Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Harry si Meghan

harry megan

145 raspunsuri la acest subiect

#11
Letitia1

Letitia1

    Membru VIP

  • PAID
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.256 mesaje

Postat 28 noiembrie 2017 - 08:18

Meghan are aceeași virsta pe care o avea Diana cind a murit! 36 de ani!


Editat de Letitia1, 28 noiembrie 2017 - 08:23 .


#12
carolinah

carolinah

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.568 mesaje

Postat 28 noiembrie 2017 - 13:20

Letitia, habar nu aveam! Vaaaaai, ce dezamagire! Il detest pe Charles (ma rog, mult spus detest. Intelegeti voi). Mi se pare asa de prostovan si mereu nepotrivit cu situatia. Bine, mie imi place mult actualul consort, e super funny. Dar Charles clar nu seamana cu taica-su.



#13
buflea

buflea

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 15.395 mesaje

Postat 28 noiembrie 2017 - 17:02

Da, sunt draguti si foarte in love ...le doresc numai bine.

Cu toate astea, mi-e teama ca sunt mari diferente de stil de viata intre ei ...stiu ca el nu e atat de constipat ca un print, ca a fost filmat in multe situatii ne-regale, dar tot cred ca mediul lui e major diferit de al ei ...ea a fost nascuta in Los Angeles, tatal ei lucreaza in entertainment industry, e ceva inginer de lumini, ea a fost actrita ...nu stiu, mi-e teama ca o sa fie o schimbare mare pentru ea, sa plece din lumea asta libera si permisiva la Hollywood-ului si sa se limiteze la viata scortoasa regala, unde nu trebuie decat sa apari pe la charities si sa dai mana cu diversi ...

 

Oricum, le doresc numai bine, le sta bine impreuna, sper sa reziste



#14
Collins20

Collins20

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.327 mesaje

Postat 28 noiembrie 2017 - 17:17

Ce mi-a placut ieri ,,am ras continuu   Meghan avea tot discursul cu ea , l-a interpretat foarte confidenta . Harry arata ca o persoana care are nevoie de ajutor si  incurajare . 

Cu siguranta vor fi fericiti , in lumea lor .

 

Despre Charles as putea spune ca e predecesorul potrivit , pacat ca nu a luat tronul mai devreme , probabil regina isi doreste un alt record , acela de a sarbatori jubileul de diamant . Sigur anul viitor ii va ceda coroana .

Faptul ca nu a fost fericit cu Diana nu il face un rege mai putin potent , mie mi se pare deosebit de jovial , pus pe glume .

Apropierea de Camila l-a facut mai uman , rara vezi doi oameni atat de fericiti impreuna.



#15
andacos

andacos

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 27.306 mesaje

Postat 28 noiembrie 2017 - 19:34

Mie in interviul ala, acordat de ei,in care anuntau logonda,ea mi s-.a parut extrem de dominanta desi facea tot ce-i sta in utinta sa nu fie asa.Harry mi-a parut de o eleganta deosebita,cred ca e indragostit rau ca as aparca nu l-am vazut.

 

Mentionez ca am vazut doar ce a aratat la tv,daca asta a fost intentia lor,atunci au reusit.

Daca nu,considerati tot ceva subiectiv.



#16
Letitia1

Letitia1

    Membru VIP

  • PAID
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.256 mesaje

Postat 28 noiembrie 2017 - 19:46

Letitia, habar nu aveam! Vaaaaai, ce dezamagire! Il detest pe Charles (ma rog, mult spus detest. Intelegeti voi). Mi se pare asa de prostovan si mereu nepotrivit cu situatia. Bine, mie imi place mult actualul consort, e super funny. Dar Charles clar nu seamana cu taica-su.

 

Da, trebuie respectata traditia, nu faci ce vrei. Nici Charles, nici Wills nu vor sa fie regi și se roagă  cu cerul și pamintul sa trăiască regina forever. Știu, ca i-am auzit spunind.

 

Charles însă nu e așa cum pare, are simtul umorului, e cult, e stilat și Camila i se potrivește de minune, e o tipa dintr-o bucata. Și eu cred ca o sa fie un rege foarte bun, mai ales ca familia regală e așa mai mult de fațada.

 

Sper și eu ca tinerii sa se iubească și sa fie Fericiți, dar ca și Buflea sint sceptica, ea nu o sa mai poată practica meseria ce probabil o iubește, nu știu dacă e așa docilă și casnica ca Kate, viața la palat e monotona și regulata. Vom vedea.



#17
dana vio

dana vio

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.970 mesaje

Postat 29 noiembrie 2017 - 07:25

Mie nu-mi place de ea, mi se pare ca nu se potrivesc deloc. Parerea mea. Sper doar ca Harry sa nu fie dezamagit. 



#18
buflea

buflea

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 15.395 mesaje

Postat 29 noiembrie 2017 - 15:48

Am citit pe net ca tatal ei a castigat $500k la loterie si de aia ea a fost numai in scoli private si si-au permis sa ii plateasca facultatea.

 

Tot de pe net ...tatal ei a lucrat 10 ani la "Married with children", ca inginer de lumini cand era ea in Elementary school ...zice ca se ducea pe platoul de filmare in fiecare zi.

 

Am vazut aseara interviul lor dupa anuntul logodnei ...pfuuu ...el timid, retinut, politicos, constipat. Ea, personalitate mai mare decat camera in care erau ...parea mai familuara cu reporterii decat el, care a crescut cu media la usa. Sigura pe ea, opinionated, dominanta ...hmmm, mi-e teama pentru ei.

 

Dar, on a positive note, amandoi foarte indragostiti, ea foarte frumoasa si placuta, stie sa vorbeasca, sa spuna acelasi lucru de 3 ori cu alte cuvinte, arata bine impreuna.



#19
redactor

redactor

    Membru VIP

  • Administrators
  • 14.054 mesaje

Postat 29 noiembrie 2017 - 16:03

Intr-adevar, ea pare sa aiba o personalitate dominanta insa cred ca asta il atrage pe el.

Cred insa ca presa va sta cu ochii pe tot ce face si nu cred ca asta ii va place ei.

Are si ceva putin teatral in ea.



#20
Letitia1

Letitia1

    Membru VIP

  • PAID
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.256 mesaje

Postat 29 noiembrie 2017 - 16:43

Ea nu are prea multă filmografie la activ, in afara de Suits, cam nimic, deci nu o sa-i lipsească prea tare filmul și scena, ca sa zic așa. Foarte bine ca ea are personalitate, ca el nu prea avea direcție. Doar ca pina in mai o sa ne înnebunească media cu știri de spre ei, eu deja sint sătulă. Baremi poate ne da o zi liberă cu ocazia nunții. Pentru Wills ne-au dat.





Etichetat si cu harry, megan

Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Control

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 21:41

  • Ce am învățat până acum în sarcină?

    Ana1298
    - Ieri, 20:26

  • Bye bye la job

    FloreClau
    - Ieri, 19:30

  • Palpitatii puternice

    RoxiMada
    - Ieri, 17:33

  • Care este cel mai frumos lucru în a fi însărcinată?

    Ddeenniissaaa
    - Ieri, 15:52

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -