Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 2 voturi

Minunatele Scorpiute (51)


195 raspunsuri la acest subiect

#21
miraklucker

miraklucker

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.854 mesaje

Postat 20 ianuarie 2008 - 01:45

Nina binenteles, teste am comandat deja, dar ace uit de fiecare data de care[:D]??

....de poze, nu stiu. Nici nu am stiut ca exista concursul, noroc cu tine Nina!!

Monica si ziua tatalui meu e maine!!

Laura felicitari pentru examen!.

Dodo voi ce ati mai facut azi?



....la noi a fost soare si frumos cu toata ploaia preconizata si innoreala de dimineata. In rest m-au inebunit de cap ai mei teroristi. Intr-una nu stiu decat sa se maraie, sa planga, sa sa certe[bang]. Eu am bucatarit pana acum, am facut cate ceva pentru maine la biserica.



noapte buna, va doresc.



Mira mami de DAVID (15.08.2002) DARIA(20.11.2004) si SELIN (07.02.2006)





Poze noi ....cu noi



#22
monica-elizabet

monica-elizabet

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 13.288 mesaje

Postat 20 ianuarie 2008 - 12:02

buna scorpiutelor,

multumesc pentru urarile adresate bunicii mele [pup] si La multi ani! pentru maine tatalui mirei, sa-i dea Dumnezeu multa sanatate.

noi suntem bine, inca pe-aici prin casa...misunam [:D]

va pup pe toate sa aveti o Duminica cat mai placuta

[pup]



monica

mami de alex [bonjovi] si ruxi [zana]

Prajituri si papa bun

Papa de Post



#23
Dodo-pui

Dodo-pui

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 12.513 mesaje

Postat 20 ianuarie 2008 - 12:24

Buna dimineata minunatelor,

Mira la multi ani! pt tatal tau ,incerc sa prind doctorita de specialitate pt reteta[bang]

Monica la multi ani! bunicei tale,

Laura felicitari pt examen ,

Nina [pup]Kiki si pe mamica ei.

[pup][grup] de minunate.

Noi am avut niste prieteni in vizita si ne-am bucurat de prezenta lor.Azi noapte n-am dormit[bang]caci Bogdan avea nasul infundat abia spre dimineata a inceput sa-i curga si sa stranute.

Va doresc o duminica si multa sanatate



In oraselul copiilor









Si ingerii au nevoie de ajutor







#24
monica-elizabet

monica-elizabet

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 13.288 mesaje

Postat 20 ianuarie 2008 - 16:31

gabi, sanatate multa piticului sa nu evolueze raceala [pup] si voua Duminica placuta



monica

mami de alex [bonjovi] si ruxi [zana]

Prajituri si papa bun

Papa de Post



#25
georgi75

georgi75

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.719 mesaje

Postat 21 ianuarie 2008 - 11:20

Salutari scorpiutze.

Vorbiti de nas infundat?Sunt satulaaa...Se chinuie si Stef asa.Vad ca nu are alte simptome.Jumate din copiii din grupa ei sunt bolnaviori.Sper sa scapam cu bine

[pup] la voi.O saptamana fainasi usoara sa aveti [pup]






Georgiana-mami de Stefania





Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!



#26
Ana68

Ana68

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.714 mesaje

Postat 21 ianuarie 2008 - 12:05

Salutare minunatelor,



La noi weekendul a fost amestecat:sambata shopping ca la balamuc si duminica stat 24 ore in casa,nici macar la geam n-am scos nasul.

Luana s-a ales cu o noua pereche de cercelusi,am dat aur la schimb si am luat altii,ca cei pe care ii avea erau deja micuti,iar eu-ca asa suntem noi fetele-m-am ales cu o bratara.Luana pe deasupra s-a mai capatat si cu un inelus suflat cu aur si unul de tabla....deh!iara ca noi fetele.[:D]

Alex a fost la concursul TM MATE...a fost destul de greu anul asta,cel putin asa zicea copilu'(eu una,va dati seama,ma uitam pe subiectele care le-a avut ca curca in lemne,ca pentru mine seamana cu limba chineza).Concurenta si mai mare ca anul trecut,mult mai multi elevi...si cu toate astea Alex a luat iar mentiune.Sincer nici nu ne-am asteptat sa castige ceva,la cat l-am vazut de dezamagit...si,pentru primash data,tin sa precizez,l-am vazut si eu pe Marius emotionat si nerabdator.Va dati seama?Nu-mi venea sa cred ochilor,cum il vedeam ca sta ca pe ghimpi,se foia in scaun,nu mai avea stare,numara premiile....ce mai?!Bineinteles ca nu a vrut sa recunoasca asta,insa cand Alex s-a auzit strigat...pur si simplu l-am vazut(de fapt si Marius si Alex la fel au reactionat)cum s-a indoit de spate,s-a lasat in jos si s-a rezemat relaxat de spatarul scaunului....Barbatii astia![:D]

Iar Luana,cat a tinut festivitatea de premiere a vociferat constant ca si ea vrea premiu,ca si ea e clasa aV-a si ca ea merge pe podium sa-i dea si ei ceva.Ce?!ea nu are voie....

Fetele,sa va zic ca masina mea de spalat e in copac si copacul in aer,asa ca am apucat sa spal mai putin de jumatate din ce era de spalat si de nu imi cumpar rapid o masina noua....o sa ajung ca in reclama aia la Calgon,unde o arata pe femeia aia ingropata in munti de rufe murdare.

Cam astea-s noutatile.

Dragelor,sa aveti insanatosire grabnica la cele bolnavioare si cu bolnaviori p-acasa,o saptamana cu realizari extraordinar de bune si sa auzim numai de bine!Mai vorbim!

PS.Se pare ca si saptamana asta si cealalta tot secretariat scrie pe mine![bang]



Ana-Maria,mami deAlex&Luana



#27
miraklucker

miraklucker

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.854 mesaje

Postat 21 ianuarie 2008 - 12:53

Gabi nu te necaji, o sa incerc fara. O rog pe colega mea nemtoaica ca s-a oferit. 2 cutii de 30 buc e bine??



..........eu sunt pe fuga. L-am dus pe David la gradi, pe fete le-am lasat la fitnes, si eu cu gand de colindat 2 ceasuri prin oras. Si ma trezesc la primul magazin ca nu mai am cardul sa platesc. Noroc ca am mai avut niste maruntis. Asa ca am fugit acasa si acum caut de nebuna cardul, dar unde????..........Selin a prins portofelul meu sambata dar era la bani. Nu m-am gandit sa verific si la carduri. Imi lipsesc doua lucruri. Mai grav e ca tot mai mult ma gandesc daca, ....totusi nu l-oi fi uitat eu sambata pe undeva[bang]. Cand merg cu toti 3 la cumparaturi e de groaza. Ufffffff si trebuie sa platesc urgent ceva.



va doresc o zi mununata, aici a venit primavara[:D]



Mira mami de DAVID (15.08.2002) DARIA(20.11.2004) si SELIN (07.02.2006)





Poze noi ....cu noi



#28
miraklucker

miraklucker

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.854 mesaje

Postat 21 ianuarie 2008 - 12:55

Monica, La multi ani bunicii tale!!



Va multumesc si eu de urari pentru tatal meu.





Mira mami de DAVID (15.08.2002) DARIA(20.11.2004) si SELIN (07.02.2006)





Poze noi ....cu noi



#29
monica-elizabet

monica-elizabet

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 13.288 mesaje

Postat 21 ianuarie 2008 - 13:27

buna scorpiutelor,

cuscra, sanatate multa zambaretei mici [pup]

mira, multumim de urari [pup] si noi pe voi

ana, sa stapaniti sanatoase bijuurile [:D] bravo voua...fete destepte [:D] spor la cumparat masina de spalat...

felicitari lui Alex pentru concurs...bravo fato...ai cupii destepti si frumosi [pup]

noi suntem pe-aici, ruxi a iesit afara cu tata dis de dimineatza ca deh...nu mai paote sa pelce omu' din casa sa nu o ia si pe ea...era tare mandra ca s-au dus la psota...zicea tata ca tot baga hartiute in cutia postala [:D] alex mai puturoshel a stat in casa si s-a jucat la psp...acum vrem sa mai dam o tura pe-afara ca-si soare si frumos

va pup pe toate

sa aveti o saptamana minunata ca voi

[pup]





monica

mami de alex [bonjovi] si ruxi [zana]

Prajituri si papa bun

Papa de Post



#30
Dodo-pui

Dodo-pui

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 12.513 mesaje

Postat 21 ianuarie 2008 - 13:45

quote:
Originally posted by miraklucker
Gabi nu te necaji, o sa incerc fara. O rog pe colega mea nemtoaica ca s-a oferit. 2 cutii de 30 buc e bine??Mira mami de DAVID (15.08.2002) DARIA(20.11.2004) si SELIN (07.02.2006)Poze noi ....cu noi
Da Mira este ok caci nu stiu daca stii dar cutia cu 30 fiole cantareste cca1kg[bang].Monica [pup]tie si puiutzilor,[b]Ana [pup] pt copii tai cei frumosi si destepti,[b]Nina ce faceti azi cum va este?Noi acum ne-am intors de la recuperare desi si noaptea trecuta nu am dormit caci am schimbat "omu" de 4 ori (caci transpira) lui ii este ceva mai bine mai e putin infundat dar e pe drumul cel bun.[ruga]Doamne ajuta!In oraselul copiilorSi ingerii au nevoie de ajutor


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • A 15a postare

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 11:33

  • Cea mai asteptata ecografie

    Roxana3001
    - Astăzi, 11:06

  • Bagajul de maternitate 👜

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 08:13

  • Control

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 21:41

  • Ce am învățat până acum în sarcină?

    Ana1298
    - Ieri, 20:26

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -