Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

psiholog bun la timisoara


16 raspunsuri la acest subiect

#11
ela03

ela03

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 532 mesaje

Postat 04 iunie 2008 - 20:37

Loredana, eu lucrez ca educatoare si deunazi imi ceruse o mamica sa-i recomand un psiholog bun pentru fetita ei care un an de zile nu a vorbit deloc la gradinita (pentru ca nu a vrut). Intre timp mama s-a razgandit.
Dar voiam sa stiu, in caz ca mai intreaba careva, unde sa-i trimit.

#12
cipriana28

cipriana28
  • Membri
  • 2 mesaje

Postat 27 iunie 2010 - 22:17

Citat:
citat din mesajul lui danutza76

Buna

Va rog frumos daca stiti, sa imi recomandati un psiholog bun din Timisoara, un psihoterapeut cu formare in psihoterapie cognitiv comportamentala. Problema mea este anxietatea, de ceva timp am inceput sa am si extrasistole la orice emotie mai intensa. In urma controlului cardiologic, concluzia a fost ca fiziologic nu am nimic la inima, analizele la tiroida au iesit ele cam la limita, dar nu ca sa puna problema, mi s-a recommandat consultarea unui psiholog.
VA MULTUMESC.


Buna Danuta

Din cate am observat, ai facut psihoterapie la domnul psiholog Sovrin Duma. Te-a ajutat? Cat de mult? Este dansul intr-adevar un bun psiholog, asa cum Principesa l-a recomandat? Ce calificativ i-ai acoorda?

Multumesc
Cipriana

#13
decris

decris
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 07 martie 2011 - 17:48

buna draga mea

eu am avut probleme mari cu Denis care la 3 ani dintr-o data nu a mai vorbit si a devenit foarte agitat si nemultumit. nu mai stiam ce sa fac cu el. Din fericire o prietena mi-a recomandata o doamna psiholog , tanara, dar care a facut minuni pentru mine, efectiv eram disperata.Am crezut ca are autism sau ADHD, de fapt a fost anxietate de separare de mama mea care l-a crescut pe Denis dar din motive de sanatate a trebuit sa ii gasesc o alta bona si atunci a inceput totul.
Iti recomand cu caldura pe doamna psiholog Andreea Szasz, care pentru noi a fost chiar un ajutor real. Acum mergem la gradinita si Denis o iubeste la nebunie pe "doamna". E in Timisoara si cu siguranta o sa te ajute si pe tine.
Deci: Andreea Szasz, 0788 282 939, andreeasemenescu@yahoo.com

Te pup si sa auzim de bine,

Cristina

#14
adelina99moise

adelina99moise
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 06 februarie 2015 - 16:56

Ne-am separat, am divortat si apoi ne-am reimpacat, acum suntem o familie fericita, dar micuta noastra nu a facut fata acestor intamplari, ori cat de mult am incercat sa o protejam. In toata aceasta perioada fetita mea care are acum 6 ani a devenit mai retrasa, nu mai participa la activitatile de la gradi ca odinioara si edicatoarele mi-au spus sa o duc la psiholog si sa ii arat desenele pe care le facea Larisa mea. Psihologul a interpretat desenele dpdv psihologic si chiar a pus-o sa mai faca si altele. A intervenit cu metode specific psihologice si lucrurile au inceput sa mearga inspre foarte bine cu fiecare sedinta. Cand o duceam pe Lari la psiholog ii spuneam ca o duc la atelierul de creatie si ii placea tare mult cu domnisoara psiholog. O recomand cu incredere mamicilor, daca vedeti ca copilul vostru isi schimba dispozitia sau are comportament ciudat. O cheama Andreea Miclosina. Va las si site-ul cabinetului de psiho www.psihohipnoterapie.ro

 



#15
XIO

XIO

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.118 mesaje

Postat 11 februarie 2015 - 12:32

baeram sau daca mai e, Manuela Deutsch.



#16
XIO

XIO

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.118 mesaje

Postat 11 februarie 2015 - 12:35

http://urbo.ro/docto...c-manuela-99426



#17
adelacismas

adelacismas
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 23 septembrie 2017 - 10:27

Am vazut ca mai exista deja o recomandare pentru psihologul Andreea Miclosina. Si eu va recomand sa urmati o psihoterapie la cabinetul dumneaiei. Am lucrat pe doliul dupa mama si dupa ce am reusit sa vindec aceasta suferinta viata mea s-a schimbat! Am reusit sa imi construiesc o relatie de cuplu la care nici nu speram. Sunt foarte bucuroasa ca am ales sa merg la aceast psiholog si sa urmez acolo psihoterapia, mai ales ca aveam mai multe variante. Va recomand sa puneti stop suferintei voastre si sa faceti o alegere buna!



Panic Questions

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

  • inchidere cont

    Anamaria Pandele
    - apr 02 2024 19:23

  • Anamaria Pandele
    - apr 02 2024 18:13

  • demetererika554@gmail.com
    - mar 30 2024 22:38

Last Blogs

  • saptamana 24-28 test glucoza

    Ralu31031992
    - Astăzi, 13:44

  • Prom Dress Dos And Don'ts to Steal The Spotlight

    Ozma123
    - Astăzi, 11:01

  • Vitaminele în sarcină 💊

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 08:38

  • Frățiorul

    Denisa1996
    - Astăzi, 07:04

  • Cum a fost testul de toleranță la glucoză?

    Ddeenniissaaa
    - Astăzi, 00:45

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -