Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

Gradinita JUST 4 KIDS


66 raspunsuri la acest subiect

#11
Colleen

Colleen

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 27 mesaje

Postat 18 iunie 2009 - 13:07

Nici un raspuns?[:-/]

#12
MACARIE

MACARIE

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 842 mesaje

Postat 14 iulie 2009 - 15:13

am si eu fetita la aceasta gradinita de 1 saptamana...pareri....pt inceput este ok, a racit din ziua 2, dar era de asteptat,asa se intampla cand intra in colectivitate..mucisorii pana la genunchi ,de mancat cred ca mananca ,asa mi se spune si oricum nu o mai iau rupta de foame cum o luam de la cealalta gradi....am gasit-o de vreo 2 ori fripta de sete , niciodata nu am gasit-o murdara sau neschimbata.directoare este ok..de cate ori am intrebat-o ceva mia raspuns , chiar am sunat-o la inceput si mereu a fost foarte amabila.
vivele spune ca nu exista comunicare...acum ce sa zic , nu vreau sa iau apararea nimanui dar daca vrei sa afli ce a facut copilasul in ziua rescectiva ..intrebi...fetele de acolo au foarte multe pe cap si eu cel putin nu am pretentia sa mi se dea raportul la sfirsitul zile, stau 10 minute cand ma duc sa o iau si vb cu fetele , cum a mancat ,daca a facut la olita , cum a dormit...tot ce simnt nevoia sa stiu si mi se raspunde ....repet nu aiu apararea nimaniu dar trebuie sa ne punem putin si in locul fetelor de acolo, este adevarat ca platim sa aibe grija de puii nostri dar trebuie sa fim intelegatori...vivela te rog sa nu te superi pe mine pt ce am scris...eu l-am vazut pe baietelul tau si pot sa iti spun fara sa exagerez ca de multe ori era la educatoare in brate , il lasa educatoarea si il lua directoare , dupa ce am vazut prima ta postare m-am uitat special dupa el in curte si asta am vazut... vb cu directoare si spunei ce te framanta...sun-o peste zi si intreab-o ce face puiul tau...lasa timpul sa treaca sa se acomodeze david cu gradi si o sa fie bine...iti spun toate astea prin prisma unei mame foarte crizata cand este vb de copilui ei, si deocamdata nu am sesizat nimic rau la aceasta gradi..

#13
cecilia L

cecilia L

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.220 mesaje

Postat 16 iulie 2009 - 11:43

Macarie, poti sa-mi dai mai multe date despre gradinita .....eventual un Pm, ma refer la pret, sali masa-somn...si alte lucruri, vreu sa merg sa o vad si crede ca mi-ar prinde bine sa stiu la ce ma astept si ce sa urmaresc.



Multumesc.



Cecilia si [copil]Cristian Matei(07.09.2007)





asa crestem

#14
MACARIE

MACARIE

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 842 mesaje

Postat 16 iulie 2009 - 22:45

cecilia L- intra pe site-ul lor pt tarife si locatie.este numele gradinitei...despre ea ca parinte pot sa iti zic ca fetele care se ocupa de copii sunt bune in special imi place mult (spre rusinea mea nu stiu cum o cheama) doamna care este la bucatarie , tot timpul are afisat un zambet pe fata si cand o vede pe fetita mea vb foarte frumos cu ea si incearca sa o impace daca plange. eu am vazut interes din partea tuturor de acolo...poate si ca suntem noi in gradinita dar pt. moment imi place...nu fac reclama gradinitei ...cel mai bine este sa te duci sa o vezi, oricum de la directoare pana la fete acolo toata lumea rade...asta mi-a placut cel mai mult...asta vreau sa vad dimineata cand o duc pe pitica mea acolo...sala de mese am vazut-o ..este curata ,aerisita si spatioasa.....acum sa fi convinsa ca nu o sa gasesti gradinita perfecta...

#15
cecilia L

cecilia L

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.220 mesaje

Postat 17 iulie 2009 - 10:07

MACARIE multumesc mult. Am sunat, merg luni sa vad gradinita, la telefon au fost foarte amabile, preturile de pe net nu mai sunt valabile, de la 1 septembrie sunt altele[:D].



daca vreti sa ne vedeti si sa ne votati aici-cec1



Cecilia si [copil]Cristian Matei(07.09.2007)





asa crestem

#16
MACARIE

MACARIE

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 842 mesaje

Postat 17 iulie 2009 - 11:43

se majoreaza cu 1 mil ,parca asa mi sa spus . singurul lucru care ar putea fi mai deranjant este ca au curtea cam micuta ,dar ma multumeste faptul ca, chiar peste drum este un parculet pt copii tare frumos si chiar as prefera sai duca acolo...aaaa si mai este tare faptul ca organizeaza tabere de copii, am inteles ca au si o fundatie de sport parca....sa intrebi neaparat de asta , eu abia astept sa mai creasca pitica sa o trimit in tabara..super, sa intrebi si de piscina...multa bafta luni...cati ani are piticuk tau?

#17
MACARIE

MACARIE

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 842 mesaje

Postat 22 iulie 2009 - 16:41

fetelor , daca tot sa deschis subiectul asta haideti sa profitam si cele care avem puiuti la acesta gradi sa ne expunem parerile.....si experienta pe care o avem aici...

#18
MACARIE

MACARIE

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 842 mesaje

Postat 22 iulie 2009 - 16:44

vivela, sau rezolvat problemele? colleen ce ai facut pana la urma ..ti-ai incris puiul la aceasta gradi?ceciliaL cum a decurs intalnirea?

#19
Colleen

Colleen

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 27 mesaje

Postat 23 iulie 2009 - 10:51

Eu mi-am inscris baietelul, incepem de la 1 septembrie. Mai e putin...

#20
MACARIE

MACARIE

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 842 mesaje

Postat 23 iulie 2009 - 16:30

colleen , cati ani are baietelul tau? azi sa plecat in excursie , terorista mea este mica 1,5 ani nu au luat-o,mi-a parut asa de rau[q], a fost doctora in gradi si sa facut exudat la toti copii, noi am ratat dar maine dimi. ma duc cu ea la babes sa il fac


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - Ieri, 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - Ieri, 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Care este cel mai frumos lucru în a fi însărcinată?

    Ddeenniissaaa
    - Astăzi, 15:52

  • Dulce amintire

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:10

  • Alaptarea

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 11:20

  • Top 10 lucruri inutile de la prima sarcina

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 08:24

  • Prima morfologie

    MamaRadului
    - Ieri, 23:19

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -