de simpatici[poc][nervo]



Offf, abia astept sa ma mut![:-@][alcool]



Cum ai putea sa te razbuni...le torni apa pe langa teava pluviala cand ploua afara [:D]...trust me, nu au cum sa te prinda[:-@]



Apoi...scuturi covoare cand doamna sarbatorita isi intinde rufe proaspat curate si spalate...[:D]





Mai vrei?!



Cred ca sa pui manele nu merge, ca i-ai bucura sufletul si urechiushele delicate, nu?[pk]



Gigelica ,mami de [bonjovi] Victor-Andrei - Pitonul[i]

[bis]30 martie 2009 [bis]


#219
Monnvas

Monnvas

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.585 mesaje

Postat 29 mai 2010 - 01:40

Eu racita, piciul si cu masea, si cu febra, nush daca de racit sau de altele... Sper sa ma lase sa fac cap. nou, ca iar suntem de nedespartit.



Monica mami [8**] de [biz] CRISTIAN - "domnu' injiner"

(7.03.2009)


#220
mart.apr09

mart.apr09

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.117 mesaje

Postat 29 mai 2010 - 01:43

capitol nou



[bis][bis][bis]Mamici de ghiocei[bis][bis][bis]



Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Ziua naÈ™terii

    Roxanesss
    - Astăzi, 17:30

  • Eco

    Anamaria1706
    - Astăzi, 16:12

  • Usor usor..

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 15:42

  • 28 de saptamani

    kiki_2024
    - Astăzi, 15:27

  • Control lunar

    Vasilescu Georgeta
    - Astăzi, 12:38

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -