Sari la conținut

Sari la conținut


* - - - - 2 voturi

Concursul Clipe de viata 2007 - clasament final


74 raspunsuri la acest subiect

#61
Deianira

Deianira

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.310 mesaje

Postat 23 mai 2008 - 02:39

quote:
Originally posted by papanash

eu propun ca sa fie depunctata prima pozitie, a avut la dispozitie o luna ( nu 20 si ceva....[:D]) si n-a considerat ca e momentul sa se prezinte, asta inseamna ca nu prea apreciaza voturile primite....
plus ca s-au creat tensiuni si emotii printre proaspetele si viitoarele mamici, nu era nici locul si nici cazul de asa ceva....parerea mea !

In rest , numai de bine !




.............................................................
Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007 )



Mi se pare nedrept, a castigat pe merit totusi [:)]. Poate mama micutei domnisoare nu are timp foarte mult de stat pe forum, sau intra mai rar [:)].



Good things happen to good people.


#62
marius

marius

    Membru VIP

  • Moderators
  • 25.083 mesaje

Postat 23 mai 2008 - 10:33

Sau pur si simplu nu agreeaza atata agitatie. [:)]



Marius Pernes

www.marius.rdsor.ro / Mai multe...

Pagina legislativa

#63
robymary

robymary
  • Membri
  • 7 mesaje

Postat 24 mai 2008 - 11:12

nu inteleg ce criterii aveti voi de votare, probabil pe ptietenii si cuostinte! si ce mascarii faceti cu voturile ca aveam vreo 30 la un moment dat iar la sfarsit sa am 2 mi se pare revoltator.Apoi pozitiile din top 100 contin unele poze total normale care nu au nimic deosebit iar altele sunt chiar oribile.Sunt cateva si frumoase normal dar am vazut poze absolut superbe aflate pe pozitiile 200 si ceva sau 300 si ceva!asa ceva e bataie de joc! e clar ca siteul vostru e plin de cunostinte si linguseli, va puteti tine premiul ca nu de aia participam la consurs dar chiar sa ajung pe locul 300 si ceva cu o poza care reflecta fericire pura si un moment marcant din 2007(credeam ca despre asta e concursul )si sa vad pe primele locuri poze total aiurea...care nu au nimic special, e clar ca e aranjata treaba.Oare e frumos sa va bateti joc de oameni?MA GANDESC SERIOS DACA SA MAI INTRU PE ACEST SITE CARE MIROASE A CORUPTIE.

#64
petaluda

petaluda

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 177 mesaje

Postat 24 mai 2008 - 11:29

Robymary, cred ca esti tare nedreapta. Sistemul de votare este transparent, stii cine a votat ce poza si cu cate puncte, apoi din cauza cazurilor de frauda au votat si moderatorii si cativa membrii.
Esti sigura ca nu cumva ai avut 30 de voturi la prima runda de votare si 2 la a doua runda?

Ca tie personal nu iti plac pozele castigatoare te priveste, dar asta nu e un semn ca votarea a fost aranjata. Si apoi au fost atatea poze minunate in cincurs incat e normal ca de la primul la ultimul loc sa gasesti poze frumoase.

In plus la cate eforturi au depus organizatorii sa mentina concursul curat cred ca acuzele tale sunt clar nefondate.

#65
desprecopii

desprecopii

    Membru de baza

  • Administrators
  • 6.113 mesaje

Postat 24 mai 2008 - 13:15

robymary - daca noi nu te-am convins deja ca aici este un site serios ...cred ca iti pierzi vremea pe acest site si chiar ar trebuie sa nu mai intri. Intr-adevar, avem un site plin de cunostinte si linguseli - am trecut de 60.000 :)
Este foarte trist sa iti maschezi frustrarile in acuze la adresa altora.
Subiectiv vorbind, nu cred ca ai sa gasesti un site mai serios pe internetul romanesc decat www.desprecopii.com

Iti uram succes si numai bine,
[dc]



Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

#66
asiza

asiza

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 663 mesaje

Postat 24 mai 2008 - 17:17

quote:
Originally posted by robymary
nu inteleg ce criterii aveti voi de votare, probabil pe ptietenii si cuostinte! si ce mascarii faceti cu voturile ca aveam vreo 30 la un moment dat iar la sfarsit sa am 2 mi se pare revoltator.Apoi pozitiile din top 100 contin unele poze total normale care nu au nimic deosebit iar altele sunt chiar oribile.Sunt cateva si frumoase normal dar am vazut poze absolut superbe aflate pe pozitiile 200 si ceva sau 300 si ceva!asa ceva e bataie de joc! e clar ca siteul vostru e plin de cunostinte si linguseli, va puteti tine premiul ca nu de aia participam la consurs dar chiar sa ajung pe locul 300 si ceva cu o poza care reflecta fericire pura si un moment marcant din 2007(credeam ca despre asta e concursul )si sa vad pe primele locuri poze total aiurea...care nu au nimic special, e clar ca e aranjata treaba.Oare e frumos sa va bateti joc de oameni?MA GANDESC SERIOS DACA SA MAI INTRU PE ACEST SITE CARE MIROASE A CORUPTIE.
Pacat ca nu reusesti sa intelegi crietriile de votare, mai ales ca au fost explicate de atatea si atatea ori tocmai ca sa fie inlaturate suspiciunile nefondate ale unora printre care te numeri si tu...Si sa spui despre poze in care apar copilasi ca sunt "oribile"...[V]...eu nu ma numar printre participanti, dar am urmarit concursul si am votat...am acordat punctaj chiar si pentru poza de pe locul I si habar n-am cine e fetita sau userul (de altfel un forum intreg asteapta dezvaluirea identitatii ei), asa ca nu prea sta in picioare teoria ta cu acordarea voturilor pe criteriul prietenii, cunostinte, nepotisme si coruptie!aa, si ma plimb de ceva vreme pe forumu' asta si zau ca n-am bagat de seama ca cineva sa-si bata joc de altcineva...
Oana cu Denis 1+Slideshow
Life is short...buy pink shoes!

#67
monica-elizabet

monica-elizabet

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 13.288 mesaje

Postat 28 mai 2008 - 16:41

Buna, Stiu inca de la inceput ca nu castig nimik ci dimpotriva voi primi multe lopeti [neand] in cap si o sa mi se spuna ca "hotul striga hotul" si multe alte lozinci insa daca se doreste a fi un concurs corect pana la capat, atunci sa fieIata ce spunea desprecopii intr-un mesaj chiar la inceputul concursului, cred ca ati uitat una din "regulile" de baza ale concursului
quote:
Originally posted by desprecopii
Daca sotul/partenerul este activ pe DC - acceptam - insa daca nu are o personalitate pe DC - NU. Daca este membru MUT - nu se considera activ. In caz ca ar castiga - se descalifica.
Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/
cu respectmonica Prajituri si papa bunPapa de post

#68
desprecopii

desprecopii

    Membru de baza

  • Administrators
  • 6.113 mesaje

Postat 28 mai 2008 - 16:46

monica - ai scos mesajul meu din context. Acolo dadeam un raspuns referitor la al doilea membru (de la acelasi IP). Ma intrebase cineva daca poate avea si sotul un cont de la acelasi IP pentru a trimite si EL. (in afara de pozele trimise de sotie).
Era deci altceva.

Aici - ramii - are un singur user. Nu ma referisem la membrii noi care trimit poze - pentru ca asa cum am spus - unul dintre scopurile noastre este sa atragem si sa fidelizam si membri noi.

[flo]



Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

#69
monica-elizabet

monica-elizabet

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 13.288 mesaje

Postat 28 mai 2008 - 17:27

OK, am inteles

Eu credeam ca este fix acelasi lucru fiindca "sotzul" (din discutie) putea sa-si creeze cont de la birou si totusi sa nu fie membru activ dar in cazul in care ar fi castigat era descalificat si nu fidelizat [:D]

numai bine







monica



Prajituri si papa bun

Papa de post







#70
anky

anky

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.145 mesaje

Postat 28 mai 2008 - 20:40

FELICITARI ! cistigatoarei premiului 1.[bis]
Este intr-adevar o poza tare reusita.
FELICITARI! si pentru cistgatorii premiilor 2 si 3.

Anca, mami de Bianca [zana] si Cris [bonjovi]




Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Dublu test pozitiv È™i nopÈ›i întregi nedormite!

    Ana1298
    - Astăzi, 17:26

  • Gata vacanta!

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 16:16

  • Minunea asteptata din burtica

    RoxiMada
    - Astăzi, 15:26

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 10:27

  • Alăptare 🤱🏻

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 09:57

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -