Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 2 voturi

TOP AGENTII TURISM


218 raspunsuri la acest subiect

#21
Ursoaica

Ursoaica

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 537 mesaje

Postat 07 mai 2007 - 00:03

Bila alba pt http://www.firstclas...o/www/index.php

#22
AnaGN

AnaGN

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 60 mesaje

Postat 08 mai 2007 - 14:21

Eu va recomand vola.ro

Servicii excelente, preturi si mai excelente daca pot sa zis asa[alcool] FFFF moderne serviciile. Mai ales pentru bilete de avion.

#23
LoraG76

LoraG76

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 9.288 mesaje

Postat 09 mai 2007 - 10:37

Stie cineva ceva de agentia Jeka Tour din Bucuresti?



Lora, mami de IUSTINA







#24
Candy

Candy

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 380 mesaje

Postat 09 mai 2007 - 17:49

Eu am fost anul trecut prin Jeka in Grecia, individual. Mi s-au parut de nota 10. Directorul agentiei, dl Negrila, ne-a sunat personal si ne-a facut recomandari cu privire la hoteluri, ne-a prezentat atat avantajele, cat si dezavantajele, fara sa incerce sa ne bage pe gat cel mai scump hotel... Am fost nevoiti sa schimbam rezervarea cu 10 zile inainte de plecare, nu ne-au perceput nici o penalizare si ne-au trimis noile vouchere pe cheltuiala lor prin Cargus, le-am primit la usa! (nu suntem din Bucuresti). Am fi vrut sa mergem si anul asta cu ei, dar din pacate nu au pachete cu avion pentru Bodrum, unde vrem noi sa mergem.

God, if I can't have what I want, let me want what I have.

#25
virgi

virgi

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 333 mesaje

Postat 10 mai 2007 - 09:51

Eu recomand "Tarom Tours", mai ales pentru cei care doriti sa plecati in excursii individuale.

#26
Noki_Lara

Noki_Lara

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.006 mesaje

Postat 14 mai 2007 - 16:31

Am fost de 2 ori, dar individual, deci dar cazare luata cu: Rezervare.ro (Day & Night) si Travel House. Super ok ambele, fara probleme.



Anul asta plec cu agentia Ideea tour, e mai noua, i-am descoperit la tragul de turism si mi-au dat o reducere promotionala de 7%. Sunt curioasa cum o sa fie, mai ales ca de data asta e cu avion tra-la-la. pe de alta parte ei nu sunt tur operator ci iau excursiile de la Ali Baba, asa ca practic totul e organizat de Ali Baba.







Poze cu Sarah si mami [mamica]

Filmuletze poznase 1 2 3 si 4

Varsta Sarah



Everything matures...eventually!


#27
irina_ina2000

irina_ina2000

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 84 mesaje

Postat 14 mai 2007 - 22:59

Buna seara!

noi am vrea sa luam bilete prin Tytan Travel din Bucuresti deoarece ei sunt singurii care ne-au facut confirmare pentru bilete in Sunny Beach.
Multumesc anticipat pentru orice referinta!

#28
Evy28

Evy28

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 254 mesaje

Postat 15 mai 2007 - 16:05

Recomand agentia Carpediem. Nota 10 +
www.carpediemtravel.ro

http://tt.lilypie.com/FWSpp3.png

#29
Candy

Candy

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 380 mesaje

Postat 17 mai 2007 - 16:50

O fi ALIBABA cel mai mare tour-operator pe Turcia, dar e prima si ultima data cand am apelat la ei!

Desi mi-am facut prin ei rezervarea in Bodrum, pachet cu avion ptr 3 pers. (la un pret aproape identic cu Kusadasi si alte cateva agentii), mie nu mi-a placut deloc modul in care am fost tratata. I-am contactat inca din luna februarie, mi s-a raspuns sec ca inca n-au tarifele, in aprilie idem, ma contacteaza ei... Vezi sa nu...Dupa aia n-au mai raspuns la nici un mail, pe motiv ca sunt tare aglomerati.
Ulterior am studiat hotelurile de 4* si m-am oprit la cateva, le-am scris din nou pe mail rugandu-i sa-mi faca cateva recomandari. Auziti raspuns: "Nu va putem recomanda decat hotelurile de 5*" (?!)
I-am contactat telefonic (se pare ca nu le prea au cu mailul). Nu stiau absolut nimic despre hotelurile cu pricina, asa ca nu mi-au facut nici o recomandare. Le-am spus cam ce dorinte am si cam ce buget - degeaba.
De cate ori sunam (nu sunt din Bucuresti) si ceream cu persona cu care vorbisem anterior, era ocupata, asa ca ma pasau altcuiva, cred ca am vorbit in total cu 4 agenti diferiti, de fiecare data o luam de la capat... Nici la o saptamana dupa ce am platit avansul nu mi-au dat confirmarea rezervarii. I-am sunat din nou, cu rugamintea de a schimba hotelul (repet: nu primisem confirmarea!). Tipa a inceput sa faca pe isterica: ce, daca nu eram hotarati, de ce am mai facut rezervarea, etc. Confirmarea venise de 3 zile, dar n-a apucat sa ma sune! Asta da scuza....

In concluzie... eu nu-i recomand nimanui. Chiar sunt curioasa, stie cineva cine e directorului agentiei din Buc.?

God, if I can't have what I want, let me want what I have.

#30
roxanaz

roxanaz

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.452 mesaje

Postat 17 mai 2007 - 17:35

wow sunt extrem de surprinsa sa aud asa ceva de ei...li s-a dus renumele ca sunt ok si li s-o fi urcat la cap??? tare urat din partea lor! Candy imi pare rau de experienta voastra....sper sa fie ok pana la urma!

Roxana


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Control

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 21:41

  • Ce am învățat până acum în sarcină?

    Ana1298
    - Ieri, 20:26

  • Bye bye la job

    FloreClau
    - Ieri, 19:30

  • Palpitatii puternice

    RoxiMada
    - Ieri, 17:33

  • Care este cel mai frumos lucru în a fi însărcinată?

    Ddeenniissaaa
    - Ieri, 15:52

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -