Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 3 voturi

Iubiri din Madagascar pana la ghetar

ghetar pinguini madagascar iubire sf valentin dragobete

943 raspunsuri la acest subiect

#51
velvet

velvet

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 9.613 mesaje

Postat 13 februarie 2019 - 22:41

[hia]

 

Laurma bucur ca e mai bine mama ta!  [pup]  succes fetei tale la olimpiada!

 

am citit tot,dar creierul meu refuza sa mai functioneze acum...

 

va pup pe toate ... [floare3]


Editat de velvet, 13 februarie 2019 - 22:42 .


#52
silvi8

silvi8

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.360 mesaje

Postat 14 februarie 2019 - 10:04

Buna dimineata si bun gasit la capitolul asta plin de iubire!

 

Ieri am fost la sedinta la mica. Ii cam da batai de cap doamnei dar nu am ce sa ii fac, trebuie sa gaseasca ea o metoda sa nu se mai plictiseasca. se dezbraca de bluze, isi scoate sosetele, isi desface parul...cica vrea sa se racoreasca. si mereu zice ca se plictiseste si faca altceva decat fac copiii. 

acasa e foarte ok asa ca nu imi fac griji. ea picteaza de mult timp cu pensula, nu doar cu degetele, foloseste cate culori vrea ea nu doar una sau doua cum primesc la gradi. face puzzle mare si de 180 piese singura. o cred ca se plictiseste la din alea de 12 - 15 piese. 

 

am rezervat pentru ziua crinei la un loc de joaca cu tot felul de nebunii> lasertag, xbox dance, air hockey, curse de masinute, tun cu mingi, panou de catarare...sper sa le placa copiilor. acum trebuie sa ii fac invitatiile pentru cei de la scoala. 

apoi o sa dau si comanda de tort. ea insista pe tiramisu dar nu stiu daca mananca toti copiii. 

 

Monica, frumoase rezultate au fetele tale la scoala! la concurs cum s-au descurcat? Crina trebuia sa aiba concurs pe 2 martie dar l-au mutat pe 16, ca multi din cei mari pleaca in turcia la un concurs pe 2.

 

Laura, bafta Biancai si la olimpiada si la majorete. eu o admir mereu cat este de frumoasa. de obicei nu-mi plac fetitele machiate dar ele cand sunt aranjate arata foarte frumos. sanatate mamei tale! [flo2]

 

Viv, iti tim pumnii ptr maine!

 

Moon, vacanta frumoasa sa aveti!

 

Miha, te-am urmarit pas cu pas. foarte frumoase toate pozele si atat de ireale! 

 

LauraNico, sa va traiasca finutul si sa va aduca numai bucurii!

 

zi frumoasa tuturor!



#53
roxanaz

roxanaz

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.452 mesaje

Postat 14 februarie 2019 - 10:08

ziua buna

happy ballantine's day, celor care sarbatoriti [:)]

celor care nu sarbatoriti, o zi la fel de fericita si norocoasa ca si celorlalti [:)]

 

la noi nimic de raportat, scoala, chestii trestii. mandra s-a apucat de scris o carte in engleza :) (Mihaela, iar seamana astea doua :)) )

 

silvia, frumos locul ala de joaca. laser tag le-ar placea si alor mei, pe aci nu e .....



#54
viviana

viviana

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.324 mesaje

Postat 14 februarie 2019 - 10:19

Buna dimineata, 

Multumesc mult pentru incurajari si sustinere. Nu pot sa spun ca am emotii, ca deocamdata nu am. Nu am pentru ca imi spun ca daca nu o fac pot ajunge la orbire si la o multime de alte afectiuni asociate.

Stiu ca operatia in sine e banala, insa numai ideea ca cineva imi umbla in ochi cat eu sunt treaza imi provoaca gol in stomac. Sper ca maine sa imi dea un calmant inainte.

 

Ce va fi dupa vom vedea.



#55
CorinaDani

CorinaDani

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 13.603 mesaje

Postat 14 februarie 2019 - 10:23

viv, o sa fie bine. succes si recuperare usoara !



#56
silvi8

silvi8

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.360 mesaje

Postat 14 februarie 2019 - 10:39

 

 

silvia, frumos locul ala de joaca. laser tag le-ar placea si alor mei, pe aci nu e .....

 

cum mai, nu e la voi si e la mine in catun?!

 

Joy lasertag &fun  ii zice si e facut pe fonduri europene.



#57
silvi8

silvi8

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.360 mesaje

Postat 14 februarie 2019 - 10:43

ah, eu am si uitat de Valentine...nu sarbatorim. 

 

colegii mei de birou (v-am zis ca doar eu sunt casatorita si cu copii) se duc deseara intr-un club care organizeaza Ballentine's day. Mi se pare supar tare!



#58
roxanaz

roxanaz

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.452 mesaje

Postat 14 februarie 2019 - 10:43

cum mai, nu e la voi si e la mine in catun?!

 

Joy lasertag &fun  ii zice si e facut pe fonduri europene.

 

 da, nu e... :). bravo lor ca fac asa ceva!!

 

viviana, va fi foarte foarte bine, sunt sigura! [pup]



#59
antmil

antmil

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.491 mesaje

Postat 14 februarie 2019 - 18:30

Doamnelor, un Valentin fericit va doresc. De azi de dimineata in birou mi se perinda pe la nas doar trufe, capsuni trase in ciocolata, fel de fel de fursecuri...cred ca plec cu un kil pe mine acasa. Imi lipseste o sampanie langa tastatura!

 

Pfffuuu...laser tag ne placea si noua. Alergam de ne iesea sufletul...ba pe echipe, ba individual...mare distractie era. Eram lac de apa dupa cateva sedinte...mai ceva ca la sala. Am mers o data in Montreal (era o zi de nstere a lui A. si avrut acolo)...picaram fix in mijlocul unui grup de studenti tinerei rau. Ne-am amestecat cu ei (primul joc a fost individual) si sotul ne-a batut mar pe toti...cind am iesit afara sa vedem scorurile pe ecran si au intrebat cine e "Dart" (iesise pe primul loc detasat)  le-a picat fata cind au vazut un nene la 40 (+) de ani cu barba :) :) :) 



#60
monicabo

monicabo

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 9.191 mesaje

Postat 14 februarie 2019 - 18:36

Multumesc frumos!  [flo2]

 

La concurs (municipale) a fost ok, Andreea a concurat la saritura in lungime si la 60 m, la lungime a sarit 4.15 m si a luat locul 9 (era putin necajita, ca alta data a avut si sarituri mai bune, 4.40 -4.50 m, cu care a luat si medalii), iar la viteza a avut locul 6. Anul asta concureaza si cu fete mai mari decat ea, anii 2006-2007, anul trecut a fost 2007-2008, deci si cu copii mai mici decat ea si a fost mai usor.

Ana a concurat la biatlon (60 m garduri + lungime - au impus cei de la FRA reguli noi pentru copiii de varsta ei si mai mici, sa faca biatloane si nu probe simple) si a luat locul 8, si-a facut record personal la lumgime, 3.60 m.

 

Concursul a fost pus cam prost, adica in vacanta, cand multi au fost si plecati, asa ca au fost si copii care au lipsit ca erau plecati. De ex. nu au putut face stafeta, ca nu au fost 4 fete de aceeasi categorie... in mod normal, daca erau toate prezente, ar fi putut alcatui o stafeta.

 

Mult succes Crinei la concurs! Ce concurs este, cros sau concurs normal cu tot felul de probe si la care poate participa la 2 probe la alegere (a ei si a antrenorului)?

La noi urmatorul este pe 2-3 martie, campionatele de zona, apoi pe 23 campionatele nationale... Apoi se trece la sezonul in aer liber, din aprilie.

Monica, frumoase rezultate au fetele tale la scoala! la concurs cum s-au descurcat? Crina trebuia sa aiba concurs pe 2 martie dar l-au mutat pe 16, ca multi din cei mari pleaca in turcia la un concurs pe 2.





Etichetat si cu ghetar, pinguini, madagascar, iubire, sf valentin, dragobete

Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Bebe s-a intors deja, 28 saptamani

    marile11
    - Ieri, 22:17

  • Dublu test pozitiv È™i nopÈ›i întregi nedormite!

    Ana1298
    - Ieri, 17:26

  • Gata vacanta!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 16:16

  • Minunea asteptata din burtica

    RoxiMada
    - Ieri, 15:26

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Ieri, 10:27

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -