Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

GRADINITE CONSTANTENE(2)


230 raspunsuri la acest subiect

#11
CRIXIA

CRIXIA

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.253 mesaje

Postat 07 martie 2009 - 21:01

Citat:
citat din mesajul lui DanaAlex

Salutare tuturor, doresc si eu informatii despre gradinita nr 12"Amicii" de pe Dobrila Eugeniu, zona Tomis Nord


este gradinita ce apartine de Scoala12? Imi scapa acum localizarea strazii [:I]
Cornelia parca a avuto pe Maria la 12. sa o intrebi pe PM.

Crixia mami de [majoreta] Alexia-Maria ( 22.iul.2003) & [gravi] +13 sapt

#12
delysidavid

delysidavid
  • Membri
  • 6 mesaje

Postat 09 martie 2009 - 13:54

Buna, subscriu si eu la acest topic!

Dana ma inmtereseaza si pe mine cresa asta Tara Piticilor, tarifele sunt aceleasi ca pe site? imi poti da mai multe informatii din ce ai discutat cu patroana?

#13
ioioio

ioioio

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 17 mesaje

Postat 10 martie 2009 - 00:29

Revin si eu. Am fost la cresa 13 astazi sa vorbesc cu directoarea. Numai bine ca nu am gasit-o. Am vorbit cu asistenta si mi-a spus ca au mai avut mame care au adus adeverinte de la locul de munca cu toate ca se aflau in CIC, deci ar fi o sansa.
DanaAlex, mi se pare destul de scumpa Tara Piticilor, am intrat acum pe site ( nici nu stiam ca exista, multumesc; in caz de urgenta voi apela la solutia gradinitei particulare).

#14
delysidavid

delysidavid
  • Membri
  • 6 mesaje

Postat 10 martie 2009 - 13:46

Mersi mult DanaAlex, sunt un pic cam mari preturile, mai intai o sa ma interesez si eu la cresa din Tomis 3, ca aia ar fi in drumul nostru spre servici si mai vreau sa ma interesez daca la abator mai este cresa..daca nu si nu, vom vedea, tare aiurea, bani putini, preturi mari...

#15
angelseby

angelseby

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 73 mesaje

Postat 18 martie 2009 - 14:42

Buna ziua!
Sunt noua pe forum,va rog frumos daca puteti sa-mi dati informatii despre gradinite care primesc copilasi de la 2 ani sau 2 ani si ceva,din zona centrala eu locuiesc pe b-dul ferdinand,gradinita de stat sau particulara.
Va multumesc frumos![pup]

#16
angelseby

angelseby

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 73 mesaje

Postat 18 martie 2009 - 18:52

Multumesc frumos!
Noi ne-am mutat de curand in C-ta cunosc putin orasul am terminat facultatea aici dar e cam departe de noi casa de cultura,ma intereseaza o cresa sau gradinita in zona ferdinand,sau in apropiere,chiar pe langa spitalul judetean acolo lucrez si ar fi usor sa-l las dimineata cand merg la serviciu si sa-l iau cand plec acasa.

#17
CRIXIA

CRIXIA

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.253 mesaje

Postat 27 martie 2009 - 23:34

pe str Flamanda este Sfantul Iosif, parca asta e denumirea. Stiu ca suna religios, dar se pare ca personalul de acolo este ok, nu se axeaza pe credinta, religie, ci respecta programa prescolara. Cunosc 2 familii care au copii acolo. Acum stiu exact care este varsta minima.
Ti-am spus de gradi asta privata ca ar fi in zona serviciului tau. Cred ca mai exista in drumul tau (casa-servici) si altceva. In spatele mag tomis ar fi Racor.

Crixia mami de [majoreta] Alexia-Maria ( 22.iul.2003) & [gravi] +16 sapt [fetita]

#18
moni-ramo

moni-ramo
  • Membri
  • 4 mesaje

Postat 07 aprilie 2009 - 17:36

Citat:
citat din mesajul lui CRIXIA

pe str Flamanda este Sfantul Iosif, parca asta e denumirea. Stiu ca suna religios, dar se pare ca personalul de acolo este ok, nu se axeaza pe credinta, religie, ci respecta programa prescolara. Cunosc 2 familii care au copii acolo. Acum stiu exact care este varsta minima.
Ti-am spus de gradi asta privata ca ar fi in zona serviciului tau. Cred ca mai exista in drumul tau (casa-servici) si altceva. In spatele mag tomis ar fi Racor.

Crixia mami de [majoreta] Alexia-Maria ( 22.iul.2003) & [gravi] +16 sapt [fetita]


#19
DanaAlex

DanaAlex

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.842 mesaje

Postat 07 aprilie 2009 - 22:20

Buna, unde este mai precis aceasta gradinita "sf. iosif", stii vreun numar de telefon, de la ce varsta si cat costa? Multumesc frumos.

#20
alinaluca

alinaluca

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 28 mesaje

Postat 09 aprilie 2009 - 16:50

Buna fetelor, as avea si eu nevoie de parerile si experientele voastre. Incep serviciul in luna mai si am ales sa mi inscriu baietelul de 2.5 ani la gradinita Champions. M am oprit la aceasta gradinita pt. ca au program toata vara si pt. ca la prima vedere arata foarte bine+personal dragut (exceptie facand faptul ca noi stam totusi cam departe in zona Balada). As vrea totusi sa mi impartasiti parerile sau experientele voastre directe sau indirecte.
Va multumesc Alina mami de Luca[bonjovi]03.12.2006


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - Ieri, 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - Ieri, 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Palpitatii puternice

    RoxiMada
    - Astăzi, 17:33

  • Care este cel mai frumos lucru în a fi însărcinată?

    Ddeenniissaaa
    - Astăzi, 15:52

  • Dulce amintire

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:10

  • Alaptarea

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 11:20

  • Top 10 lucruri inutile de la prima sarcina

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 08:24

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -