Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Cadouri pentru sarbatori


17 raspunsuri la acest subiect

#11
mariussimiuc

mariussimiuc

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 11.915 mesaje

Postat 10 noiembrie 2005 - 00:09

quote:
Originally posted by klumea_blondy
va recomand si o carticica personalizata!sunt super simpatice si cu siguranta ca ii vor incanta pe cei mici cand vor creste mai mari![:D]ajutati-o pe mama scorpiutzahttp://photos.yahoo.com/klumea_blondyrares andrei (29.11.2004)
Depinde...nu se stie niciodata! S-ar putea sa avem o surpriza...Miha [8**] si [comoara] Robert (18 nov 2004) [foto]Omuletul pentru care se merita sa incerc sa fiu un om mai bunCand viata iti ofera lamai,fa-ti o limonada!

#12
klumea_blondy

klumea_blondy

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 65 mesaje

Postat 10 noiembrie 2005 - 00:13

quote:
Originally posted by mariussimiuc
quote:
Originally posted by klumea_blondy
va recomand si o carticica personalizata!sunt super simpatice si cu siguranta ca ii vor incanta pe cei mici cand vor creste mai mari![:D]ajutati-o pe mama scorpiutzahttp://photos.yahoo.com/klumea_blondyrares andrei (29.11.2004)
Depinde...nu se stie niciodata! S-ar putea sa avem o surpriza...Miha [8**] si [comoara] Robert (18 nov 2004) [foto]Omuletul pentru care se merita sa incerc sa fiu un om mai bunCand viata iti ofera lamai,fa-ti o limonada!
[:-)))][:-)))]ai dreptate,nu se stie niciodata!ajutati-o pe mama scorpiutzahttp://photos.yahoo.com/klumea_blondyrares andrei (29.11.2004)

#13
pau

pau

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 26 mesaje

Postat 17 noiembrie 2005 - 14:10

problema mea este urmatoarea:micuta mea implineste 3 anisori in 27 noi.si peste 1 saptamana vine si Mos Nicolae.Ea ne-a spus ce vrea de ziua ei si ii vom cumpara dar de Mos?ce sugestii aveti asa ca pt un Mos cu mici intentii? fiind ziua ei si singura bebe din familie v-a primi o gramada de lucruri.astept sugestiile voastre.Pau

#14
asi

asi

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.796 mesaje

Postat 18 noiembrie 2005 - 18:05

De Mos Nicolae eu stiu ca se fac cadouri dulciuri si fructe.Daca e ziua ei cu o saptamana inainte cred ca ceva dulciuri o vor incanta.



Eu m-am gandit pentru copilul meu sa ii iau de Mos Craciun un animalut din acela care canta si danseaza.Oare il va incanta?Are un an si 8 luni acum.



Familia mea

Razvan



#15
blue rose

blue rose
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 18 noiembrie 2005 - 19:46

Dragi mamici si tatici ,e una imi fac cumparaturile de acasa de pe internet si imi sunt livrate cumparaturile la domiciliu Am un site special de unde ma aprovizionez mereu
sunt doar produse de cea mai buna calitate si pe deasupra mai sunt si ecologice ,macar stiu ca familia mea nu are de suferit
AAAAAAA si mai sunt si garantate ,adica se pot returna in caz de nemultumiri. Daca va interesea zi pe voi puteti sa-mi scrieti pe adresa mea de mail .Sper ca v-am putut da o idee.


#16
Anculina

Anculina

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 342 mesaje

Postat 22 noiembrie 2005 - 10:25

Noi de Craciun vrem sa ii luam o masa speciala de colorat si de pictat pe care a vazut-o tati in Cora parca.Fetita noastra va avea atunci 1 an si 7 luni.E din plastic, maricica, cu bancuta incorporata si cu tot ce e necesar pt desen si pictura.

Daca iei totul prea in serios, faci riduri !Zambeste !

#17
danamunti

danamunti

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 14 mesaje

Postat 19 decembrie 2005 - 01:47

Eu m-am gindit sa-i iau o masuta d-aia cu scaunele unde sa se joace el in pace cu jucariile lui.Eventul am sa-i mai iau niste jucarii educationale care ii plac la nebunie.



[url="http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/munteanu_iuliana1979/my_photos"]"Eric Gabriel"/[url]


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Planificarea pe etape

    RoxiMada
    - Ieri, 19:33

  • Organizarea garderobei - sfaturi utile

    Ana1298
    - Ieri, 18:19

  • A 15a postare

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 11:33

  • Cea mai asteptata ecografie

    Roxana3001
    - Ieri, 11:06

  • Bagajul de maternitate 👜

    BiancaDragnea
    - Ieri, 08:13

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -