Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

Clasament final Concusul CLIPE 2008


165 raspunsuri la acest subiect

#21
MissParker

MissParker

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.935 mesaje

Postat 22 februarie 2009 - 13:17

april, [asia] ai dreptate, de interpretarea asta ma temeam si eu si de aceea imi fac din nou mea culpa ca m-am trezit prea tarziu, sper din suflet ca nimeni nu mi-a votat fotografia "din prietenie" (oricum, asa multe prietene nu am aici, sa stii [:D]).



Stiu insa din anii trecuti ca multi au procedat trimitand si PM-uri, tocmai fiindca altfel lumea poate nici nu intra pe pozele de la concurs (nici eu nu as fi intrat la momentul respectiv daca nu primeam PM-uri). Sincer, pana cand o forumista suparata nu a pomenit cuvantul 'spam' (care e totusi prea dur, dupa parerea mea) mie nici nu mi-a trecut prin cap ca ar putea fi interpretat asa, doar nu am extorcat nimic de la nimeni, nici eu anul trecut nu am votat toate pozele la care mi s-au trimis linkuri, ci am votat pozele care mi-au placut.





EDIT: Mi-a cazut o piatra de pe inima, am gasit un topic despre concursul de anul trecut, unde Mirela scria clar:

Citat:
nu consideram frauda campania de publicitate desfasurata de PM, poze la semnatura, messenger. Se inscriu in atmosfera de concurs. Se chema lobby. Acestea sunt actiuni normale si optionale. Frauda inseamna INSA vot fraudulos. Creearea de membri falsi care voteaza o poza.






Felicia - cea mai fericita mama a celui mai iubit dintre Racusori - bebe David (24.06.2008)
[9cer] Poze cu noi ***** Povestea nasterii ***** Slide show David
Participam si noi la concursul Clipe de viata 2008 - mis1 si mis2


#22
tlaura

tlaura

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 569 mesaje

Postat 22 februarie 2009 - 15:09

Pe mine ma deranjeaza chestiile cu "atentionarea"! Deja am vazut cateva poze, simple, fara vreo insemnatate deosebita, cu multe voturi. E clar ca aceste voturi se dau pe prietenii. Toti copii sunt frumosi, si desigur pentru fiecare parinte orice secunda din viata copilului e cea mai importanta, toti traim momente frumoase , dar esenta concursului nu e asta.

Imi aduc aminte de concursul de acum 2 sau 3 ani, cand poza castigatoare a fost a Ortansei (parca)?, atunci cand se intorcea din Liban din cauza razboiului. Da, aia era ceva deosebit, un fapt pe care nu il traieste oricine si oricand. parca asta e subiectul concursului.

Eu nu am participat pana acum la nici unul, nu aveam nimic deosebit de aratat, dar anul trecut chiar am avut un moment care mi s-a parut mai deosebit!

Din cate imi aduc aminte din regulament, parca totusi un juriu format din moderatori decid castigatorii, si asta e foarte bine.





Edit: profit de asta ca sa multumesc si celor care m-au votat, desi in afara de unul din voturi, nu cunosc si nu ma cunoaste nimeni!





Laura, mama lui Andrei



Poze





#23
misha71

misha71

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.907 mesaje

Postat 22 februarie 2009 - 15:25

Laura [flo]



Citat:


nu cunosc si nu ma cunoaste nimeni!







asta s-o crezi tu! [pup] pe micul Bill Gates [:D]







****************************************************************






In fiecare zi alaturi de Emma!



O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi

POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!






Curiosilor [:D]



excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]

#24
Deianira

Deianira

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.310 mesaje

Postat 22 februarie 2009 - 16:12

Eu cred ca cine vrea sa intre sa vada pozele din concurs, intra. Nu trebuie tras de maneca, si daca tot se atentioneaza userii prin pm-uri, de ce nu suntem anuntati de concurs [:D], ci suntem indrumati direct spre anume poze? [^]
Problema cu spam-ul se stie de mult, nu e ceva nou, anyway... oricum nu merge functia de "report spam" [alcool].



Good things happen to good people.


#25
olishka

olishka

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.776 mesaje

Postat 22 februarie 2009 - 16:28

Foarte frumoase fotografiile!!! Pacat ca am descoperit concursul asa tazriu...

Eu am dat si cate 1 pct ca sa pot sa votez cat mai multe fotografii care mi-au placut, dar tot nu mi-au ajuns pncte.

[flo][flo]

Olga [gravi] 31+ [baietel] David

#26
ellej

ellej

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.991 mesaje

Postat 22 februarie 2009 - 16:30

uf, groaznic de greu [:D], asa de multe sunt frumoase... am votat, dar as mai fi votat cateva poze.

[pup] multumim si noi pentru voturi.

Mare e gradina lui Dumnezeu si multe animale sunt in ea :)

#27
kover

kover

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 949 mesaje

Postat 22 februarie 2009 - 16:32

foarte multe fotografii frumoase si foarte putine puncte.punctele le-am epuizat,pt.toti cite o[flo].


mamica de Robert(23.11.2004) si Kristian(01.09.2006)http://forum.desprec...TOPIC_ID=124407
/



#28
bernix

bernix

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.903 mesaje

Postat 23 februarie 2009 - 00:37

Am votat si eu o parte dintre pozele care-mi plac si m-am oprit... ca sunt tare nelamurita...

Ori eu am oerbul gainilor, ori undeva-cumv - habar n-am cum - s-a ratacit o poza care mie mi-a placut. E vorba de fetita cu breton si ochi mari incadrata de rama verde a unui geam. Am rasfoit albumul concursului de 5 ori si tot nu dau de ea...[batcap]



Bernix si Degetica (Ana Elena - 27.08.2007) [copil]



Clipe de viata 2008 - be1 si be2





Poze cu noi



#29
bernix

bernix

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.903 mesaje

Postat 23 februarie 2009 - 00:40

Felicitari tuturor participantilor! Ma simt privilegiata ca atatia oameni si-au impartit altora, printre care ma aflu si eu, clipele de fericire din anul ce a trecut!

Tuturor multe [flo][flo][flo]!



Bernix si Degetica (Ana Elena - 27.08.2007) [copil]



Clipe de viata 2008 - be1 si be2





Poze cu noi



#30
DianaR

DianaR

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.330 mesaje

Postat 23 februarie 2009 - 01:44

Citat:
citat din mesajul lui bernix
Am votat si eu o parte dintre pozele care-mi plac si m-am oprit... ca sunt tare nelamurita...Ori eu am oerbul gainilor, ori undeva-cumv - habar n-am cum - s-a ratacit o poza care mie mi-a placut. E vorba de fetita cu breton si ochi mari incadrata de rama verde a unui geam. Am rasfoit albumul concursului de 5 ori si tot nu dau de ea...[batcap]Bernix si Degetica (Ana Elena - 27.08.2007) [copil]Clipe de viata 2008 - be1 si be2Poze cu noi
Pagina 10, care e f f usor de ratat: http://www.desprecop...a 2008&page=9Si multumesc! [pup]Este o problema cu paginile 10, 20, 30, 40 etc sunt usor de ratat. O problema semnalata la fiecare concurs de pana acum si tot ramasa nerezolvata.[8**]Diana, [copil]Vlad(16.05.04)(bebelus si copilas) &[copil] Timeea (18.05.06) Filmulete


Panic Questions

  • Cum să scap rapid de ciuperca picioarelor È™i unghiilor?

    MaryJane999
    - Astăzi, 14:34

  • miha444
    - mar 22 2024 16:22

  • Analizele au arătat o deteriorare a stării ficatului. Ce să fac?

    MaryJane999
    - mar 21 2024 12:16

  • Progesteron

    Flor_i
    - mar 18 2024 13:02

  • Cat mănâncă bebe la 2 luni

    mada204
    - mar 08 2024 16:24

Last Blogs

  • Vitamine preconceptie si in sarcina

    Deutzuk
    - Astăzi, 14:03

  • Pregătindu-ne pentru sosirea micuÈ›ului

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 13:30

  • Morfologie 2

    Erika91
    - Astăzi, 12:04

  • Locul de muncă È™i sarcina

    Ioone
    - Ieri, 23:41

  • Kinetoterapie

    Vasilescu Georgeta
    - Ieri, 23:32

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -