Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

adoptie copil 0-2 ani


42 raspunsuri la acest subiect

#41
simo_75

simo_75

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 628 mesaje

Postat 28 ianuarie 2010 - 21:42

Citat:
citat din mesajul lui Ana34

B
Oare ce am putea face sa se schimbe odata si situatia noastra? Ca eu am trimis acte in tara si nimic, nu sunt copii adoptabili.Dar totusi unde sunt copii?Sau acei angajati de la DPC-uri ce fac?
Eu sint ciu atestat cu multa vechime 2 ANI[bang]insa nu am vazut decat un singur copil.
Haideti sa gasim o solutie, sa vedem unde sa mergem, de unde sa incepem, ca daca am fi uniti, nu ar avea nici un motiv sa ne faca ceva, si mai rau decat sa ne suspende atestatul, ce ne-ar putea face?


imi pare nespus de rau ca inca nu ai reusit insa trebuie sa ai incredere ca intr-o zi o sa vina si minunea in viata voastra!
Noi asteptam de 8 luni si deja nu mai rezistam si sper sa nu ajungem sa treaca 2 ani ca nu stiu ce fac!
Ce putem face ? mai nimic.Riscam pierderea atestatului si asta cred ca m-ar termina deci hai sa avem rabdare si sa mergem mai departe.nu poti risca asa ceva?Ce faci daca te trezesti ca nu mai poti adopta niciodata?O sa te gandesti ca mai bine asteptati si 5 ani decat sa nu mai fie niciodata!
Da,putem face o scrisoare catre ORA (eu am mai scris odata insa nici un raspuns) si sa strangem semnaturi insa spune-mi tu mie cine se baga??

Copilul nu datoreaza parintelui viata, ci cresterea! - Nicolae Iorga

#42
lara_c

lara_c

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 869 mesaje

Postat 29 ianuarie 2010 - 17:12

Citat:
citat din mesajul lui Buburuza20
Buna fetelor[flo]Am citit acum toate postariile voastre,tot respectul pentru ceea ce incercati sa faceti[flo][flo][flo],sper din inima sa ii aveti curand pe ingerasii vostri,am o rugaminte petru Emilia Stanciu:am citit povestea ta ma inpresionat crede-ma!!!as vrea daca nu cer prea mult o poza cu ingerul vostru?sanatate[flo]
Emilia,Sa nu cumva sa ii dai poza cu copilul acestei persoane!!!Uite ce am ptimit de la ea prin forumul Despre copii, fara sa fi avut nicodata discutii cu ea sau sa fi auzit de ea macar.Sau poate ca am auzit daca si-a creat nick nou special sa ma atace.Nu stiu.S-ar putea sa aiba si cu tine ceva.Asta e mesajul primit:Hello lara_cAi primit un mesaj de la : Buburuza20 (caca.lara970@gmail.com)La: http://forum.desprecopii.com/forum/Vai de capu` tau de curva proasta ce esti,am citit ieri topicul tau``bb vostri stiu sa citeasca??``mai bine nu mai folosesti netu,la cat de proasta esti,nu de alta dar te dai de gol la cat de inculta esti,iti place sa te dai inteligenta in fata multora,mai bine te dai cu capu de pereti,poate iti revi,PROASTO!!Astept moderatorii sa ia masuri.Un asemenea 'element' nu are ce cauta pe DC.Sub nici un nick.Si in nici un caz sa CEARA POZE CU COPII!!!Sa se verifice IP-ul caci altfel isi creaza cont dupa cont doar ca sa injure orice user caruia nu ii impartaseste conceptiile in cel mai vulgar mod.Si sa ceara poze cu copii cu care numai D-zeu stie ce vrea sa faca!!!Si din pacate DC-ul are de suferit si nu acest user.Lara [gravired] w7+ si Huckleberry ErrieHawaii MexicoUS*Europe_and US * Wedding * ErinnKendall*KUALA LUMPUR * Bangladesh_Singapore_Bali


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Cea mai asteptata ecografie

    Roxana3001
    - Astăzi, 11:06

  • Bagajul de maternitate 👜

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 08:13

  • Control

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 21:41

  • Ce am învățat până acum în sarcină?

    Ana1298
    - Ieri, 20:26

  • Bye bye la job

    FloreClau
    - Ieri, 19:30

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -