Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Pinguini sau suricate?

ghetar pinguini

1049 raspunsuri la acest subiect

#41
mihaela_s

mihaela_s

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 28.840 mesaje

Postat 17 iulie 2018 - 18:15

Mihaela, nu era MahJong ce jucau babutele? concediu frumos in continuare!!

 

Sa știi ca la asta ne-am gândit și noi, dar am văzut prea puțin ca sa spun ca da ;). 



#42
mihaela_s

mihaela_s

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 28.840 mesaje

Postat 17 iulie 2018 - 18:18

Iulia la mulți ani frumoși, scumpa mică! 



#43
aminna

aminna

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.799 mesaje

Postat 17 iulie 2018 - 18:33

Iulia mica, La Multi Ani minunati cu mult noroc!  [deziuata]  [flo]  [deziuata]

 

Viv, multa bafta Silviei! La ce da? La engleza? Sau are doar un examen la engleza?

 

Mihaela, fain concediu, va invidiez! Am vazut poze pe FB.

 

Eu is praf de oboseala - azi am reusit sa inchid alarma la un telefon (si pe al doilea se pare ca nu l-am setat corect), asa ca m-am trezit cu gratie la 12 fara 10  [:I]  de la 10 jumate ar fi trebuit sa particip la o teleconferinta pe Skype cu sefa (desi oficial ea n-are treaba cu proiectele noastre, din cand in cand isi mai baga nasu' prin ele). No, am ratat-o.

 

Am apucat azi sa ajung la manichiura, de vopsit m-am vopsit in week-end; mai trebuie sa-mi fac pedichiura si bagajul (teoretic ambele in seara asta); maine o gramada de treaba, apoi un concert - de data asta de bluess, nu de folk - si joi o tai la mare, unde o sa am parte de muuult folk. 

 

Ieri s-a anuntat ca nu se mai tine festivalul Folk You, care ar fi trebuit sa fie in week-end-ul asta. Asa ca s-a enervat Soni (patronul unei crasme din Vama) si face "Folk Soni"  [pk]  adica 4 seri de concerte folk (la Folk You oricum presupun c-ar fi fost mai mult rock). Deci e perfect!



#44
viviana

viviana

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.324 mesaje

Postat 17 iulie 2018 - 18:40

S-a inscris la Business Administration si Management si spera sa prinda un loc la sectiile cu predare in engleza. Is dor 32 de locuri. Maine da examen de competenta in engleza.



#45
aminna

aminna

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.799 mesaje

Postat 17 iulie 2018 - 22:24

Ii tin pumnii!!!



#46
roxanaz

roxanaz

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.452 mesaje

Postat 18 iulie 2018 - 08:54

buna dimineata

in sfarsit scriu de pe desktop :)

 

Silvia, la multi ani cu mult noroc Iuliei!! [s] [s] [s]

 

Mianna, spor la treburi si mai ales relaxare placuta in Vama.

 

Viviana, tinem pumnii strans Silviei [pup]

 

eu fac pregatiri de 14 ani ale blanosului. as trebuit sa astept confirmarea de la trupetii lui ca sa pot sti când e de fapt sarbatorirea. ce-am ajuns.... :))))

 

anja, ce frumos ca va rasfatati atat cat sunteti singuri. bravo! hai ca s-a terminat huzureala [:D] cat tine vacanta copiilor de la scoala, pana in septembrie ca la noi?



#47
anja

anja

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.397 mesaje

Postat 18 iulie 2018 - 09:05

La multi ani, Iulia mica!

Viv, iii tin pumnii Silviei la examen.

Ant, citesc de la tine, si iau aminte la ce ma asteapta cu adolescentii mei...De la tine, Viv si Miha care aveti copii mai mari...Succes la convins copil si la mobilat.

Rox, succes la preparare de petrecere blanoasa! La multi ani, sa creasca intelept si destept! Daaa, s-a dus rasfatul. Cum noi exilam copiii in fiecare vara la bunici/rude:))) ne cam facem de cap mereu. Si realizez cat de mult inseamna asta noi!

Ieri am gatit...pfuiii...erau nehaliti...nu stiau ce sa manance mai intai...Le-a placut ff mult la sora-mea. S-au distrat peste tot..



#48
silvi8

silvi8

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.360 mesaje

Postat 18 iulie 2018 - 09:08

Buna dimineata!

 

va multumesc tutror pentru urari! daca ar zice Iulia ar zice "Matamec" [:-)))]

 

Viv, bafta Silviei la examen! eu zic ca e bine ca s-a razgandit dupa primul an si nu a continuat ceva care nu ii place, in care nu se regaseste. 

cat despre birocratie si alergatura cred ca e problema doar in Bucuresti, sau in orasele mai mari. Fratele meu a obtinut totul foarte usor, cu electricitatea a rezolvat in 30 de zile, cu apa si mai repede...

 

Mihaela, super faina concediul vostru! v-am admirat pozele, 

 

Laura, am uitat sa mai scriu dar sa stii ca am luat in calcul sfaturile tale. deabia astept sa ajung in zona ta si poate sa ne si vedem.



#49
velvet

velvet

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 9.613 mesaje

Postat 18 iulie 2018 - 09:14

neata  [:)]

 

silvi La Multi Ani fetitei tale!  [flo2] "Matamec"  [il]

 

viv succes fetei tale la probade limba engleza si la viitoarea specializare!  [:)]

 

mianna petrecere frumoasa!  [clo] si pe tine si pe Ella va citesc cu nesat...sunt intr-o perioada de ceva timp in care as trai ca voi daca as putea...

 

roxana spor la pregtiri! [biz]

 

va pup  [flo]



#50
Laura25

Laura25

    Membru VIP

  • Moderators
  • 20.663 mesaje

Postat 18 iulie 2018 - 09:33

La multi ani minunati, Iulia!   [flo2]  [flo2] 

 

Silvia, noi am ajuns cumva din intamplare si costransi de situatie in Costinesti cateva zile in urma cu 2 ani. Am promis ca nu mai calc pe litoralul romanesc dupa experienta de acolo. 

 

Mihaela, superbe poze, le admir pe FB. Aveti o vacanta de vis! Sa va bucurati din plin! 

 

Mianna, distractie placuta la mare si muzica! (am vazut pe pagina celor de la Fara Zahar ca vor fi si ei acolo) . 

 

Daniela, eu te inteleg foartea bine cand spui ca ai renuntat la o gramada de alimente dar nu numai ca nu slabesti, ba te mai si ingrasi. Tu esti si pe drumuri mereu, presupun ca mananc cand si cum apuci.  

 

Ella[fal]  obosesc numai citindu-ti programul. Sunteti foarte activi, bravo voua! Sora'mea a fost la  Chisinau in delegatie si imi povestea ca s-a dus sa manance la pranz la o terasa langa hotel si prima intrebare a fost "incepem cu o berica, un vin? "  [pk]   

 

antmil, pff, asa greu si la varsta aia?  Credeam ca pe masura ce cresc devine tot mai usor [:D] . Bafta la castigarea bursei, Succes la mobilat si mutat copilul! Treceti voi si peste asta! [pup]. Ce va studia copilul mic?   (scuze daca ai zis si mi-a scapat). 





Etichetat si cu ghetar, pinguini

Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Bebe s-a intors deja, 28 saptamani

    marile11
    - Ieri, 22:17

  • Dublu test pozitiv È™i nopÈ›i întregi nedormite!

    Ana1298
    - Ieri, 17:26

  • Gata vacanta!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 16:16

  • Minunea asteptata din burtica

    RoxiMada
    - Ieri, 15:26

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Ieri, 10:27

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -