Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

De la forum adunate si-napoi la forum date (5)


152 raspunsuri la acest subiect

#21
iren

iren

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.502 mesaje

Postat 13 septembrie 2005 - 01:18

Noi metode de "crescut" parul [:D]
quote:
Originally posted by Rufus
Ca sa-ti spun drept, circula o vorba ca balega proaspata de vaca pusa pe cap, apoi legata cu o basma si stat cateva ore, face minuni. Sincer? Nu vad cum ar putea cineva sa faca asa ceva. Dar nici acum nu stiu daca era o gluma sau nu.Si mai era un banc, cred ca-l stiti, cand doctorul i-a spus unui pacient chel ca, neoficial, exista o metoda: sa-si frece chelia de...partea intima a sotiei sale. Asa a facut si i-a crescut un par valvoi! Dar cand s-a intalnit cu un vechi prieten care acum avea o barba deasa, l-a evitat si si-a spus: vai, ce scarbos!http://community.webshots.com/user/tora97"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde
Iren dubla mamica[zana] Bogdanelu nazdravanu [aerob] si Julia turbo[majoreta]pozne In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

#22
Iubika

Iubika

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.554 mesaje

Postat 14 septembrie 2005 - 09:47

NO COMMENT!

quote:
Originally posted by X

Iar prima dezverginare nu e chiar atit de faina ,din cite stiu eu.Prea mult singe si durere




[:-)))] [:-)))] [:-)))] [:-)))]

If you love something let it go. If it comes back to you it`s yours. If it doesn`t, it never was

#23
patry_r

patry_r
  • Membri
  • 6 mesaje

Postat 15 septembrie 2005 - 18:16

Mi-au dat lacrimile!
Mi-ati binedispus, pur si simplu!

#24
iren

iren

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.502 mesaje

Postat 16 septembrie 2005 - 16:59

[bis] Pentru nou' nostru starmanea, Päpädicu Neuronu Minune, fara numar sa traiasca!!!



[/quote]



"REF:Ma iubeste femeileeeeee/ Si e moarte dupe mineeeeeeeeeee/ Toata ziua imi sade pe caaap/Nu stiu ce sa fac ca sa scaaaaaaaaaaaaap



Domle toate ma cereeeeeee, toate ma vreaaaa/zice ca le place destinctia mea/Eu nu stiu ce-i aia dar daca or vrea/ Le-o dau pe toata ce sa fac eu cu eaaaaaaaaaaaaaaa

REF:

E cate unii domneeeeeee n-are noroccccccccccc/Nu place domleee la dameeeeee daloooc/ Degeaba umbla dupa fomei/Ca nu se uita nici dracu la ei

REF:

Cand ies afaraaaa ma-mbrac frumos/ Imi pun un trening si pantof cu toc/Toate femeile sa uita la mineee/ Nu stiu da ce da cred ca-i da bineeeeeeeee

REF:

Da-mi iau nevasta sa fie a mea/ Nu ca tramvaiu s-o ia cine-o vreaaaaaaa/ Ca e unii domle tareee netoooooooti isi ia nevasta-biblioteca pentru tooooti

REF: "

[:D]



[/quote]



Sabinaaa, sa vii sa pui muzica la minunatziile-astea, madame! [:D]



Iren dubla mamica[zana] Bogdanelu nazdravanu [aerob] si Julia turbo[majoreta]

pozne





In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

#25
DidiAlex

DidiAlex

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.128 mesaje

Postat 20 septembrie 2005 - 15:13

NO COMMENT!

quote:

Originally posted by X

Buna ziua!

Sunt furioasa si pe buna dreptate,zic eu....Am deschis cu ceva timp in urma un subiect la Cabintul de psihologie;s-au dat raspunsuri si s-a ajuns la pagina 10,in timpul acesta eu eram in vacanta si nu aveam acces la net,buuuuun,ma intorc intru pe DC si ce sa vezi...surpriza...subiectul meu trecuse la partea a doua,ok as fi zis daca l-ar fi schimbat un moderator,dar l-a schimbat un membru(YYY),care nu are acest drept....acum ea apare ca titular de subiect si nu-mi place deloc.....mi-a furat subiectul si-l vreau inapoi!!!!

Cum a reusit sa treaca la partea a doua,daca nu e moderator?
Va rog un raspuns,fiindca nu mai inteleg nimic.

...este vorba de subiectul:"ABCDEFGHJKLMNOPRSTT....".








Alex

"Secretul fericirii este sa faci numai ceea ce te pasioneaza"Gabriel Garcia Marquez

#26
iren

iren

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.502 mesaje

Postat 20 septembrie 2005 - 16:07

quote:
Originally posted by DidiAlex
NO COMMENT!
quote:
Originally posted by X Buna ziua!Sunt furioasa si pe buna dreptate,zic eu....Am deschis cu ceva timp in urma un subiect la Cabintul de psihologie;s-au dat raspunsuri si s-a ajuns la pagina 10,in timpul acesta eu eram in vacanta si nu aveam acces la net,buuuuun,ma intorc intru pe DC si ce sa vezi...surpriza...subiectul meu trecuse la partea a doua,ok as fi zis daca l-ar fi schimbat un moderator,dar l-a schimbat un membru(YYY),care nu are acest drept....acum ea apare ca titular de subiect si nu-mi place deloc.....mi-a furat subiectul si-l vreau inapoi!!!!Cum a reusit sa treaca la partea a doua,daca nu e moderator?Va rog un raspuns,fiindca nu mai inteleg nimic....este vorba de subiectul:"ABCDEFGHJKLMNOPRSTT....".
Alex"Secretul fericirii este sa faci numai ceea ce te pasioneaza"Gabriel Garcia Marquez
Asta-i tare!![:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]Iren dubla mamica[zana] Bogdanelu nazdravanu [aerob] si Julia turbo[majoreta]pozne degetzeii In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

#27
Sabina

Sabina

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 11.695 mesaje

Postat 20 septembrie 2005 - 16:44

quote:
Originally posted by iren
[bis] Pentru nou' nostru starmanea, Päpädicu Neuronu Minune, fara numar sa traiasca!!!
"REF:Ma iubeste femeileeeeee/ Si e moarte dupe mineeeeeeeeeee/ Toata ziua imi sade pe caaap/Nu stiu ce sa fac ca sa scaaaaaaaaaaaaap Domle toate ma cereeeeeee, toate ma vreaaaa/zice ca le place destinctia mea/Eu nu stiu ce-i aia dar daca or vrea/ Le-o dau pe toata ce sa fac eu cu eaaaaaaaaaaaaaaaREF: E cate unii domneeeeeee n-are noroccccccccccc/Nu place domleee la dameeeeee daloooc/ Degeaba umbla dupa fomei/Ca nu se uita nici dracu la eiREF:Cand ies afaraaaa ma-mbrac frumos/ Imi pun un trening si pantof cu toc/Toate femeile sa uita la mineee/ Nu stiu da ce da cred ca-i da bineeeeeeeeeREF:Da-mi iau nevasta sa fie a mea/ Nu ca tramvaiu s-o ia cine-o vreaaaaaaa/ Ca e unii domle tareee netoooooooti isi ia nevasta-biblioteca pentru tooootiREF: "[:D][/quote]Sabinaaa, sa vii sa pui muzica la minunatziile-astea, madame! [:D]Iren dubla mamica[zana] Bogdanelu nazdravanu [aerob] si Julia turbo[majoreta]pozne In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.[/quote]
Sabina si [hippi] Sofia Galagia Cea mai lungã cale este calea care duce de la urechi la inimã.

#28
iren

iren

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.502 mesaje

Postat 20 septembrie 2005 - 20:41

Sabina, pai shi muzica unde e? [:D]



Iren dubla mamica[zana] Bogdanelu nazdravanu [aerob] si Julia turbo[majoreta]

pozne

degetzeii





In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

#29
papadie

papadie

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.370 mesaje

Postat 20 septembrie 2005 - 20:57

muzica e pe CDul "Gore de la Chitila", cantece de mahala cantate de folkistul Mihai Marginean.
Regret minunatele nu-mi apartin:)

#30
Sabina

Sabina

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 11.695 mesaje

Postat 20 septembrie 2005 - 21:33

baaai, e mortala, muzica aia e de o stupizenie crasa, io asa ceva nu pot sa fac, tipu e de o mie de ori mai bun, jos palaria[bis][bis]






Sabina si [hippi] Sofia Galagia







Cea mai lungã cale este calea care duce de la urechi la inimã.




Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 10:27

  • Alăptare 🤱🏻

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 09:57

  • Burtica 35

    Roxana3001
    - Astăzi, 09:02

  • Tantrumuri bebe 1 si burtica care pune presiune

    Deutzuk
    - Ieri, 22:26

  • Sarcină

    Erika91
    - Ieri, 21:11

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -