Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

avertismente


3 raspunsuri la acest subiect

#1
ariel_7000

ariel_7000

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.517 mesaje

Postat 16 septembrie 2008 - 01:43

cum tocmai am primit un avertisment, pe care eu si multe alte persoane il consideram exagerat, as dori sa stiu si eu cum, intr-o disputa intre 2-3 persoane,dintre toate vinovate de aceeasi culpa (in cazul acesta pctl 04 si 08), unele chiar avand o atitudine clar agresiva la adresa mea (indicandu-mi sa consult un psihiatru - care dupa cum se stie este un medic care se ocupa de cei cu probleme psihice!!!!), eu am fost singura sanctionata! am combatut o idee si am fost atacata, personal, am sustinut acea idee si am fost atacata iar, de aceleasi 2 persoane. cititi va rog, subiectul "pacientul si...drepturile lui" de la discutii generale, inceapand cu pagina 17 , cand intervin eu, pana atunci doar urmarindu-l si va rog sa urmariti postarile tuturor membrilor, apoi puneti in balanta, pe cati am deranjat cu postarile mele si pe cati nu, care din contra, mi le-au sustinut! va multumesc si imi cer scuze daca am gresit postand aici, nevazand niciun moderator on-line, nu am stiut cui sa ma adresez. voi trimite acest post si catre admin.

toate cele bune [flo]



mami de alexutza (10.04.2003)[zana]si [bebic] Teodor Mihai (10.04.2008)

POZE ALEX SI TEO:[foto]

alexutza 2003-2004,alexutza2005,alexutza2006,alexutza2007



ce am fost si ce am ajuns





#2
Sheannamp

Sheannamp

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.335 mesaje

Postat 16 septembrie 2008 - 02:04

A recomanda sa consulti un psihiatru nu este o jignire.
Vrei sa spui cumva ca cei care sufera de afectiuni psihice sunt niste persoane care ar trebui sa se simta rusinate si vinovate de ceva?
E ceva jignitor sa ai Alzheimer sau sa te tratezi de Autism?
In cazul acesta, sectiunile Copii cu nevoi speciale si Cabinetul PSI ar trebui mutate la Zona Zoster sau chiar desfintate in opinia ta?

Eu te sfatuiesc sa iti recitesti mesajele cu oarecare detasare si sa vezi ca totusi tonul cu care sunt scrise nu prea isi are locul pe un forum desprecopii.com

Iar in ceea ce priveste perioada de avertisment depinde exclusiv de conduita pe care o vei avea de aici inainte. Adica, mesajele tale vor fi monitorizate (ca in orice caz de avertisment) si daca in urmatoarea saptamana ele numai incalca regulamentul avertismentul va fi retras.


#3
ariel_7000

ariel_7000

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.517 mesaje

Postat 16 septembrie 2008 - 02:15

multumesc de raspuns shea! chiar daca nu sunt de acord cu el...dar asta e! trebuie sa ma supun! oricum apreciez ca ti-ai rupt din timpul tau si ai facut-o!



cat despre persoanele cu probleme psihice, Doamne fereste sa am ceva cu ele!! nu interpreta gresit spusele mele! eu chiar am apelat de multe ori la sfaturile de pe sectiunea de copii cu nevoi speciale, unde am expus cazul unui copil bolnav..., de unde reiese ca nu am nimic cu ei!

dar, in lipsa unui certificat medical care sa ateste o problema psihica din partea mea, tot nu consideri acele vorbe un atac?



si, alta nelamurire, fiind un forum despre copii, nu ti se pare normal sa ma plang despre experienta traumatizanta a nasterii lui teo? acum, vorbesc ca de la femeie la femeie, nu ca de la membru la membru...daca nu, atunci unde sa scriu asta, pe un forum despre masini???



ok...si tot nu inteleg de ce am fost sanctionata numai eu si nu si adversara mea, natynic, care se face vinovata de aceleasi culpe, adica 04 si 08, ba chiar si de sabotare a acestui forum...am clar dovezi si martori care sustin asta, numai ca acum, orele fiind tarzii, ma voi retrage.

iti trimit doar pe pm ceva la care sa reflectezi...



mami de alexutza (10.04.2003)[zana]si [bebic] Teodor Mihai (10.04.2008)

POZE ALEX SI TEO:[foto]

alexutza 2003-2004,alexutza2005,alexutza2006,alexutza2007



ce am fost si ce am ajuns






Panic Questions

  • Cum să scap rapid de ciuperca picioarelor È™i unghiilor?

    MaryJane999
    - Astăzi, 14:34

  • miha444
    - mar 22 2024 16:22

  • Analizele au arătat o deteriorare a stării ficatului. Ce să fac?

    MaryJane999
    - mar 21 2024 12:16

  • Progesteron

    Flor_i
    - mar 18 2024 13:02

  • Cat mănâncă bebe la 2 luni

    mada204
    - mar 08 2024 16:24

Last Blogs

  • Vitamine preconceptie si in sarcina

    Deutzuk
    - Astăzi, 14:03

  • Pregătindu-ne pentru sosirea micuÈ›ului

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 13:30

  • Morfologie 2

    Erika91
    - Astăzi, 12:04

  • Locul de muncă È™i sarcina

    Ioone
    - Ieri, 23:41

  • Kinetoterapie

    Vasilescu Georgeta
    - Ieri, 23:32

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -