Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

Gradinita JUST 4 KIDS


66 raspunsuri la acest subiect

#41
Colleen

Colleen

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 27 mesaje

Postat 19 august 2009 - 15:04

Macarie, spune-mi, te rog, cum se impaca pitica ta cu programul? Al meu, daca se trezeste la 7 dimineata, la ora 10 jumate pica rupt, adoarme pe unde apuca...nu stiu cum o sa faca la gradi, ca acolo somnul e de la orele 14...In rest, ce mai e nou?

#42
MACARIE

MACARIE

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 842 mesaje

Postat 01 septembrie 2009 - 12:45

Colleen, am mai scris un mes ieri dar vad ca nu a aparut...
deci , azi e ziua cea mare pt tine si piciul tau[:)], eu nu sunt acolo sa va vad , suntem in vacanta inca
se va acomoda cu programul in cel mult 1 saptamana, asa a fost si a mea dormea pe unde apuca
se joaca cu copii si uita de somn
o sa fie un pic greu in prima saptamana , sa nu te descurajezi ,si sa fi tare cand va plange dimineata, daca te simte slaba te va santaja cu chestia asta mult timp......
sa imi spui cum a fost prima zi...abia astept

===================================================================


Nu va ingrijorati de ziua de maine,caci ziua de maine se va ingrijora de ea insasi.Ajunge zilei necazul ei.......Iisus Hristos

#43
Colleen

Colleen

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 27 mesaje

Postat 01 septembrie 2009 - 19:44

A fost bine azi, n-a plans cand l-am lasat, a mancat si a dormit. Sper sa fie si maine la fel ca azi...

#44
MACARIE

MACARIE

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 842 mesaje

Postat 02 septembrie 2009 - 02:06

asa a fost si cu a mea in prima zi...pana si-a dat ea seama ce se intampla si incepea sa urle cand icercam sa plec de langa ea, dar pana la urma sa obisnuit....
sa imi spui maine cum sa comportat, chiar sunt curioasa

=================================================================

Nu va ingrijorati de ziua de maine,caci ziua de maine se va ingrijora de ea insasi.Ajunge zilei necazul ei.......Iisus Hristos

#45
Colleen

Colleen

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 27 mesaje

Postat 03 septembrie 2009 - 10:29

Ieri a fost binisor, insa acum dimineata a plans foarte tare, nu voia sa ramana...de-acum incepe greul [:(][:(][:(]

#46
MACARIE

MACARIE

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 842 mesaje

Postat 04 septembrie 2009 - 23:47

Colleen- FI BARBATA !!! nu te lasa, daca te prinde slaba , te face de nu mai ai somn noaptea
eu cand am dus-o a doua zi la gradi am tras masina mai langa parculet si am stat cred ca vreo 2 ore si am plans si imi venea tot timpul sa ma duc sa o iau, imi era mila de ea [q][q][q], dar pana la urma a trecut si au fost cateva dati cand sa tras din mana mea , a urcat in fuga scarile( atat cat poate ea)si a jugit in clasa cu mis fara macar sa imi zica pa, chiar m-am simtit nasol atunci dar m-am bucurat ca nu a mai plans
puiul tau o sa mai planga cel mult 2 saptamani , o sa fie bine.
de luni vin si eu cu terorista mea....

Nu va ingrijorati de ziua de maine,caci ziua de maine se va ingrijora de ea insasi.Ajunge zilei necazul ei.......Iisus Hristos

#47
Colleen

Colleen

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 27 mesaje

Postat 05 septembrie 2009 - 16:11

Ok, va asteptam! Sper sa treaca repede zilele astea si sa se obisnuiasca. Ieri, de exemplu, a plans numai cat am fost noi acolo, dupa ce a intrat in clasa lui, a tacut, ceea ce e bine. Ma bucur ca mananca si doarme, asta e f. important.

#48
MACARIE

MACARIE

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 842 mesaje

Postat 09 septembrie 2009 - 15:58

colleen- cum mai este piciul tau? mai plange?
terorista mea astazi nici macar nu ma pupat....si-a luat pantofiori de gradi din dulat , am schimbat-o si dusa a fost , a plecat fara sa spuna absolult nimic....nici nu am vazut-o [:D]
incep sa fiu din ce in ce mai multumita de gradi, ieri am avut o discutie cu mis, si mi-a zis ca acum sunt axati pe scoaterea pampersilor de la copilasi care inca mai poarta....a mea la 1 an jumate inca poarta..eu acasa o las in chilotei de 1 luna si chiar ma bucur ca si la gradi au preluat initiativa.
singura problema care ar fi dar mi-a fost rusine sa o discut cu Ramona este faptul ca pitica mea a lipsit 2 saptamani si nu a scuzut nimic din factura, nu cred ca este o suma mare dar este vb de gest, m-as fi simtit mult mai bine daca aducea Ramona vb de asta ....oricum cum nu am citit contractul( nici acum) am sa o las asa cum a cazut.
ma bucur ca le da ciorbita in fiecare zi, este proaspata , facuta acolo
mai spune-mi din parerile tale...cum vezi tu treburile de acolo

Nu va ingrijorati de ziua de maine,caci ziua de maine se va ingrijora de ea insasi.Ajunge zilei necazul ei.......Iisus Hristos

#49
MACARIE

MACARIE

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 842 mesaje

Postat 09 septembrie 2009 - 16:13

a ..si inca ceva.....cand a venit frigul ,am dat fuga si i-am cumparat vreo 5 treninguri ...am zis sa stea cu ele la gradi, ....am luat o teapa , trebuia sa iau tricouri cu maneca scurta, asa de cald este acum acolo....sa vad daca si in plina iarna mentin caldura asta, ar fi bine.

Nu va ingrijorati de ziua de maine,caci ziua de maine se va ingrijora de ea insasi.Ajunge zilei necazul ei.......Iisus Hristos

#50
Colleen

Colleen

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 27 mesaje

Postat 09 septembrie 2009 - 21:46

Noi suntem multumiti, ne place tot. Piciul meu plange inca dimineata, dar se calmeaza cand intra in clasa. Mananca bine, e ok, doar acasa plange si e foarte agitat. Eu zic sa vorbesti cu R., macar sa stii pe viitor.
In privinta tricourilor, profita si tu de ultimele reduceri si cumpara mai multe (eu asa am facut)[:)].


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Planificarea pe etape

    RoxiMada
    - Ieri, 19:33

  • Organizarea garderobei - sfaturi utile

    Ana1298
    - Ieri, 18:19

  • A 15a postare

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 11:33

  • Cea mai asteptata ecografie

    Roxana3001
    - Ieri, 11:06

  • Bagajul de maternitate 👜

    BiancaDragnea
    - Ieri, 08:13

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -