Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

Copii din 1995-1998(26)


194 raspunsuri la acest subiect

#21
agho

agho

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 946 mesaje

Postat 11 decembrie 2008 - 16:44

Gata cu teza la mate!
Am vorbit cu And. Se pare ca a gresit la 3 exr. notate unul cu 4 puncte, altele 2 - cu cate 5 puncte...Nu stie exact la restul pt. ca nici nu si-a notat pe foaia cu subiectele (care-i ramane lui) ce rezultate a obtinut la fiec. exr/probl.

mhldvrc, tu ce vesti ai?


#22
flower-power

flower-power

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 971 mesaje

Postat 11 decembrie 2008 - 16:46

Ziua buna fetelor ,



La multi ani,Daniel ! [s][s]Petrecere frumoasa ! Vic sa-ti traiasca baiatul !



Miha ,bravo ![bis][bis][bis] Ma bucur si eu de reusita ta si de faptul ca esti mai aproape de ceea ce ti-ai propus .Nu ma indoiesc de faptul ca te vei descurca incontinuare [flo].Merci de invitatie .



Dana ,imi pare rau ca ti-am facut asa pofta ,nu inteleg la ce te referi ca vrei sa-ti iei sa-ti faci carnati ,pana una alta am aflat de la o conationala de-a ta ca se poate face comanda de tot felul de produse cu iz de romanica(varza /vitza pt sarmale ,branza de burduf ,bors ,zacusca si ce-ti mai trece prin cap ) si in 48 de ore i le-au si livrat .

Multa sanatate [flo]



Anca ,cand intra baietii in vacanta ? Cand purcedeti incoace ?

Doamne ce m-ai distrat cum incerci sa-l mariti pe bietul Oreo , uite cate nu facem noi de dragul odraslelor noastre ...



Miha [pk],merci de link , l-am montat la favorite ,sper ca nu le-a dat prea greu ,ce spun copiii? Da-i si tu cu Coldrex /Fervex din pripa ,nu te lasa doborata .



Ana ,mie parca-mi miroase si ceva legat de schimbat prefixul , dar destula analiza pe text , mai bine fa-ti rost de-un costum de mos Craciun ca ai treaba [:)].



Agho ,hai c-ati scapat si voi ,Ana mai are sau a terminat si ea ? TB a luat 9.30 la rom .Sper sa-si scoata parleala la mate .



TB m-a sunat ca-i frumos afara sa-l las in parc cu prietenul la un fotbal .De lasat ,l-am lasat ,acuma sper doar sa nu transpire prea tare sa o patim .Sa speram ca nu .Ca soare e ,dar are niste diiinti [8D]. Merg cu bunicul prietenului . Tare de treaba bunicii prietenului .Bunica vine zilnic si-i ia de la scoala .



Eu imi fac curaj sa ma apuc we asta de curatenie [alcool].Noroc cc ca am ajutor serios eu is mai mult cu finisajele ,...
















The most beautiful thing in life is LIFE itself



[hippi]Mara mami de[marinar] Tibi-Mares

#23
flower-power

flower-power

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 971 mesaje

Postat 11 decembrie 2008 - 16:53

Am postat in acelasi timp Agho [:)],hai ,ca-i destul de bine .



The most beautiful thing in life is LIFE itself

[hippi]Mara mami de[marinar] Tibi-Mares

#24
mhldvrc

mhldvrc

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.493 mesaje

Postat 11 decembrie 2008 - 17:20

Deocamdata nimic, Mihai n-a ajuns inca. L-am sunat, dar nu mi-a spus decat ca, diriga i-a mai tinut juma de ora si maine sa duca 30 Ron la scoala pentru cadouri la profi[:-@].[;)] Sper sa-i fi dat prin cap, macar sa-si noteze ce-a facut, maine va afla si rezultatul la romana.[:)]




[pup] si [grup] [foto]

[mamica] de[zana] si[roker]


#25
agho

agho

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 946 mesaje

Postat 11 decembrie 2008 - 18:18

Flower, [flo][flo] Bravo pt. nota de la romana! Pai, la cat de exigent e profesorul lui Tb, chiar a obtinut o nota ff buna!
Nu ma mai stresez cu ce-o fi facut And. Nu mai vreau si gata. I-am dat voie sa se mai joace la calc. acum (prin tel.) ca a fost oprit cateva zile. I-am zis ca nu e recompensa ca nu stiu rezultatul.

Ana, acum da teza la mate. Doamne ajuta si pt. ea! Sapta. viitoare da la romana. Deci mai avem un we plin. Plus ca sambata dimineata treb. sa mearga cu corul la un concurs. Ma intreba daca n-o sa merg si eu ca sa-i vad cum canta. [olala]
Asa ca fug acasa sa fac treaba, m-asteapta perdelele, draperiile si niste geamuri de curatat. C a daca nu fac treaba pe bucati, n-am cum sa ies la liman. Cu toate ajutoarele.[pup]

mhldvrc, la And. se mai ocupau copiii sa stranga bani si sa ofere ceva...acum chiar nu mai stiu. [pup]

#26
mhldvrc

mhldvrc

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.493 mesaje

Postat 12 decembrie 2008 - 00:36

Agho, este ideea dirigintei, asa ca nu pot zice mare lucru, doar ca nu prea imi convine [:I].

Am sa pun baremul de corectare si subiectul de astazi pentru fete, tu il sti deja.


sper sa mearga, la mine se deschide




[pup] si [grup] [foto]

[mamica] de[zana] si[roker]


#27
ralualexandrei

ralualexandrei

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.333 mesaje

Postat 12 decembrie 2008 - 01:19

deci :

La multi ani Daniel sa cresti mare frumos si sanatos,sa-ti bucuri parintii!!!!




Miha aplauzele mele draga mea,nu ma in doiam ca ai sa reusesti!



Agho si Miha rock voi sunteti in focuri cu tezele astea natioanale,eu privesc de pe margini si imi tin rasuflarea pt la anul.Oricum Robert si-a indreptat si comportamentul si situatia la invatatura.

In ce priveste cadourile pt profesori,diriga lui Robert a hotarat sa se cumpere din fondul clasei ceva simbolic,ei cine credeti voi ca a fost desemnat sa se ocupe.......mamica lui Robert cine alta?!

In fine,am rezolvat aseara cand am facut cumparaturile si pt noi dar gemea cosul de cumparaturi,dar fiind constienta ca in zilele urmatoare nu am timp...Pt ca planul suna asa in fiecare zi curatat cate o camera,cu mutat mobile,spalat covoare scotocit sifoniere,tot tacamul,numai bucatariei i-am alocat 2 zile ca trebuie sa lustruiesc si oalele si alea imi iau o zi intreaga.



Dana
carnati daca vrei iti dau eu fac sapt viitoare,cand vii la Romanica te astept!!!



Mara spor la curatenie!!!



Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

#28
mhldvrc

mhldvrc

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.493 mesaje

Postat 12 decembrie 2008 - 01:55

Poate va intereseaza, am si subiectul de clasa a VIII-a [:)]




[pup] si [grup] [foto]

[mamica] de[zana] si[roker]


#29
mihaela_s

mihaela_s

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 28.843 mesaje

Postat 12 decembrie 2008 - 02:07

In primul rand [s][s][s] Daniel!!! VIC sa va traiasca baiatul, sa va bucure toata viata!!![flo][flo][flo]



Fetelor dragi buna seara si va multumesc mult de tot [flo]. Sincer, eu ma indoiam de mine, asa am fost mereu, am pus in fata si eventualitatea unei nereusite, ca sa nu cad foarte de sus [:D]. Azi am mai bifat 2 zile de laborator/saptamana in perioada ianuarie-iunie. Tot voluntariat, dar asta e deocamdata. Astept in ianuarie sa vina diploma si apoi am sa vad ce competente am aici in Suedia si sa imi continui scoala. Am mari sanse sa raman la laborator, in urmatorii 5 ani ies 18 persoane in pensie si nu au de unde inlocui. Asa ca ma tin de scoli si sper sa "ma rezolv" si eu [:D]. Ok, destul despre mine...



Diana a avut si ea ieri test la mate, din 2 capitole.Cateva zile a lucrat intens acasa, azi a adus testul: 32 de puncte din 35. Greseli banale: a uitat sa scrie la arie ca sunt cm patrati, a depunctat-o, a citit gresit de pe foaia de probleme un numar si a depunctat-o...e exigenta profa lor dar probabil stie si de ce.

Azi a avut serbarea de Lucia, a fost foarte frumos. In seara asta am primit scrisoarea saptamanala de la profa lor si i-a laudat, a zis ca de 20 de ani scoala lor n-a mai avut asa serbare frumoasa. Au avut o profa de muzica care s-a ocupat de ei si i-a acompaniat la pianina electrica, au cantat chiar si pe voci...Am facut poze si filmuletze, o sa le pun zilele urmatoare. Maine are Silvia serbarea de Lucia si o sa le pun impreuna.



Sanca, cand plecati in Ro? Pana la urma merge si Elliot?



Vic, vacanta placuta baietilor! Si petrecere frumoasa sambata! [pup]

Pentru invitatie am nevoie de adresa ta de email, pe PM e ok. [flo]



corinai, cum mai e Eva, sper ca mai bine. Fetele tale cand au Lucia? Cum mai e cu casa, ati reusit sper cu creditul. [pup]



Mihaela, curatenie generala spui? Io nici nu m-am apucat [:I]...saptamana viitoare sper sa le razbesc pe toate, am de cumparat si cadouri, de pregatit copil de plecat in Ro, de facut mancare pentru bufetul de vineri, cand terminam scoala...ei, sanatoase sa fim! Sper ca esti mai bine! [flo]

Sincer, eu nu indraznesc sa ma uit pe subiecte, sunt sigura ca ma depasesc si pe mine, d-apoi pe Diana...[:I].



Mara, felicitari pentru nota la romana...lui TB desigur. [:D] Sunt sigura ca si la mate e OK.



agho, io nu m-am facut scriitoare [:D], desi mi-au ales 2 compuneri care participa la Nobel...nu te bucura, nu e ACEL Nobel, ci unul local [:D]. Sunt in total 9 compuneri care participa, din 3 teme, ale mele au castigat 2 din teme. Vom afla vinerea viitoare castigatorul, dar eu cred ca nu voi fi acolo ci la aeroport...

Io scriu de placere, cand am timp si chef, mai mult am inceput sa scriu de aici din Suedia cand trebuia sa scriu la vreo 15-20 de rude/prieteni ce facem noi. Apoi sa-u rarit cu totii, au ramas cateva rude care mai citesc si s-au adunat prietenii de pe DC si bloggerii [:D], iar mie mi-a ramas obiceiul care s-a transformat in obisnuinta si placere. Nu am insa talentul pe care il au altele/altii pe care ii citesc...



Revin...





vorbe de copil...



Hobby





#30
mihaela_s

mihaela_s

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 28.843 mesaje

Postat 12 decembrie 2008 - 02:20

Am revenit...



Ana-Maria, hai ca mai e putin si vine anul nou cu bune. [flo] Te asteptam cu drag...



Dana, sanatate multa! [pup]



agho again [:D]...tu mergi sa ii vezi cum canta sau sa ii auzi? [:D] Bafta Anei la cor, apoi la teza la romana. Cum a fost la ea la mate? E bine ca l-ai lasat pe Andrei la computer, merita pentru efort. Cu rezultatul ai sa vezi tu cum te descurci...[:)].



Andra, asa deci, esti cea mai tare la adunat bani si cumparat! Nici ca ai altceva de facut...[bang]. Ei, ma bucur ca te-ai descurcat, cred ca au stiut parintii de ce te-au ales [:D]. Bravo pentru Robert [flo]. Cateodata le mai intra si lor ceva in capsor...



Noa sper ca n-am uitat pe cineva, va pup pe toate si va urez un we cat mai placut! [flo]









vorbe de copil...



Hobby






Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Control

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 21:41

  • Ce am învățat până acum în sarcină?

    Ana1298
    - Ieri, 20:26

  • Bye bye la job

    FloreClau
    - Ieri, 19:30

  • Palpitatii puternice

    RoxiMada
    - Ieri, 17:33

  • Care este cel mai frumos lucru în a fi însărcinată?

    Ddeenniissaaa
    - Ieri, 15:52

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -