Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * - 3 voturi

Cind ati avut prima experienta sexuala?


249 raspunsuri la acest subiect

#231
Dodo-pui

Dodo-pui

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 12.513 mesaje

Postat 22 august 2009 - 17:46

Citat:
citat din mesajul lui marius
[:D] Deh... eroare de greseala de editare. Primul care era...adica nu era ultimul dar nici primul ca daca era ultimul atunci putea sa fie primul adica era primul insa nu ultimul stii cum se zice ultimul e primul, nu?[alcool]Eu pur si simplu / Pagina familiei / Tot noi / Mai multe... / Video Pagina legislativa
[:-)))]Marius[asia]oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*[flo][flo2][floare3]Blogul lui Bogdan Andrei goblenuri-relatii pe blogul Donului
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de laDumnezeu imposibilul![ruga]Doamne ajuta!*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*[flo]Bazar [flo]pentru:Bogdan[comoara];Mihaita[comoara];Sebi[comoara];Ema[comoara]


#232
rodos

rodos

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 10 mesaje

Postat 28 august 2009 - 00:22

la 16 ani credeam ca sunt indragostita (defapt chiar eram pt varsta aceea)... mai bine mai asteptam un pic, dar dorinta de a te integra, curiozitatea si "marea dragoste" si-au spus cuvantul

#233
roxx26

roxx26

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.741 mesaje

Postat 03 noiembrie 2009 - 00:40

17 ani si jumatate
si mi-as fi dorit sa nu regret..nu prea am regrete in viata, dar asta regret, tipul nu a meritat.. asta e...a trecut[:)]

#234
samira33

samira33

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.331 mesaje

Postat 20 decembrie 2009 - 12:00

la 19 ani...si desi nu mai sunt impreuna cu baiatul respectiv...ii ofer [flo][pup]-virtuale desigur, pentru rabdarea pe care a avut-o cu mine atunci.
chiar daca ,ulterior, lucrurile au evoluat prost in relatia noastra si am ajuns la despartire dupa 5 ani...ii sunt recunoscatoare pentru faptul ca m-a invatat sa-mi descopar sexualitatea si sa fiu dezinhibata in pat...si nu numai.[;)]

#235
mamabear

mamabear

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 436 mesaje

Postat 07 ianuarie 2010 - 11:20

Prima data a fost pentru mine la 21 de ani si un pic in noaptea/ dimineata nuntii, cu sotiorul meu iubit, cu care sper sa raman impreuna pentru tot restul vietii mele.

Ana-Maria [mamica]mami de 4 poznasi: Ioan(5.05.2000) ,Alexandru(8.04.2002)[duel], Maria(7.04.2005)[majoreta] si Stefan(25.06.2009)[bb]

#236
crisuletzul

crisuletzul

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 830 mesaje

Postat 16 aprilie 2010 - 14:51

Partea draguta e ca "suntem in crestere in anumite zone" pana pe la 25 ani....si femeia infloreste la 30 ani.....atunci ajunge pe culmile cele mai inalte ale orgasmului! Pana atunci experimentam:)))

Eu mi-am inceput-o la 17ani pt ca asa am simtit....nu are rost sa incep sa ma numesc naiva sau sa dau tot felul de explicatii...pt ca si acum la 23 ani tot asta spun "asa am simtit"!:)
Culmea culmilor este ca la 3 saptamani dupa m-am despartit de tip,pentru ca am realizat ca mai bine ne sta in postura de amici decat de iubiti!Astazi suntem prieteni f buni si ne sfatuim foarte mult!
Oricum se zice ca femeia este foarte retinuta in ceea ce consta relatile ei sexuale...pacat, pt ca toate am fost constiente de ceea ce am facut

[gravi] 6+





#237
mealca

mealca
  • Membri
  • 2 mesaje

Postat 16 aprilie 2010 - 16:49

s-a intamplat putin inainte sa implinesc 21 de ani, el avea 23 si eram amandoi virgini. au trecut mai bine de 2 ani si nu sunt putine zilele in care parca abia ne-am cunoscut.

#238
My_Lady0091

My_Lady0091

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.630 mesaje

Postat 25 aprilie 2010 - 17:08

03.09.2006,ora 09.00...cu cel ce imi e acum sotz....aveam 21 de ani...el 22...asa am simtit...asa am vrut...nu imi pare rau...doar vedeti ce printesa am acum....a meritat sa astept..pe cel ce il voi iubi pana la moarte.



________________________



Mariuca acasa la buni 20.04.2010

cum s-a nascut broscutza mea

" Sunt o pana de vultur pe coama unui leu/

O crusta de sare sub unghia unui zeu..."

Sum,esse,fui-by me




#239
Iulicoc

Iulicoc

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 29 mesaje

Postat 02 mai 2010 - 10:54

18 ani si.....am pasit cu dreptul in noul capitol deschis in viata mea.

#240
Mariana_D

Mariana_D

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 92 mesaje

Postat 10 mai 2010 - 20:26

[:D]18 ani fara 2 saptamani ! Pacat ca persoana respectiva nu prea a pretuit "darul". Nu am ramas impreuna decat vreo luna dupa [duel] A fost mai bine asa ! Oricum acum sunt cu un barbat care ma pretuieste si ne iubim reciproc ! Nu regret ca nu a fost el, m-am obisnuit ca socoteala de acasa nu-i ca cea din targ. Asta a fost ! Tot raul spre bine ![huta][olala]


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Bebe s-a intors deja, 28 saptamani

    marile11
    - Ieri, 22:17

  • Dublu test pozitiv È™i nopÈ›i întregi nedormite!

    Ana1298
    - Ieri, 17:26

  • Gata vacanta!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 16:16

  • Minunea asteptata din burtica

    RoxiMada
    - Ieri, 15:26

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Ieri, 10:27

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -