Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

gradinita Little Angels Nursery


54 raspunsuri la acest subiect

#51
nastase17

nastase17
  • Membri
  • 2 mesaje

Postat 11 ianuarie 2013 - 10:48

buna ziua,,eu am fost bucatareasa in anul 2012 la little angel nursery din strada ion ursu si vreau sa va spun ca este o gradinita deplorabila, cu doar doua copanele de pui trebuia sa fac felul unu si felul doi la 28 de copilasi ,meniul care este scris pe sait la ei nici nu exista in farfuri,plus de asta nu exista niciun fel de activitate cu copilasi in interiorul gradinitei,cele 3 asa zise educatoare sunt tare scirboase si tipa la copi,le vorbeste tare urit si cateodata ai si mai atinge,,mai ales o educatoare CRISTINA care desi este MARITATA sta toata ziua pe internet pe saituri de socializare si vorbeste cu multi barbati,,mai ales pe telefon vorbeste toata ziua cu barbati,,nu se face niciun fel de educatie cu copilasi,,patroana ELENA este dezinteresata de ce se intimpla in gradinita sau poate nu stie,cat am lucrat acolo nici nu mia facut contract de munca,ne tine 3 luni chipurile de proba dupa care zice ca nu esti buna si te da afara si aduce alta,eu am avut salariul de 10 milioane si nu a platit nici un impozit la stat dar mite sa-mi faca carte de munca,asa face cu toate,sa scape de impozite,,am sa revin cu mai multe ce se intimpla acolo,,plus de asta se lauda EDUCATOAREA CRISTINA ca patroana traieste cu soferul gradinitei ALEX el fiind insurat va luati cu mainile de cap ce se intimpla acolo,,am sa revin cu mai multe imformatii,,,o zi buna

#52
Ramonika

Ramonika

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.482 mesaje

Postat 11 ianuarie 2013 - 14:43

sunt uimita ca desi sunt atatea pareri proaste din 2009 si pana acum, cresa respectiva rezista si mai sunt copii dusi acolo. ma mira lipsa de reactie a atator mame. [:-@]

#53
ingridnen

ingridnen

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.709 mesaje

Postat 11 ianuarie 2013 - 14:49

cum sa duci un bebe de 6 luni la cresa/gradi ? Eu asta nu pot sa inteleg..

Ingrid si Cristi 9 ani

#54
anylys33

anylys33
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 08 martie 2013 - 16:30

buna ziua,,din pacate am avut si eu fetita la little angel nurcery,am intrerupt colaborarea cu aceasta gradinita deoarece fetita mea nu a facut niciun progres educativ,ceea ce ma determinat sa retrag fetita de acolo este ca una din educatoare, cand mergeam sa iau fetita de la gradinita,imi tot povestea mie de aventurile ei cu fel si fel de barbati,am ramas socata,uimita, nu-mi venea sa cred ce-mi povesteste,ce astfel de educatoare este ea,ce educatie sa dea ea la copilasi,,cred ca cristina o cheama, nu este sanatoasa la cap sa cred,intimplator cautind alta gradinita pe internet am dat de profilul ei pe un sait de intilniri matrimoniale,cu poza ei care i se vede chiloti,pe tagged cu mumele de cristina i


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - Ieri, 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - Ieri, 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Alaptarea

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 11:20

  • Top 10 lucruri inutile de la prima sarcina

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 08:24

  • Prima morfologie

    MamaRadului
    - Ieri, 23:19

  • Album de sarcină

    Ana1298
    - Ieri, 21:21

  • MărÈ›iÈ™or

    Ioanachea
    - Ieri, 21:14

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -