Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Distanța dintre părinți și copil


14 raspunsuri la acest subiect

#11
Monica7383

Monica7383
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 13 aprilie 2021 - 13:26

Lauren, Bună! 
Sunt de încredere, mai mult zis sunt unii din cei mai buni!! Te asistă, te ajută, te intâmpină și la aeroport și îți oferă și cazare!! O să fie totul bine!! Te poți adresa liniștită! 
Multă baftă îți doresc și curaj! 



#12
RamonaCr99

RamonaCr99
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 24 mai 2021 - 12:30

Salut mămici!

Citind toate comentariile și experientiile părinților, mă conving că am luat decizia corectă. Viața sigur va fi acum mai colorată în fiecare zi și mai plină de dragoste, datorită muncii Biotexcom, tot ceea ce au făcut pentru mine, sprijinul cu îndoielile și temerile mele, a fost pur și simplu incredibile și revigorante. Viața este cu siguranță diferită după aceste servicii incredibile! Având un traducător de la început până la sfârșitul procedurii mele, sprijin din partea clinicii, cazare excelentă la Hotelul Veneția, plus succesul programului de acest gen și cea mai incredibilă parte dintre toate! Nu voi uita niciodată munca, grija și atenția tuturor fetelor de la Biotexcom! Mulțumesc că mi-ați făcut visul să fie real !!



#13
CarmenAdina90

CarmenAdina90
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 15 iunie 2021 - 09:14

Sunt nespus de recunoscătoare pentru FIV-ul nostru reușit, pentru bebelușii minunați. Ne-am dorit foarte mult copii și, cu diagnosticul nostru, a existat o singură opțiune - FIV. Ne bucurăm foarte mult că am ales clinica BioTexCom. În urmă cu două săptămâni, copiii noștri s-au născut, nu am îndrăznit să scriu o recenzie înainte de naștere, mi s-a părut incredibil că vom avea în sfârșit copii! Nu mi-a venit să cred. Dar iată-i, unul lângă altul. Aceasta este fericirea noastră! Mulțumesc. Profesionalismul dvs.,sprijinul și ajutorul ne-au făcut fericiți și vor face mult mai mulți părinți fericiți. Vă doresc succes și o plecăciune profundă.



#14
lupuel09

lupuel09
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 06 decembrie 2021 - 12:05

Și eu sunt foarte recunoscătoare medicilor clinicii BioTexCom pentru contribuția lor la nașterea copilului nostru. După lungi vizite la medici, am fost dezamăgiți și, în același timp, confuzi. Ne-am pierdut speranța de a deveni o familie adevărtă. După ce am căutat clinici pentru FIV, eu și soțul meu ne-am oprit la clinica din Ucraina BioTexCom și nu am regretat. Datorită medicilor acestei clinici, profesionalismului lor, avem iubita noastră fiică. Suntem foarte fericiți!



#15
DnlParvan

DnlParvan
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 21 decembrie 2021 - 15:03

Bună mamici! 
După un an ce încercări să rămân insărcinata și avorturi spontane și investigații la medici,  mi s-a spus că am sindromul Asherman și nu pot să port copii... Deci sunt foarte disperată, fiindcă eu și soțul meu dorim copii ft mult! 
Citisem articole despre clinica Biotexcom, care se afla in Kiev. deci să înțeleg că a-ți trecut tratamente acolo? Sunt de încredere? Mersi anticipat! 

Pentru mine, aceasta este singura clinică în care pot avea încredere. Să nu vă faceți griji, veți fi examinată și, în funcție de diagnosticul dumneavoastră, va fi ales un tratament sau un program potrivit pentru dumneavoastră. Exact așa s-a întâmplat în situația mea.




Panic Questions

  • miha444
    - mar 22 2024 16:22

  • Progesteron in sarcina

    Flor_i
    - mar 18 2024 13:02

  • Cat mănâncă bebe la 2 luni

    mada204
    - mar 08 2024 16:24

  • PoÈ›i naÈ™te mai devreme de termen?

    Ezraa
    - mar 08 2024 06:39

  • Dermatita atopica

    MGeorgi30
    - mar 02 2024 13:10

Last Blogs

  • Morfologie trimestrul 1

    ZDenisa
    - Ieri, 22:56

  • Morfologie trimestru 1

    Mica13
    - Ieri, 20:46

  • 6 luni

    EusebiaRalu
    - Ieri, 19:29

  • Vitamine preconceptie si in sarcina

    Deutzuk
    - Ieri, 14:03

  • Pregătindu-ne pentru sosirea micuÈ›ului

    AdrianaBlo
    - Ieri, 13:30

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -