Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 3 voturi

Departamentul pentru cafea si afaceri sociale


809 raspunsuri la acest subiect

#11
rall

rall

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.248 mesaje

Postat 22 martie 2019 - 10:59

Eu încerc sa îmi folosesc fantezia cu fotografiile, când nu am diversitate in subiecte.

 

Da, cand am spus subiecte ma refeream la tot.. inclusiv unghiuri, tehnici de manipulare, lumina etc.Dupa 25 de ani cam ai impresia ca le-ai vazut pe toate. Ceea ce nu e adevarat si tine doar de disponibilitate, dar noh, am si eu perioade si perioade [:)]

 

Din plimbarea cu cutz' de aseara, direct din telefon:

Whats-App-Image-2019-03-22-at-00-36-57.j

 

Whats-App-Image-2019-03-22-at-00-37-41.j

 

Chiar, trebuie sa imi schimb telefonul, iar au facut astia un update ceva si merge ca o cizma... [ph34r]



#12
rall

rall

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.248 mesaje

Postat 22 martie 2019 - 11:01

Multumesc pentru urarile cu magazinul (e in Galati, da). Imi place perioada asta de pregatiri, de anticipare mai exact, ma bucur de ea [:)]



#13
Laura25

Laura25

    Membru VIP

  • Moderators
  • 20.662 mesaje

Postat 22 martie 2019 - 11:52

Ziua buna! 

 

Ioana, multumim pt noul capitol! Fain nume! 

 

Roxana, tin pumnii!!  (daca acum faci asa, in iunie, iti trebuie ceva xanax [:D] ). 

 

Rall, mult succes! Esti foarte curajoasa, sper sa te gaseasca clientela potrivita si sa iti mearga foarte bine!  (promit sa iti caut magazinul cand o fi sa mai ajung in Galati! [pup]

 

Anja, eu sunt invers, ma deprima sa merg la cumparat de haine [:(]. Stiu ca problema e in capul meu, ca nu sunt nici asa de grasa , nici asa de hidoasa, doar ca atunci cand intru in cabina de proba si ma vad in oglinda, ma urasc instant. Mi se pare ca nimic nu sta bine pe mine, imi vad numai defectele. Tricou, blugi si pantofi sport sunt prietenii mei ...Ma bucur ca nu am un job la care sa trebuiasca sa ma imbrac elegant, ca eram mancata de nervi si stress. 

 

Mihaela, ma bucur ca e Diana mai bine. Sanatate multa! 



#14
mihaela_s

mihaela_s

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 28.840 mesaje

Postat 22 martie 2019 - 11:55

Rall mult succes cu magazinul! 

 



#15
roxanaz

roxanaz

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.452 mesaje

Postat 22 martie 2019 - 12:00

 

 

Roxana, tin pumnii!!  (daca acum faci asa, in iunie, iti trebuie ceva xanax [:D] ). 

 

 

 

clar, parca nu stii... :)))



#16
velvet

velvet

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 9.613 mesaje

Postat 22 martie 2019 - 12:01

[hia]

 

bine v-am gasit in capitol nou! interesant titlu,frumoasa cafenea!

 

daniela  [flo2]  multumesc pt intrebare  [:)]  pisi meu e bine, adica se joaca,sare,chiar acum a sarit pe tv de am crezut ca-l doboara...asa face mereu,m-astept sa -l dea jos la un moment dat... [fri] chiar ii zic mereu-maa,nu mai sari pe LED ul meu,ca-l dobori..nu-i pasa  [alcool] .n-am mai fost cu el la analize de mult,dar voi merge,sa ma mai eliberez putin...noi ne iubim,ca doar pe noi ne avem  [clo]

 

eu-s cu rochitele.si de zi,dar si de ocazie.mi-am facut colectie,mi-am cumparat peste 20 [vampa] , garderoba nou,dupa ce am decis ca gata,un nou inceput! 

 

va pup,zi cu soare!  [floare3]



#17
roxanaz

roxanaz

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.452 mesaje

Postat 22 martie 2019 - 12:02

Rox Pt ca am piticii mei :))). Adică la ocazii din astea îmi place sa ma îmbrac in rochie, ma simt elegantă. In pantaloni ma simt casual, sportiva. 

 

 

 

iti dai seama ca nu am zis de niste pantaloni care se pot purta si casual, nu? :)



#18
Ioana_Pos

Ioana_Pos

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 18.083 mesaje

Postat 22 martie 2019 - 14:05

Daniela, ce tare ca s-a jucat in Bucuresti. Eu am ajuns intamplator la piesa, ca nu eram decisa, nu stiam sigur la cat termin cu munca etc. 

 

Rox, sper sa fie ok rezultatele.

 

Miha, pana la urma important e sa te simti bine in ce esti imbracata. Mergi cu rochita bleu si ceva comod in picioare si gata. 

 

Rall, bafta in continuare!

 

Velvet, ma bucur ca e ok pisicul.

 

Antmil, distractie placuta!



#19
mihaela_s

mihaela_s

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 28.840 mesaje

Postat 22 martie 2019 - 14:36

iti dai seama ca nu am zis de niste pantaloni care se pot purta si casual, nu? :)

 

Sigur. Dar tot nu ma simt la fel de elegantă ca in rochie. Și Nah, ajung la aceeași dilema: unde mai port eu pantalonii aia??? 

 

Ioana, rochita de rezerva e bleu dar n-am pomenit aici de ea :)). Cea in discuție e una bej pal cu frunze verzi, am pus o poza. Dar poate o iau pe cea bleu :). Hai ca ajung acasa și pun o poza și cu ea :). 



#20
mihaela_s

mihaela_s

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 28.840 mesaje

Postat 22 martie 2019 - 14:41

Eu sunt acum intr-o cafenea reala :)), dar scriu in cea virtuală ;)). 

 

Sunt liberă azi, e așa frumos afara! M-am învârtit prin magazine și rochii care sa îmi placa nu am găsit, decât doua de la Esprit care costau 1000kr. Fiecare :). Nici nu le-am încercat :). 

Min schimb am încercat vreo 10 modele de pantaloni și mi-am luat pana la urma o pereche. Mi-au mai plăcut unii dar sunt din ăștia moderni cu talie înaltă și se închid exact peste stomac, nu ii suport :((. Plus ca se poarta cu bluze băgate in pantaloni iar mie mi se pare ca arat ca un dop :)). 

Silvia ma critica mereu ca nu sunt la moda :))). Pana îmi găsesc haine pe stilul și gustul meu, poate moda sa fie cum o vrea :)). 

 

Am încercat și câteva sandale dar of, nu ma simt deloc bine in pantofi cu toc, ce naiba ma fac??? 

 




Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Tantrumuri bebe 1 si burtica care pune presiune

    Deutzuk
    - Ieri, 22:26

  • Sarcină

    Erika91
    - Ieri, 21:11

  • Cum am aflat că sunt însărcinată?

    Ana1298
    - Ieri, 18:14

  • Prin Italia cu bebe in burtica

    Pau26
    - Ieri, 14:55

  • Ma copleseste oboseala

    ZDenisa
    - Ieri, 14:42

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -