Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 2 voturi

Fastrackids - e cineva care imi poate da un sfat?


152 raspunsuri la acest subiect

#11
Diana33

Diana33

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 37 mesaje

Postat 05 iunie 2008 - 14:58

Cu placere. Sa stii ca cei de la Bambi sunt seriosi, au programe interesante si chiar merita sa mergi cu cea mica. In grupa noastra vine o fetita din Drumul Taberei si parintii spun ca traficul ar fi rezonabil simbata dimineata.
Bafta!

#12
mirunamica

mirunamica

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 12 mesaje

Postat 10 iunie 2008 - 15:04

Am fost cu Mirunica la lectia gratuita. Eram un picut sceptica pentru ca doua ore mi se pareau mult prea mult pentru varsta ei dar nu va pot spune cat de vesela a iesit din sala. O singura avertizare am pentru voi, pregatiti-va sa va transformati bucataria in laborator de cercetare :) . Am ajuns acasa si a trebuit sa refacem impreuna vulcanul facut cu educatoarele de la Fastrakids. Va dau si voua reteta: faci un aluat cu foarte multa sare, faina si apa. Tai o sticla de cola de 1/2l pe jumatate. In jurul sticlei "construiesti" din aluatul cu multa sare o forma de vulcan pe care ulterior o pictezi. pui in interiorul sticlei taiate vopsea de oua (rosie), bicarbonat si putin sampon. La sfarsit torni in acelasi timp apa minerala si otet (nu foarte mult) si Vezuviul e gata. E super simpatic si pentru un adult.
- atentionare - daca mai faci reclama la alt forum iti inchidem contul -



#13
Diana33

Diana33

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 37 mesaje

Postat 11 iunie 2008 - 12:02

Buna,
Multumesc pentru reteta, noi nu suntem atit de avansati (mergem la grupa Tots).

Referitor la atentionare NU cred ca se considera reclama. Aceste cursuri s-au mediatizat si stie toata lumea despre ele si ma refer in special la cei carora chiar le pasa de educatia copiilor lor. Reclama poate fi orice de pe acest site sau forum (carti, edituri, medicamente, medici si altele). Faptul ca se comunica asa ceva pe forum ar trebui sa va bucure.
Oricum eu vorbesc si despre acest site si il recomand tuturor ca fiind cel mai bun. Si asta este reclama nu?
Daca vreti, puteti inchide contul meu, dar incep sa-mi schim impresia despre DVS.
Va multumesc!

#14
Diana33

Diana33

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 37 mesaje

Postat 11 iunie 2008 - 12:39

Buna,
Mesaj pentru moderatorii acestui forum:
Cu tot respectul va spun, eu - care nu sunt prea priceputa in domeniul acesta al forumurilor si al comunicarii pe internet, dar mirunamica nu a facut reclama unui alt forum.
Ar trebui sa stiti si DVS - cei care moderati discutiile si cititi mesajele cu atentie - ca FasTracKids nu este un forum, ci este un curs ce se adreseaza copiilor cu virste cuprinse intre 2 ani si jumatate si 7-8 ani (daca nu ma insel).
Cei care sustin cursul nu au un forum dedicat acestui lucru, ci iti recomanda un site pe care poti sa intri dupa ce te inscrii la curs. Mirunamica nu a facut reclama acestui site pentru simplu motiv ca nu-l stie si, chiar daca l-ar sti, nu cred ca l-ar mentiona aici oricit de entuziasmata ar fi (l-ar recomanda pe e-mail, nu credeti?).



#15
mirunamica

mirunamica

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 12 mesaje

Postat 11 iunie 2008 - 13:47

Multumesc Diana pentru sprijin.

Moderatorul in schimb are dreptate. Gasisem un alt forum in care alti parinti vorbeau despre Fastrakids impreuna cu directorul de marketing din Romania al programului. Mi s-a parut interesant sa va dau si voua link-ul fara sa-mi dau seama ca in felul asta promovam un alt site. Evident moderatorul are dreptate sa se supere un pic pe mine. Scuze si promit ca nu mai fac [flo]


#16
Diana33

Diana33

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 37 mesaje

Postat 11 iunie 2008 - 14:25

Buna,

Nu vazusem acea recomandare (link-ul) si m-am suparat un pic. Voi fi mai atenta pe viitor.

In acest caz, cred ca sunt datoare cu scuzele de rigoare fata de moderatorii acestui forum. [:I][flo]

#17
mirciulix

mirciulix

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 39 mesaje

Postat 11 iunie 2008 - 17:01

diana 33, crezi ca ai putea sa-mi trimiti si mie niste amanunte pe PM despre Tots? fii-mea are 2 ani si ma intereseaza. inclusiv locatie, pret, persoana de contact etc. mersi mult

mami de Teo (12 mai 2006)

#18
Diana33

Diana33

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 37 mesaje

Postat 11 iunie 2008 - 17:57

Sigur, dar activeaza-ti PM-ul sau spune-mi care este adresa de e -mail.

#19
mirunamica

mirunamica

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 12 mesaje

Postat 11 iunie 2008 - 19:37

pentru moderator sau pentru oricine altcineva ma poate ajuta: Cum se activeaza PM-ul. Eu chiar pot spune ca sunt atehnica.

#20
Diana33

Diana33

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 37 mesaje

Postat 12 iunie 2008 - 13:37

Buna,
Am trimis informatiile pe PM.
Pt. Mirunamica - este activat PM-ul


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Tantrumuri bebe 1 si burtica care pune presiune

    Deutzuk
    - Ieri, 22:26

  • Sarcină

    Erika91
    - Ieri, 21:11

  • Cum am aflat că sunt însărcinată?

    Ana1298
    - Ieri, 18:14

  • Prin Italia cu bebe in burtica

    Pau26
    - Ieri, 14:55

  • Ma copleseste oboseala

    ZDenisa
    - Ieri, 14:42

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -