Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 2 voturi

Hot coffee


1574 raspunsuri la acest subiect

#781
Otiliav

Otiliav

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 9.234 mesaje

Postat 16 ianuarie 2020 - 08:54

Neata!

 

Didi, chiar ca frumos a iesit perdeaua. A calculat bine vanzatoarea ce lungime iti trebuie.

 

Cu masele de minte eu nu m-as arunca sa le scot pe toate asa fara motiv. Eu am una jos care imi sunt de folos mai ales de cand am scos alta nu chiar de langa ea ci mai in fata. Nu s-a cariat inca. Dar nici nu o am iesita de multi ani  [:D]  Cealalta de jos e partial iesita [:I] .

Cele de sus le-am scos pentru ca ieseau inspre obraz, aiurea. Extractia a fost chiar usoara.



#782
DidiAlex

DidiAlex

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.128 mesaje

Postat 16 ianuarie 2020 - 14:47

frumoasa cafeaua si vesela  [flo2]

 

pe 17.02 aflam ce si cum. intre timp ma documentez eu si decid copilul. 

 

ach so, de ce trebuiesc scoase. pt ca ii cresc spre interior si ii misca toata dantura si ii da dureri de cap. 

la 15 ani nici nu stiam ca am masele astea. dar vad la colegii mei de 30-35 de ani, toti le au scoase [fri] .

 

Dana,

 

eu incerc sa nu ii transmit stresul meu copilului. 

de obicei reusesc, alteori ma enervez pe personal ca nu a facut ceva ok. dar cel putin la pitic daca nu zambesc il termin cu nervii. deci e musai sa raman vesela. 

si cu asta mic am fost la urgenta de zeci de ori  [alcool]

 

cand erau mai mici eram si eu mai curajoasa. acu cand ii vad lungiti ma ia cu calduri.  [ups]

de ex in 07.12.2017 s-a ciocnit cu un coleg in curtea scolii in pauza, a cazut pe jos si a ramas inconstient. protocolul spune ca se cheama salvarea. R m-a sunat si pe mine, am ajuns inaintea salvarii.

Cand am ajuns in curtea scolii si l-am gasit lungit in curtea scolii goale, cu niste copii care acorda prim ajutor invelit cu o folie de aluminiu mi s-a facut rau si mi-au dat lacrimile instant. pana am ajuns la el mi-am revenit, dar nu indeajuns. pt ca copilul m-a intrebat: sunt suparata? ca asa arat [ups]

 

zilele trecute o colega la sport a cazut in cap. au chemat salvarea. D imi spunea ca mama Janinei a plans. Eu nu am plans cand l-a luat pe el pe salvarea.

si l-am intrebat cum e mai bine.

nu stie nici el, dar a fost impresionat de mamele care plang [fri]  ca a plans si el



#783
DidiAlex

DidiAlex

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.128 mesaje

Postat 16 ianuarie 2020 - 14:49

azi au venit cei cu bucataria si mi-au gaurit placa si au montat plintele. am ajuns la 11 la birou. 

mai au unii de venit si termin cu bucataria. dar cred ca am stricat eu ceva la chiuveta, ce se bucura colegu cand o sa ii spun ca iar are de munca  [alcool]



#784
dana vio

dana vio

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.969 mesaje

Postat 16 ianuarie 2020 - 15:57

Didi  [flo2] off

 

Spaima asta cu disjunctorul m-a luat si pe mine prin surprindere, instantaneu mi s-a facut rau in cabinet. Am venit acasa si am luat un extraveral. De-asta am luat-o si pe sora-mea, mi-era ca se sperie Alex de mine.  [fal]  [:I]

 

Si eu am stricat ceva aseara , m-am urcat pe vasul de WC sa iau ceva de pe dulapior si l-am miscat din loc , azi cauta sotul un instalator sa vada ce i-am facut.  [fri]



#785
mcoca

mcoca

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 9.650 mesaje

Postat 16 ianuarie 2020 - 17:12

Didi si aici se scot in draci meselele de minte. Si eu am scoase 2.

Cand mi-au aparut imi amintesc ca saptamni in sir nu puteam deschide gura ca lumea, aveam maxilarul blocat. Eram programata la operatie :), dar am plecat in Franta, masele au dat si gata s-a rezolvat. Mi-au inghesuit insa dintii de jos ...



#786
mcoca

mcoca

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 9.650 mesaje

Postat 16 ianuarie 2020 - 17:13

Vio, nu am dat niciun vot sa stii :).



#787
dana vio

dana vio

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.969 mesaje

Postat 23 ianuarie 2020 - 12:08

Hello voua, ce mai faceti ?  [flo2]

La mine e frig si soare si am avut 2 zile naspa la serviciu  [zirea] , chit ca am zis ca nu ma mai enervez aiurea. Tot nu m-am abtinut si am comentat ceva, sigur o sa ma tina minte !  [help] Nu in sensul bun desigur.  [ups]

Azi merg la chef. After-christmas cu colegii.  [fri]  [il]  Am o rochie ce imita portul national, de-abea astept.  [pk]

Bine ca maine suntem liberi. in week-end-ul asta planuiesc sa ma odihnesc. 

Sambata trecuta am facut un tiramisu si impreuna cu fratele meu si tot poporul i-am facut o vizita surpriza la sora-mea, a fost ziua ei si nu planuia nimic. A fost foarte fain.  [pk]

Un week-end fain si voua.  [flo2]

 



#788
Mik

Mik

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.241 mesaje

Postat 23 ianuarie 2020 - 15:57

Dana,  [flo2]  si eu m-am suparat public luni la job si au ramas toti foarte uimiti.  [:)]  

 

La noi e o vreme de noiembrie, oarecum frig, gris su 3 raze de soare si fara zapada. Gainile au incetat greva si fac si ele cite un ou din cind in cind. N-am nici o explicatie logica la cele 3 luni de greva. 

 

Didi, pentru perdele se inmulteste cu un factor de 1.5-2 pentru lungimea totala. Si da, confirm, pe distante lungi la cusut se termina suveica la masina. 

Am facut si eu perdele cu mina mea cind ne-am instalat. Grija mea era sa fie exact la aceeasi dimensiune pe ambele laturi. 

 

va las ceai ca nu mai e vreme de cafea.  [biz]



#789
Qarina

Qarina

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 10.754 mesaje

Postat 23 ianuarie 2020 - 21:13

Hello Ladies,

 

am trecut sa va salut. azi e o zi de iarna moale.... avem zapada multa, a nins fara limita in weekend, dar acum e cald. am profitat si am facut o plimbare la pranz, si apoi m-a intrebat: oare ce nu am mai facut eu de un secol?

 

Si mi-am raspuns :) asa ca iaca-ma 

 

ma opresc cat sa va salut si sa va urez de bine. [flo2]



#790
Judoka02

Judoka02

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.868 mesaje

Postat 24 ianuarie 2020 - 09:34

Dana, [flo2] si eu m-am suparat public luni la job si au ramas toti foarte uimiti. [:)]  [biz]

 

Si s a rezolvat ? 

 

Dana , sper ca și la tine sa fie mai bine la servici .  [flo2]

 

Fetele franțuzoaice , iar greva ? 

 

Didi, cum mai e cu școala ? Trebuie sa primiți rezultate ? Nici nu știu când vine zeugnisul  [smulgpar] și trebuie sa ma uit când au liceele porți deschise, sa vizitam. 

 

In week end n am planificat mai nimic. Ar trebui ajuns pe la frizer, iar eu am chef de Fast food  [alcool] n am mai fost din vara. 

 

Un week end frumos va doresc  [flo2]




Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Astăzi, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Astăzi, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - Ieri, 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Sarcină

    Erika91
    - Astăzi, 21:11

  • Cum am aflat că sunt însărcinată?

    Ana1298
    - Astăzi, 18:14

  • Prin Italia cu bebe in burtica

    Pau26
    - Astăzi, 14:55

  • Ma copleseste oboseala

    ZDenisa
    - Astăzi, 14:42

  • Alegerea numelui

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:20

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -