Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Abuzul emotional


337 raspunsuri la acest subiect

#331
Myluckystar

Myluckystar

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 21 mesaje

Postat 13 iulie 2021 - 12:32

Multumesc,asta asteptam



#332
redactor

redactor

    Membru VIP

  • Administrators
  • 14.054 mesaje

Postat 13 iulie 2021 - 12:43

Mikkyyy, multa intelepciune. Esti tanara, priveste pozitiv in viitor.



#333
Myluckystar

Myluckystar

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 21 mesaje

Postat 13 iulie 2021 - 13:03

Mie nu mi-au sters moderatorii nici un mesaj.Tot ce am scris e aici.Abia pe 6 iunie am citit,de atunci supararea mea a crescut.Daca ma banuiai ca sunt spioana de ce nu ai luat tu telefonul sa ma suni si sa ma intrebi.La un moment dat ma intrebam cu ce ti-am gresit eu in viata asta de ajung sa fiu citata pe forum.M-am gandit si am decis sa fac acelasi lucru,am scris aici pentru ca numai cand esti pus in papucii unei persoane o intelegi.Raspuns pt Marius.Asta vroiam,scuze publice pentru ca public am fost expusa, cu intentie sau fara intentie



#334
Laura25

Laura25

    Membru VIP

  • Moderators
  • 20.662 mesaje

Postat 13 iulie 2021 - 13:27

tenor.gif



#335
Mickyyy

Mickyyy

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.478 mesaje

Postat 13 iulie 2021 - 13:35

Mie nu mi-au sters moderatorii nici un mesaj.Tot ce am scris e aici.Abia pe 6 iunie am citit,de atunci supararea mea a crescut.Daca ma banuiai ca sunt spioana de ce nu ai luat tu telefonul sa ma suni si sa ma intrebi.La un moment dat ma intrebam cu ce ti-am gresit eu in viata asta de ajung sa fiu citata pe forum.M-am gandit si am decis sa fac acelasi lucru,am scris aici pentru ca numai cand esti pus in papucii unei persoane o intelegi.Raspuns pt Marius.Asta vroiam,scuze publice pentru ca public am fost expusa, cu intentie sau fara intentie

 

Cred ca mesajul meu s-a inteles gresit, sau nu l-am scris eu prea clar. Eu nu te-am banuit sau acuzat ca ai fi spioana, ci in mintea mea atunci am banuit ca el a sugerat sa mergem impreuna de teama sa nu fie altceva iesirea aia. Niciun moment nu m-am gandit ca te-ar fi pus sau rugat sa spionezi (pentru ca stiam ca nu ai fi facut asa ceva). Oricum, daca vrei sa continuam discutia pe tema asta, o putem face privat, nu are sens aici [flo]



#336
marius

marius

    Membru VIP

  • Moderators
  • 25.083 mesaje

Postat 13 iulie 2021 - 20:16

Mie nu mi-au sters moderatorii nici un mesaj.Tot ce am scris e aici.Abia pe 6 iunie am citit,de atunci supararea mea a crescut.Daca ma banuiai ca sunt spioana de ce nu ai luat tu telefonul sa ma suni si sa ma intrebi.La un moment dat ma intrebam cu ce ti-am gresit eu in viata asta de ajung sa fiu citata pe forum.M-am gandit si am decis sa fac acelasi lucru,am scris aici pentru ca numai cand esti pus in papucii unei persoane o intelegi.Raspuns pt Marius.Asta vroiam,scuze publice pentru ca public am fost expusa, cu intentie sau fara intentie

Cred ca dorinta ta este indeplinita, din ceea ce am citit si-a cerut scuze. 

Este in ordine acum pentru tine sa inteleg?

"Imi pare rau ca a simtit nevoia sa scrie aici in loc sa vorbeasca cu mine, eu nu am scris aici ceva cu intentia sa o jignesc, iar daca mesajul meu a fost perceput asa de ea, mi-am cerut scuze. Ne cunoastem de 20 de ani, am trecut si prin bune si prin rele impreuna, ne-am ajutat unii pe altii de-a lungul anilor in momente dificile (care au fost de ambele parti), si personal am avut si inca am o parere buna despre ea si familia ei. "

Eu mai degraba cred ca este undeva ceva "pierdut pe drum", citind cum scrie despre tine.
Crezi ca ati putea lamuri intre voi doua in privat eventualele perceptii gresite scapate mai fara voie decat cu voie?

Eu asa presimt. 



#337
Myluckystar

Myluckystar

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 21 mesaje

Postat 13 iulie 2021 - 21:57

 Observatia ta  foarte "smart" Marius, dar o sa mai lasam un pic timpul sa vindece ranile. Dar mai devreme sau mai tarziu va trebui sa avem o discutie.



#338
marius

marius

    Membru VIP

  • Moderators
  • 25.083 mesaje

Postat 13 iulie 2021 - 22:36

 Observatia ta  foarte "smart" Marius, dar o sa mai lasam un pic timpul sa vindece ranile. Dar mai devreme sau mai tarziu va trebui sa avem o discutie.

Desigur, intotdeauna timpul este un sfetnic bun si lasa loc ratiunii. Cred ca decizia ta de a lasa se se aseze "pasiunile" este una corecta. Cumnata ta este clar deschisa unei relatii non-conflictuale. Deci aveti un punct comun potrivit amandurora. Nu?




Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Tantrumuri bebe 1 si burtica care pune presiune

    Deutzuk
    - Ieri, 22:26

  • Sarcină

    Erika91
    - Ieri, 21:11

  • Cum am aflat că sunt însărcinată?

    Ana1298
    - Ieri, 18:14

  • Prin Italia cu bebe in burtica

    Pau26
    - Ieri, 14:55

  • Ma copleseste oboseala

    ZDenisa
    - Ieri, 14:42

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -