Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Dr. Dumitrascu Irina - IASI


20 raspunsuri la acest subiect

#1
onuta05

onuta05

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 114 mesaje

Postat 17 octombrie 2008 - 14:57

Buna ziua tuturor,
Am si eu o intrebare si in acelasi timp o mare rugaminte la voi. Spuneti-mi, va rog, ce stiti despre d-na dr. Dumitrascu Irina din Iasi. Este doctorita la care merg si vreau sa mai aflu una-alta despre ea ... intelegeti voi ... sa vad daca nu stiti si chestii negative pe care as putea sa le aflu.
Multumesc din suflet!!!
O zi buna tuturor!!!




O minune vine atunci cand te astepti mai putin!!!

#2
aniela3970

aniela3970

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 23 mesaje

Postat 19 octombrie 2008 - 11:10

Tot ce stiu despre ea sunt numai lucruri bune. E o adevarata profesionista si nu gresesti daca mergi pe mana ei. Este f. umana - ceea ce conteaza mult pentru o gravida, si trateaza toate cazurile cu acelasi interes. Mult succes!

#3
gabriella1

gabriella1

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.055 mesaje

Postat 20 octombrie 2008 - 11:15

Citat:
citat din mesajul lui onuta05
Buna ziua tuturor,Am si eu o intrebare si in acelasi timp o mare rugaminte la voi. Spuneti-mi, va rog, ce stiti despre d-na dr. Dumitrascu Irina din Iasi. Este doctorita la care merg si vreau sa mai aflu una-alta despre ea ... intelegeti voi ... sa vad daca nu stiti si chestii negative pe care as putea sa le aflu.Multumesc din suflet!!!O zi buna tuturor!!!O minune vine atunci cand te astepti mai putin!!!
imi este prietena de o viata !iti dai seama ca n-am cuvinte urate despre ea !daca vrei,iti dau si nr ei de mobil.Stiu ca vine in fiecare luni la Teoclink.sanatate multa !Acceleratorul de particule (LHC) a distrus deja lumea?Gabriela"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.ajutati-l pe Bogdanel!http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=114245

#4
Laura25

Laura25

    Membru VIP

  • Moderators
  • 20.664 mesaje

Postat 20 octombrie 2008 - 13:58

Da!! E o super doctorita si o super tipa, ca om. Pe mine m-a ajutat enorm. Spun oricand si oricui cu mana pe inima ca sunt intreaga la cap (am pierdut 2 sarcini si o cam luasem razna) si am gemenii mei minunati datorita ei. Si eu te pot servi cu un nr de tel. Mergi cu incredere pe mana ei! E cam ocupata, e drept, dar sa stii ca chiar daca nu isi aminteste de tine la fiecare vizita, are ochi sa sesizeze imediat problemele si cele mai bune soltii sa le rezolve. Mie de ex. mi-a raspuns la telefon seara de Ajun de Craciun, cand f. multi doctori isi sinchid telefonul 'de servici' si mi-a dat cele mai bune sfaturi in situatia in care eram.






Laura [mamica] de shtrumphi gemeni, [zana] Bianca Andreea si [bonjovi] Rares Mihai (13.06.2005)



Cugetari gemene,

[foto]Fotografiile noastre

Filmulete cu shtrumphi



Poveste cu shtrumphi





'Cos what I feel is the only truth for me

#5
medeea_vs

medeea_vs

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 929 mesaje

Postat 20 octombrie 2008 - 14:04

Si eu m-am programat la ea dar tocmai pe 24 noiembrie am gasit prima zi libera. Si m-am programat de acum 2 saptamani. Tot la Teo Clinic. [alcool]

[gravi] ...cand o vrea Doamne Doamne

http://tt.lilypie.com/OQkxp3.png

#6
ioana

ioana

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.043 mesaje

Postat 20 octombrie 2008 - 14:10

Mie mi-a facut cezariana in 2001. Nu o cunosteam, nu am mai vazut-o nici dupa aceea (a fost un complex de imprejurari, nu ea trebuia sa ma opereze). Insa operatia a fost ireprosabila iar ea vorbeste foarte frumos si calm. Nu pot decat sa o recomand!

Ioana.

#7
anymony

anymony

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 651 mesaje

Postat 20 octombrie 2008 - 14:50

Eu am nascut cu ea...e o tipa super...mi-a facut cezariana, nu am avut absolut nici o problema, operatia e invizibila...bb a fost sanatos, urmarit atent...o recomand cu caldura. A venit duminica seara de acasa si m-a operat ca a fost nastere declansata inainte cu 2 sapt de termen dar ma avertizase ca nu ajung la data...am avut in luna a 8 mici contractii, mergeam la servici, si a vrut sa ma interneze,,,

acum nu stiu cit mai are timp pentru ca am aflat ca are o functie de conducere in maternitate, dar sunt sigura ca nu isi neglijeaza pacientele.

va pup si sarcina usoara...



Any si Ioana-Catalina (12.02.2006)



poze Ioana-Catalina



Povestea nasterii Ioanei-Catalina



Iubirea noastra Ioana-Catalina

#8
cgeea

cgeea

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 276 mesaje

Postat 20 octombrie 2008 - 23:22

eu n-o cunosc personal si n-am fost pacienta ei, dar pe fina-mea ea a adus-o pe lume, dupa o zi foarte grea pentru mami a ei. A nascut natural 2 copii cu ea si e foarte multumita. Daca as avea o problema cu medicul meu, m-ar tenta si pe mine sa trec pe la dumneaei.[:D]



Gea, mami de Catinca-Ruxandra



pozele noastre

#9
Delphinas

Delphinas

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.335 mesaje

Postat 21 octombrie 2008 - 10:50

sotia unui coleg a fost pacienta ei. si a fost foarte multumita de ea. la TT ii iesise risc foarte mare de sindrom Down si pe responsabilitatea ei a continuat sarcina si in decembrie baietelul face 1 an si e perfect sanatos.

si eu o sa-mi fac o programare la teoclink la ea. numai sa treaca rusii astia.



poze

Just Me







#10
onoffalina

onoffalina

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 16 mesaje

Postat 23 octombrie 2008 - 14:54

Buna fetele.

Sunt si eu noua in bransa. Sunt in 9 saptamani si inca nu am un medic 100% care sa-mi convina. Am citit numai de bine despre doamna Dumitrascu, insa eu acum merg la un alt medic Vasilache Cristina. Tot la Cuza.

Stie cineva ce-i cu ea? Ca eu pe Google nu am gasit-o si am ajuns la ea cam din nevoie.

va multumesc.


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Control

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 21:41

  • Ce am învățat până acum în sarcină?

    Ana1298
    - Ieri, 20:26

  • Bye bye la job

    FloreClau
    - Ieri, 19:30

  • Palpitatii puternice

    RoxiMada
    - Ieri, 17:33

  • Care este cel mai frumos lucru în a fi însărcinată?

    Ddeenniissaaa
    - Ieri, 15:52

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -