Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Locatii speciale - petreceri pentru copii


37 raspunsuri la acest subiect

#11
danilamonica

danilamonica

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 88 mesaje

Postat 07 octombrie 2005 - 15:43

quote:
Originally posted by buggy
Eu am o sora de 6 ani si luna trecuta a fost ziua ei...am sarbatorit-o acasa( stau la curte) partea speciala a fost cum...am gasit pe net o super companie care se ocupa de petreceri educational-distractive...mai exact sub forma unor experimente stiintifice si pe fondul unei povesti...copiii raman cu niste informatii foarte constructive.Sora mea de 6 ani stie sa imi explice ce inseamna sublimare si electricitate statica de ex...nu stiu sa va explic tot...mai multe informatii primiti de pe site ,va dau si link-ul www.funscience.ro Bafta la aniversarea micutilor[flo]
As vrea sa stiu cat a costat asa ceva?Thanks.pozele noastre

#12
dinuralu

dinuralu

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 34 mesaje

Postat 19 octombrie 2005 - 12:41

Am fost si noi invitati la o petrecere la balonul din Herastrau, dar mie una nu mi-a placut pt ca simultan se desfasurau vreo 3 petreceri (asta e, au spatiu si trebuie sa il foloseasca). Nu mai stiai unde ti-e copilul, fiecare petrecere cu animatorul ei, era o nebunie de nedescris.... Plus ca era o amestecatura de copii de toate varstele, cei mari ii loveau pecei mici (involuntar, bineinteles;spre exemplu, peste fetita mea a cazut un pusti de 12 ani!- nu pot spune ce urlete au urmat). Asa ca, cel putin din punctul asta de vedere eu consider ca locurile de joaca gen Kids Planet, balon, etc sunt pentru copii mai mari (nu stiu, peste 7-8 ani). Pentru cei mici poate fi realmente periculos.

Chiar, stie cineva un loc de petreceri pt copilasi mai mici[copil]? In curand fetita mea va implini 3 anisori, si ma gandesc sa nu mai organizez acasa. Mi-as dori sa gasesc un loc linistit,intim, unde sa fim doar noi si invitatiii, copii de varste apropiate, iar ea sa simta ca acea petrecere este in cinstea ei... Eu am mai intrebat si...nimic. Cineva mi-a spus ca o firma Hara organizeaza astfel de petreceri pentru pici. Voi ati auzit de ei? Daca ii stie cineva, poate-mi da si mie nr. de telefon...[tel]

Toate bune!

#13
nadina

nadina

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 189 mesaje

Postat 20 octombrie 2005 - 08:03

Sasha.p, felicitari pentru idee, mi se pare foarte frumos. La multi ani puiutilor vostri!
Astepatam poznele. :))
Nadina

#14
LYADA

LYADA

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 988 mesaje

Postat 20 octombrie 2005 - 15:20

Eu am fost la Zig-Zag luna trecuta, undeva aproape de Calea Mosilor. Au site. A fost f frumos, spatios, mancarea f buna, personalul superok, etc.
Cred insa ca e si cam scump.


Bianca

#15
buggy

buggy

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 764 mesaje

Postat 27 octombrie 2005 - 01:06

Pentru Danila Monica,
Imi cer scuze ca raspund asa tarziu, am avut probleme cu computerul si pe deasupra multa treaba si nu am mai intrat pe forum de ceva timp.
Fun Science a costat 8 milioane si jumatate... Acest fel de spectacol manipuleaza copiii...intr-o directie educativa.

Pupici.[dual]

#16
Moss

Moss

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 66 mesaje

Postat 01 noiembrie 2005 - 16:41

Noi am serbat aseara puiuta noastra care a implinit un an !
am fost la Events Day pentru ca era foarte aproape de noi ( Maior Coravu )
a iesit f. frumos si toata lumea s-a distrat...
am pus si niste poze:
http://pg.photos.yahoo.com/ph/ro_cricri/my_photos

#17
LYADA

LYADA

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 988 mesaje

Postat 03 noiembrie 2005 - 15:31

Pentru copii de 4 ani a mai incercat cineva o locatie draguta? DivaMagic, Harry Kids si Fun Science sint pt copii mai mari. La Kids Planet nu vreau. Am citit azi toata ziua pe net si m-am uitat pe poze insa ma intereseaza si opinii direct de la sursa[:D]

Sasha voi unde ati mers pana la urma?

Multumesc.

Bianca

#18
danilamonica

danilamonica

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 88 mesaje

Postat 03 noiembrie 2005 - 15:46

Buna eu in cele din urma am antamat pt petrecere la Dream party unde am facut si anul trecut..acum au o locatie mai mare si mi se par cei mai ieftini. O sa fac impreuna cu verisoara mea si vom imparti chelt pe din doua...



O sa va spun dar abia pe 20 noie...

Monica



pozele noastre



#19
CORNELIAP33

CORNELIAP33

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 610 mesaje

Postat 24 mai 2006 - 13:24

Pentru cei care sunt in cautarea uneei locatii pentru o petrecere pentru copii, va recomandam BOOM BOOM Land, langa Palatul Copiilor unde noi am facut petrecerea pentru 4 ani ai lui Rares. Mi s-a parut o petrecere reusita, copilasii s-au simtit nemaipomenit, parintii s-au simtit bine si nu a fost prea costisitor.



O zi buna!



Cornelia si taurasul Rares Costin (nascut in 22.04.2002)

Fotografii




Ajutati-l pe George!

www.cuzuc.netfirms.com

________________________

"Este mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost, decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu."





#20
mamaruta

mamaruta

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 331 mesaje

Postat 30 mai 2006 - 17:40

Buna,
am ajuns si eu in situatia tare delicata. Fiica mea face 8 ani si ii serbam ziua. Am stat linistita pentru ca anul trecut i-am serbat la zum zum si a fost super ok, numai ca zum-zum nu mai exista. Si acum cu doua saptamani inainte de aniversarea promisa(ea e nascuta in iulie, dar sarbatorirea o facem pana se termina scoala, ca sa avem copii) nu stiu de unde sa o apuc. am googalit si am gasit tot felul de locatii, numai ca nu stiu nimic despre ele.
Cele care ati spus ca e ok, nu ne dati si noua adrese, numere de telefon?

Multumim in avans

http://community.web...ser/mamaruta105


Panic Questions

  • miha444
    - mar 22 2024 16:22

  • Analizele au arătat o deteriorare a stării ficatului. Ce să fac?

    MaryJane999
    - mar 21 2024 12:16

  • Progesteron

    Flor_i
    - mar 18 2024 13:02

  • Cat mănâncă bebe la 2 luni

    mada204
    - mar 08 2024 16:24

  • PoÈ›i naÈ™te mai devreme de termen?

    Ezraa
    - mar 08 2024 06:39

Last Blogs

  • Morfologie 2

    Erika91
    - Astăzi, 12:04

  • Locul de muncă È™i sarcina

    Ioone
    - Ieri, 23:41

  • Kinetoterapie

    Vasilescu Georgeta
    - Ieri, 23:32

  • Ecografie

    Roxana3001
    - Ieri, 21:29

  • Starile de rau si greata din timpul sarcinii

    Mica13
    - Ieri, 20:13

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -