Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Harry si Meghan

harry megan

145 raspunsuri la acest subiect

#21
buflea

buflea

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 15.395 mesaje

Postat 29 noiembrie 2017 - 20:05

Dar ce deranjant trebuie sa fie, sa ridici jaluzelele de la geam si sa te umplii de blitzuri ...nu mai spun cand iesi din casa. Cottage-ul ala e in curtea palatului sau au presa la usa ?

 

Cum mai fac ei pui la cuptor acum, cand nici sa il cumpere nu pot ...



#22
Collins20

Collins20

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.307 mesaje

Postat 29 noiembrie 2017 - 20:20

Ba deloc . Presa a fost invitata special in gradina cu ocazia anuntului . Gradina face parte din parc in timpul zilei , oricine o poate vizita dar numai in exterior . Intrarea in gradina s-a facut din curtea palatului , intrare care este complet privata si  nu exista acces decat pentru persoanele care locuiesc in palat . Cottage ul e de fapt o parte din palat.

Palatul are o parte deschisa pentru public , cafenea , terasa .



#23
aminna

aminna

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.799 mesaje

Postat 30 noiembrie 2017 - 02:26

pot sa spun ca nu-mi plac deloc sandalele ei? parca-s de capatat, nu se aseaza deloc bine pe picior.



#24
viviana

viviana

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.324 mesaje

Postat 30 noiembrie 2017 - 09:40

pot sa spun ca nu-mi plac deloc sandalele ei? parca-s de capatat, nu se aseaza deloc bine pe picior.

Poti sa spui. Ca atunci zic si eu ca e prea slaba dupa standardele mele si ca nici cine stie ce frumusete nu  mi se pare ca ar poseda.

Imi pare doar putin exotica si placuta.

 

Casa Regala a Angliei s-a schimbat foarte mult, s-a modernizat, nu mai sunt atat de mult cu batul in fund.

 



#25
viviana

viviana

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.324 mesaje

Postat 30 noiembrie 2017 - 09:54

Dar ce deranjant trebuie sa fie, sa ridici jaluzelele de la geam si sa te umplii de blitzuri ...nu mai spun cand iesi din casa. Cottage-ul ala e in curtea palatului sau au presa la usa ?

 

Cum mai fac ei pui la cuptor acum, cand nici sa il cumpere nu pot ...

Sa vezi ce deranjant o sa fie cand or avea copii. Cum jurnalistii se vor repezi sa le pozeze fiecare miscare micilor printi daca vor fi  mulatri.



#26
Fleurdelise

Fleurdelise

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.921 mesaje

Postat 30 noiembrie 2017 - 13:36

Cred ca i vor poza oricum ( pe copii) la fiecare aparitie, indiferent ce culoare a pielii vor avea.

E si o poza cum vor arata copiii lor, nu pot s o descarc aici.



#27
antmil

antmil

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.491 mesaje

Postat 01 decembrie 2017 - 16:04

Mie mi se pare un cuplu foarte frumos. Nu cred ca o persoana fragila/gingasa rezista foarte mult la rigorile Case Regale...deci faptul ca este stapina pe ea insasi mi se pare un atu iar el cred ca realizeaza asta foarte bine (a invatat din experienta nefericita a mamei lui). Nici Kate nu pare "wallflower" daca ma gindesc bine. Din afara, par echilibrati si in cunostinta de cauza asupra la ce asteptari trebuie sa se supuna. 



#28
372018

372018

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.350 mesaje

Postat 02 decembrie 2017 - 11:26

Mie imi pare un tip foarte fain Harry. Si cred ca a facut nebunelile la varsta corecta. Era un timp in care era mai mereu subiect in presa de scandal. Cand traia Diana, frate-sau lua ochii lumii/ presei. Eh, toti s-au grabit, abia de acum ii vedem adulti.

Cred ca H. are personalitate, dar am o banuiala ca are un caracter ft bun. Nu il subestimati, omul este indragostit si ft bine crescut :) Vom vedea daca aleasa stie sa il aprecieze si, mai ales, daca este ft sigura ca i se potriveste ce si-a dorit, tot pachetul :D Dar de cand i-am vazut impreuna, puteam sa pun pariu ca ea este aleasa. Si mai am  o vaga ( :D ) banuiala  ca ea va incerca sa o eclipseseze pe Kate. 

E dragut cand povestile devin realitate, de bun simt sa isi asculte inimile pana si printii, dar cu ce vor mai fi speciale Altetele regale fata de popor, fata de presedinti, daca sangele albastru devine istorie?



#29
Letitia1

Letitia1

    Membru VIP

  • PAID
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.224 mesaje

Postat 02 decembrie 2017 - 13:32

Eu cred ca Kate e bucuroasa ca presa acum e obsedată de Meghan și o mai lasă pe ea in pace. Nu-i nici o plăcere sa fii urmărit de presa 24/7. Vezi Diana!!!



#30
andaghe

andaghe

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.396 mesaje

Postat 02 decembrie 2017 - 16:26

Mie imi pare un tip foarte fain Harry. Si cred ca a facut nebunelile la varsta corecta. Era un timp in care era mai mereu subiect in presa de scandal. Cand traia Diana, frate-sau lua ochii lumii/ presei. Eh, toti s-au grabit, abia de acum ii vedem adulti. Cred ca H. are personalitate, dar am o banuiala ca are un caracter ft bun. Nu il subestimati, omul este indragostit si ft bine crescut :) Vom vedea daca aleasa stie sa il aprecieze si, mai ales, daca este ft sigura ca i se potriveste ce si-a dorit, tot pachetul :D Dar de cand i-am vazut impreuna, puteam sa pun pariu ca ea este aleasa. Si mai am o vaga ( :D ) banuiala ca ea va incerca sa o eclipseseze pe Kate. E dragut cand povestile devin realitate, de bun simt sa isi asculte inimile pana si printii, dar cu ce vor mai fi speciale Altetele regale fata de popor, fata de presedinti, daca sangele albastru devine istorie?

 

Cred că se deosebesc prin educație și comportament. Sânge albastru.... Nu sângele face diferența cu felul în care sunt crescuți. Ar trebui , și noi cei de rând presupunem, că ei sunt educați de mici ca o adevărata elită, gândesc macro, au interese diferite...

Că unii dintre ei au renunțat la principiile învățate pentru a da frâu liber dorințelor umane a dat rău, va mai da, probabil, când nu va mai fi niciunul care sa reprezinte un model ,atunci se va termina și cu casele regale.

 





Etichetat si cu harry, megan

Panic Questions

  • miha444
    - mar 22 2024 16:22

  • Progesteron in sarcina

    Flor_i
    - mar 18 2024 13:02

  • Cat mănâncă bebe la 2 luni

    mada204
    - mar 08 2024 16:24

  • PoÈ›i naÈ™te mai devreme de termen?

    Ezraa
    - mar 08 2024 06:39

  • Dermatita atopica

    MGeorgi30
    - mar 02 2024 13:10

Last Blogs

  • Vouchere materna

    Deutzuk
    - Astăzi, 14:48

  • Curs prenatal: nastere naturala

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 13:35

  • Morfologie trimestrul 1

    ZDenisa
    - Ieri, 22:56

  • Morfologie trimestru 1

    Mica13
    - Ieri, 20:46

  • Incepem pregatirile

    madalinaiuliana27
    - Ieri, 20:10

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -