Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Emma- 4,8 ani are nevoie de ajutor


236 raspunsuri la acest subiect

#11
aidaciolac

aidaciolac

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 10.652 mesaje

Postat 20 martie 2007 - 12:45

quote:
Originally posted by diana21
Buna! Tocmai am vorbit cu mama mea, care locuieste in Giroc si mi-a povestit despre fetita ta. Stia de duminica de la biserica. Au dat si ei niste banuti si o va trimitem si noi maine. Deocamdata putem sa punem in contul micutei doar 500 de mii, dar o sa mai pun si te tin la curent! Ii doresc din sufletul meu multa sanatate fetitei tale! Va pup cu drag!Ianca Printesica si Super MamicaIanca NasturicaPoze mai vechiPovestea BurticiiDialoguri strumfesti
Draga Diana21 iti multumesc foarte mult pentru ajutor si pentru gandurile bune. Oamenii din Giroc sunt oameni deosebiti si in 5 zile au strans si am primit aproape 4.000E.Voi scrie in ziar despre acesti oameni deosebiti care au sarit imediat in ajutorul nostru. Si inca nu s-a terminat. Multumim din suflet si va voi tine la curent cu tot ce se va mai intampla in continuare.

#12
cbc

cbc
  • Membri
  • 6 mesaje

Postat 20 martie 2007 - 22:40

sa nu renunti nicodata;)


#13
RamCeli

RamCeli
  • Membri
  • 2 mesaje

Postat 21 martie 2007 - 14:14

Draga Aida,


Nu cred ca exista o persoana cu care sa nu discut cazul micutei tale.Spre bucuria mea am constatat ca sunt unii cu suflet mare care au participat si ei cu cate putin pentru fetita ta.Am reusit sa strang pana acum 4 mil.de lei,stiu ca este o suma mult prea mica,dar putin cu putin se aduna marea.Trebuie sa avem sperante si pana la urma sunt convinsa ca totul se va termina cu bine.Eu va doresc din suflet sa fiti puternici pana la capat si sunt alaturi de voi pe mai departe.Cu tot dragul...........Celina si Ramona

#14
dh

dh
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 21 martie 2007 - 16:32

Prin intermediul acestui mesaj,doresc sa va fiu alaturi cu gandul,cu sufletul,dar si cu o mica suma de bani care sa fie cu folos.Ii doresc scumpei tale fetite ca in cel mai scurt timp sa se poata bucura cu adevarat de viata.Sunt convinsa ca aveti o minunatie de copil si meritati sa fiti fericiti.Sa dea Dumnezeu sa auzim numai de bine!

#15
aidaciolac

aidaciolac

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 10.652 mesaje

Postat 22 martie 2007 - 01:11

quote:
Originally posted by RamCeli

Draga Aida,


Nu cred ca exista o persoana cu care sa nu discut cazul micutei tale.Spre bucuria mea am constatat ca sunt unii cu suflet mare care au participat si ei cu cate putin pentru fetita ta.Am reusit sa strang pana acum 4 mil.de lei,stiu ca este o suma mult prea mica,dar putin cu putin se aduna marea.Trebuie sa avem sperante si pana la urma sunt convinsa ca totul se va termina cu bine.Eu va doresc din suflet sa fiti puternici pana la capat si sunt alaturi de voi pe mai departe.Cu tot dragul...........Celina si Ramona




Dragele mele Celina si Ramona,va multumesc din suflet pt gandurile bune si multumim tuturor celor care au participat la colecta ta si iti multumim mai ales tie pentru initiativa.
Aveti grija de voi si va doresc ca Dumnezeu sa vegheze asupra voastra.[dual]

#16
aidaciolac

aidaciolac

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 10.652 mesaje

Postat 22 martie 2007 - 01:19

quote:
Originally posted by dh

Prin intermediul acestui mesaj,doresc sa va fiu alaturi cu gandul,cu sufletul,dar si cu o mica suma de bani care sa fie cu folos.Ii doresc scumpei tale fetite ca in cel mai scurt timp sa se poata bucura cu adevarat de viata.Sunt convinsa ca aveti o minunatie de copil si meritati sa fiti fericiti.Sa dea Dumnezeu sa auzim numai de bine!




Va multumim mult pentru gandurile si intentiile bune.
Si noi asteptam ziua cand Emma va putea sa se bucure din plin de viata.Va voi tine la curent cu noutatile medicale.
Tineti-ne pumnii pentru marti.


#17
armandcta

armandcta
  • Membri
  • 2 mesaje

Postat 22 martie 2007 - 21:54

Suntem alaturi de tine si de Emma.

#18
aidaciolac

aidaciolac

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 10.652 mesaje

Postat 22 martie 2007 - 22:06

quote:
Originally posted by armandcta

Suntem alaturi de tine si de Emma.


Dragi fini,va multumim pt ajutorul trimis,cei 2.000RON care i-ati strans si trimis ne sunt de mare ajutor si va suntem recunoscatori si va dorim sanatate voua si celor ce au contribuit la colecta.
Cu drag Emma si Aida.

#19
Gabitza1977

Gabitza1977

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.380 mesaje

Postat 23 martie 2007 - 14:09

tocmai am citit despre micuta Emma si am trimis niste banuti in contul din ABN.
va tin pumnii si sunt convinsa ca se va rezolva cu bine! doamne-ajuta!

PS: voi face un e-mail pe care il voi trimite tuturor celor pe care ii cunosc, cu rugamintea de a contribui!
multa sanatate!!!

Gabi.

#20
aidaciolac

aidaciolac

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 10.652 mesaje

Postat 24 martie 2007 - 02:05

quote:
Originally posted by Gabitza1977

tocmai am citit despre micuta Emma si am trimis niste banuti in contul din ABN.
va tin pumnii si sunt convinsa ca se va rezolva cu bine! doamne-ajuta!

PS: voi face un e-mail pe care il voi trimite tuturor celor pe care ii cunosc, cu rugamintea de a contribui!
multa sanatate!!!

Gabi.




Draga Gabitza,iti multumesc mult pentru contributia ta si pentru initiativa de a-ti ruga cunostintele sa contribuie.Pentru noi asta inseamna enorm.Azi pe PRIMA TV la stirile de la ora18 am aparut.Sper ca lumea a vazut ce fetita desteapta si dornica de viata am.
Optimismul meu si determinarea ei si nu in ultimul rand ajutorul vostru ne vor ajuta sa mergem mai departe.
Iti multumesc din suflet si Dumnezeu sa te ajute in viata.

Cu respect Aida Ciolac



Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - Ieri, 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - Ieri, 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Alaptarea

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 11:20

  • Top 10 lucruri inutile de la prima sarcina

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 08:24

  • Prima morfologie

    MamaRadului
    - Ieri, 23:19

  • Album de sarcină

    Ana1298
    - Ieri, 21:21

  • MărÈ›iÈ™or

    Ioanachea
    - Ieri, 21:14

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -