Sari la conținut

Sari la conținut

- - - - -

Cele mai bune comedii romantice

50 raspunsuri la acest subiect

gen68

gen68

Nou venit

• Membri
  • Punct
  • 57 mesaje

Postat 25 august 2005 - 13:21

Magnolii de otel - suuuperrrr
mai imi place (imi scapa numele) Sub soarele Toscanei parca? cu diane lane

gen, mamica doar de [bicla] marius

poze cu de-alde noi

Happyalex

Happyalex

Nou venit

• Membri
  • Punct
  • 14 mesaje

Postat 25 august 2005 - 21:04

quote:
Originally posted by bb_alinus Fara indoiala pt mine cea mai tare este....Bridget Jones si ale sale jurnale! Cand sunt intr-o pasa proasta imi pun DVD-ul si...nici nu vad cand trece timpul!
Bridget Jones is the best of the best!! Si mie mi-a placut taaaaaaaaaaaaaaaaaaare mult. Si ascult adesea melodiile din coloana sonora a filmului. Acum ma duc sa o mai vad o data, ca mi-ati facut pofta! See ya! Happyalex --------------------------------------------------- I'm always right. If you disagree with that you are simply wrong...

ancadm

ancadm

Membru incepator

• Membri
  • PunctPunct
  • 213 mesaje

Postat 26 august 2005 - 23:08

Mie mi-a placut la nebunie Something gotta give si Love actually. Imi plac tare mult filmle lui Hugh Grant si multe dintre ele sunt comedii romantice. Avea unul care se chema 9nunti si o inmormantare - parca...Foarte funny! Anca

Teodora D.

Teodora D.

Membru junior

• Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.345 mesaje

Postat 27 august 2005 - 13:26

scriam mai sus despre "as good as it gets", tradus "mai bine nu se poate".pt. fetele din Ro care vor sa-l vada sau revada- Pro Cinema l-a programat luni(29 aug.) la ora 22.[cool]
Somewhere on this globe, every ten seconds, there is a woman giving birth to a child. She must be found and stopped.

Mona_B

Mona_B

Membru junior

• Membri
  • PunctPunctPunct
  • 823 mesaje

Postat 01 septembrie 2005 - 01:43

Mi-au placut in mod deosebit When Harry met Sally, cu Meg Ryan si Billy Crystal si Sweet Home Alabama, cu Reese Whitherspoon si Josh Lucas.Mai era unul cu Ben Affleck si Sandra Bullock(o super simpatica,dupa parerea mea)insa nu-mi amintesc titlul.And last but not least...My big fat Greek Wedding!ultimul pe care l-am vazut din categoria asta si mi-a placut enorm.

iileana

iileana

Membru senior

• Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.024 mesaje

Postat 01 septembrie 2005 - 14:03

Un film minunat: Prelude to a Kiss. O prajitura. Bine, si subiectul e mai special, iar Meg Ryan e absolut fermecatoare.

see details

oana cretu

oana cretu

Membru junior

• Membri
  • PunctPunctPunct
  • 839 mesaje

Postat 05 septembrie 2005 - 00:36

Si eu fan Meg Ryan, si ador "Nopti albe in Seattle" si "You've got a mail" (care il am si pe dvd). Si "Only you", sunt innebunita dupa el si dupa...am uitat cum ii cheama (actorii care joaca), dar sunt frumosi rau. Si de cate ori am ocazia, ma uit la o comedie romantica. Noroc cu subiectul asta, ca sunt multe care nu le-am vazut. Dar si eu am multe de care nu mai imi aduc aminte acum. Aaaaa, si Sweet Novembre" il am si imi place tare, doar finalul nu imi place.[:(]
Si de nebunica de Sandra Bullok imi place, chiar asa.
Va pup!

Oana si Seb [copil]
(10.01.2005)

"Dragostea adevarata este o limba pe care surzii o pot auzi si orbii o pot vedea."

http://fr.pg.photos....rge14/my_photos
http://fr.pg.photos....42004/my_photos
http://community.web...er/sebastieng10
POZE NOI

Teodora D.

Teodora D.

Membru junior

• Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.345 mesaje

Postat 05 septembrie 2005 - 13:42

quote:
Originally posted by oana cretu Si "Only you", sunt innebunita dupa el si dupa...am uitat cum ii cheama (actorii care joaca), dar sunt frumosi rau. Oana si Seb [copil] (10.01.2005
am vazut filmul acesta cel putin de 5 ori.[il] actorii sunt marisa tomei si robert downey jr., superbi amandoi!
Somewhere on this globe, every ten seconds, there is a woman giving birth to a child. She must be found and stopped.

Stefana

Stefana

Membru junior

• Membri
  • PunctPunctPunct
  • 540 mesaje

Postat 06 septembrie 2005 - 11:00

WHEN HARRY MET SALLY e cel mai tare film din domeniu. As putea sa-l vad si de doua ori pe zi.
Am vazut acum cativa ani un film frantuzesc numit "Noua luni", o varianta a Nine Month, insa mult, mult mai amuzant. L-a mai vazut cineva? Il are cineva, ca tare mi-l doresc...

It's nice to be important, but it's more important to be nice

Rochita de vanzare

oana cretu

oana cretu

Membru junior

• Membri
  • PunctPunctPunct
  • 839 mesaje

Postat 08 septembrie 2005 - 13:44

quote:
Originally posted by Stefana
WHEN HARRY MET SALLY e cel mai tare film din domeniu. As putea sa-l vad si de doua ori pe zi.Am vazut acum cativa ani un film frantuzesc numit "Noua luni", o varianta a Nine Month, insa mult, mult mai amuzant. L-a mai vazut cineva? Il are cineva, ca tare mi-l doresc...It's nice to be important, but it's more important to be niceRochita de vanzare
Eu am vazut "Noua luni" si mi-a placut tare, mai ales ca l-am vazut cand eram gravida. Instaleaza eMule si cauta-l acolo sau pe alt program de descarcare de filme. Dai cautare la "Neuf mois".Oana si Seb [copil] (10.01.2005)"Dragostea adevarata este o limba pe care surzii o pot auzi si orbii o pot vedea."http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/oana_george14/my_photoshttp://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/georges142004/my_photoshttp://community.webshots.com/user/sebastieng10POZE NOI

Panic Questions

• ConstipaÈ›ia la bebeluÈ™i

CARMENA91
    - Ieri, 10:55

• Dormitul pe partea dreapta

dyana03
    - Ieri, 08:02

• GreÈ›uri matinale

Maria312
    - Ieri, 06:35

• Alesiclau
    - mai 19 2022 20:06