Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Prieteni pentru totdeauna (9)


48 raspunsuri la acest subiect

#1
pisicuta si matei

pisicuta si matei

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 928 mesaje

Postat 10 martie 2007 - 14:54

Fetelor pt ca eu inca am speranta ca vom recladi subiectul,mi-am permis sa deschid un nou capitol [:I]



Pozici cu noi

"Cronometrul" lunilor

#2
pisicuta si matei

pisicuta si matei

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 928 mesaje

Postat 10 martie 2007 - 14:57

Lou uite galeria:



[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]

si la mai multi [pup][;)]



Iti doresc un super party si astept pozele [;)]



Ingerash asa faci?trimiti poze si mie neam[:-)))].Ia sa imi trimiti sa te vad cat esti de frumoasa[pup]



Pozici cu noi

"Cronometrul" lunilor

#3
pisicuta si matei

pisicuta si matei

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 928 mesaje

Postat 11 martie 2007 - 19:26

multumim Lou[:I]



Eu trebuie sa va dau o veste porasta...sunt grasa[q][q][q].M-am cantarit azi si am nici mai mult nici mai putin de 63kg[q][q][q].Cum fu la party?



Pozici cu noi

"Cronometrul" lunilor

#4
pisicuta si matei

pisicuta si matei

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 928 mesaje

Postat 12 martie 2007 - 13:53

Hai mey Lou nu mai rade de mine[q].Pai eu aveam sub 50kg si dupa nastere avea 54-55 si acum 63?! trebuie sa sabesc neaparat.



Ma bucur ca te-ai distrat si ati ajuns chiar devreme[:D].Astept cu nerabdare pozele[;)].Si noi am ajuns la prima destinatie a sejrului:Miercurea Ciuc[:p]



Pozici cu noi

"Cronometrul" lunilor

#5
pisicuta si matei

pisicuta si matei

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 928 mesaje

Postat 13 martie 2007 - 13:10

[q][q][q] da de unde uniform.pe fund si pe solduri,ca sa nu mai vorbesc de burta,ca asta intra prima,o colega m-a intrebat daca am un nou bb[:-)))].Nici macar nu m-am suparat[:D].Dar chestia este ca eu nu ma asteptam sa am chiar asa de multe kg.Dupa ce termin cu acest concediu ma inscriu la sala de fitness ca tot este langa noi si o sa am mai mare grija cu almentatia,mai ales ca mananc tarziu.



Dar tu unde ai mey atatea kg ca esti piele si os.Ia sa imi trimiti niste poze si mor de ciuda cat esti de slaba[pup].





Vremea este tare frumoasa,vorba ta parca vine primavara.....



Dar ingerash nu vrea sa ne zica nimic...Ia sa o strigam nitel..



Ingerashhhhhhhhhhh,Ingerashhhhhhhhhh,



Oricum inca le asteptam si pe celelate fete,nu?!



[pup]





Pozici cu noi

"Cronometrul" lunilor

#6
pisicuta si matei

pisicuta si matei

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 928 mesaje

Postat 14 martie 2007 - 01:32

Mey Lou dar frumusica mai esti!Cred si eu ca sotulache este [il].Si slaba......cred ca poti pune linistita 2 kg ca nici nu se va observa[:D].Tare fumoasa rochia cu care ai mers la party si parca ti-a mai crescut si parul.

Imi plac noile achizitii,mai ales fust,rochia si geanta rosie.Bestiale,sa le porti cu drag.Si eu am vrut sa imi iau de la Victoria's Secret niste pantofiori rosii si evindet sa ii asortez cu o geanta rosie,dar nu mai erau pe stoc[q] asa ca m-am lasat pagubasa.Oricum mi-am comadat o rochita,iti pun si link-ul:rochita



Pozici cu noi

"Cronometrul" lunilor

#7
pisicuta si matei

pisicuta si matei

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 928 mesaje

Postat 14 martie 2007 - 17:09

mey Lou pe unde umbli?iar esti la cumparaturi[?].



Pozici cu noi

"Cronometrul" lunilor

#8
pisicuta si matei

pisicuta si matei

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 928 mesaje

Postat 15 martie 2007 - 02:10

Mama ce frumosi sunteti[il].Se vede ca a trecut [amoras] pe la voi[:D].Nu ma asteptam la asa surpriza cu pozele[;)].



Misto faza cu lotiunea,mi se pare absolut normala atitudinea lor,sigur ca in RO nu s-ar intampla....Si eu am emotii cu rochita,dar imi doream sa imi iau ceva de la VS asa ca am riscat.Eu sper totusi sa mi se potriveasca[:D].



Noi nu am facut poze,doar nu vrei sa vezi o grasa[:p].Daca facem promit ca le impartasesc.Oricum cand ajung acasa mai pun niste poze,ca am unele cu mine mai recente[:D].



Te lasa acum ca s=a facut miezul noptii si vreau sa ma mai joc nitel[:D]



[pup]



Pozici cu noi

"Cronometrul" lunilor

#9
nuschu

nuschu

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 316 mesaje

Postat 15 martie 2007 - 20:21


Ah, ma invarteam si nu va gaseam. Am o interfata tare ciudi la forum de pe calc. asta, nu stiu de ce.

Dac-ati sti de cand vreau sa scriu si nu reusesc...

Ma pusei rapid la pct cu noutatile si ma mira Pisi ca spune ca e grasa. Pai eu cand te-am vazut nu mi-ai parut, mai, grasa. Altfel, si eu vreau la aerobic, m-am ingrasat asta-toamna si de-atunci tot asa o duc, nu mai tine. Nu stiu cate kg am, nu vreau sa ma depresez, dar nu ma simt bine. La mine se duce pe burta si la sani, macar o parte buna tot e. Daca o tin tot asa, o sa fiu butoi umblator, ca picioarele imi raman destul de subtiri :P:P:P.

Ce frumos de Lou ca face shopping de concediu. As pleca si eu undeva, dar.. sunt atat de multe dar-uri. Tot mi se pare ca mai e pana la vaaaara si uite cum bate vara in poarta si eu n-am plan de concediu.

Pisi, ce mai face Mateias? Presupun ca acum ai mai mult timp de el, de vreme ce zici ca e mai putin solicitant noul post. Pentru care te felicit si iti urez la mai mare!

Eu n-am iesit deloc din casa cand cu reducerile, am avut mult de lucru si am avut si scoala, ma simteam ca leul in cusca. Acum am tot iesit dupa un cadou si de 3 ori am nimerit sa iau ceva pt mine [:D]. Las' ca nu strica.

Ingerash, o idee: nu munci din cale-afara la facultate, nu merita. Sincer, vorbeam luni cu o prietena si ea s-a stres foarte tare in facultate cu examene si note, pentru ca acum sa regrete ca nu si-a dat mai multa libertate. Nu zice nimeni sa ai restante 1000, insa nici sa vrei 10 pe linie [;)].

Ies la masa cu o prietena broken-heart in seara asta. Si am planuri marete de culturalizare, mai cu seama ca am fost la 2 piese de teatru cam fiasco.

Pups [:)].


************
Li

#10
pisicuta si matei

pisicuta si matei

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 928 mesaje

Postat 15 martie 2007 - 23:27

Nu [bis][bis][bis]. Ce ma bucur ca te-ai intors.



Hai ca acum imi vine randu sa te intreb unde esti tu grasa????La mine nu se vedea de paltonul ala,dar tu aratai super bine[pup].Eu cica ar trebui sa am 53 kg si am 63[bang].Dar lasa ca sa vezi ce manechine ne facem noi[:D].Naspa cu reducerile,dar las ca recuperezi.Te-am vazut intr-o seara cand te intorceai de la serviciu la metrou,eu asteptam ceva,dar eram departe de tine si tu erai tare obosita;cred si eu si cu scoala[:)]



Eu fusei pe drumuri de la Miercurea Ciuc la Piatra Neamt si apoi la Targul Neamt.Mama ce peisaje super am vazut, asm facut si poze si cu zapada.Am sa fac eu un album,poate sapt viitoare sa ne vedeti[;)]



Lou deja tragi chiulu?



Ingerash tot nu apari?Si restu???



[pup] multi



Pozici cu noi

"Cronometrul" lunilor


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Bebe s-a intors deja, 28 saptamani

    marile11
    - Astăzi, 22:17

  • Dublu test pozitiv È™i nopÈ›i întregi nedormite!

    Ana1298
    - Astăzi, 17:26

  • Gata vacanta!

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 16:16

  • Minunea asteptata din burtica

    RoxiMada
    - Astăzi, 15:26

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 10:27

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -