Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Primele doamne

macron sotie iohanis eleganta

57 raspunsuri la acest subiect

#51
viviana

viviana

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.324 mesaje

Postat 28 august 2017 - 10:30

Glicina este o moda absurda  pentru o societate pe masura, ca ziarele neserioase, de scandal, din toata lumea asta mai ales cele de la Hollywood sa critice varsta, aspectul, pielea, genunchii, ridu', geana, barba, dintele... reducand personalitatile feminine doar  la sheletul si pielea din care sunt  facute.

 

Si asta bucura al  naibii cititoarele care invidiaza, care  nu pot avea realizarile lor.

 

Cum la noi  in Romania ce e de peste ocean e sfant pentru unii clar se ajunge aici.

Cand publica poze cu actrita x sau y nemachiata si incep sa curga criticile ma revolt.

 

Ca si cand a fi botzit cand te scoli dimineata sau dupa o anumita varsta e pacatul suprem si porunca nr. 11.

 

Bravo pentru Kate Winslet si Bravo pentru doamnele din subiect care nu se prefac a fi altceva.

 

Sa vedeti mai multe filme  englezesti, frantuzesti unde actritele sunt atat  de naturale ca par urate pe langa americance, dar  put de talent.

 

[:D] si inca nu am ajuns sa zic de dantura perefcta alba si stralucitoare.   Care e noua moda.

-------

 

Revenind la subiect. Imi plac cele 2 doamne foarte mult iar tinutele lor sunt exact cum ar trebui sa fie: elegante  si le exprima personalitatea dezinvolta.

Alegerea lungimii rochitelor mi se pare ok.



#52
andacos

andacos

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 27.306 mesaje

Postat 28 august 2017 - 11:54

Și mie îmi place tare mult cum se îmbracă, are un ceva al ei, o definește, are un stil.

 

Si Mie imi place stilul Ei ,e rafinat,elegant...frantuzesc intr-un cuvint.

 

AStA nu ma impiedica sa consider ca -dupa standardele mele,e mult prea slaba,lucru care nu o avanteaja absolut deloc Raportat la virsta Biologica.

 

Si nu-mi place deloc botoxul de/din pometi,tot dupa standardele mele,in pozele nearanjate in prealabil (in instantanee),o apropie fizic foarte tare de Dr.Zira...


Editat de andacos, 28 august 2017 - 12:06 .


#53
antmil

antmil

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.491 mesaje

Postat 28 august 2017 - 12:18

Glicina este o moda absurda pentru o societate pe masura, ca ziarele neserioase, de scandal, din toata lumea asta mai ales cele de la Hollywood sa critice varsta, aspectul, pielea, genunchii, ridu', geana, barba, dintele... reducand personalitatile feminine doar la sheletul si pielea din care sunt facute. Si asta bucura al naibii cititoarele care invidiaza, care nu pot avea realizarile lor. Cum la noi in Romania ce e de peste ocean e sfant pentru unii clar se ajunge aici. Cand publica poze cu actrita x sau y nemachiata si incep sa curga criticile ma revolt. Ca si cand a fi botzit cand te scoli dimineata sau dupa o anumita varsta e pacatul suprem si porunca nr. 11. Bravo pentru Kate Winslet si Bravo pentru doamnele din subiect care nu se prefac a fi altceva. Sa vedeti mai multe filme englezesti, frantuzesti unde actritele sunt atat de naturale ca par urate pe langa americance, dar put de talent. [:D] si inca nu am ajuns sa zic de dantura perefcta alba si stralucitoare. Care e noua moda. ------- Revenind la subiect. Imi plac cele 2 doamne foarte mult iar tinutele lor sunt exact cum ar trebui sa fie: elegante si le exprima personalitatea dezinvolta. Alegerea lungimii rochitelor mi se pare ok.

 

Vroiam sa adaug la ideea cu dantura albă si strălucitoare...am observat la unele persoane ca in goana după o dantura nenatural de albă (da, in Hollywood exista un standard absurd de alb) au căpătat impediment de vorbire...nici nu mai pot pronunța cuvintele corect! 

 

Este o goana după tinerețe absolut absurda...și dacă îmbătrânești natural ești judecată (uite și p-asta cum se "lasa") și dacă îți faci intervenții sa atingi din nou "culmile tinereții" ești judecată din nou ca arați "artificial". 

 

 



#54
XIO

XIO

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.118 mesaje

Postat 28 august 2017 - 17:07

Comentatorii vor comenta intotdeauna :))



#55
Glicina

Glicina

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 516 mesaje

Postat 29 august 2017 - 07:58

Si Mie imi place stilul Ei ,e rafinat,elegant...frantuzesc intr-un cuvint.

 

AStA nu ma impiedica sa consider ca -dupa standardele mele,e mult prea slaba,lucru care nu o avanteaja absolut deloc Raportat la virsta Biologica.

 

Si nu-mi place deloc botoxul de/din pometi,tot dupa standardele mele,in pozele nearanjate in prealabil (in instantanee),o apropie fizic foarte tare de Dr.Zira...

Poate ca asa ii este felul, slaba de la natura [:)]  exista si genul asta de femeie:) Bunaoara eu: am avut multa vreme 56 de kg pt 170 cm :) da' nah, norocul meu ca nu s persoana publica. acum cred ca am aproape 60, am scapat de critici:)

 

Despre  asemanarea cu personajul din Planeta maimutelor:  [fri]

 

Revenind la eleganta celor doua doamne: mie imi plac amandoua:) Si remarc o schimbare chiar simpatica la Dna Iohannis [flo2]



#56
Letitia1

Letitia1

    Membru VIP

  • PAID
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.254 mesaje

Postat 29 august 2017 - 11:20

Tu chiar nu înțelegi diferența sau ești adepta la gica-contra din convingere?

 

Dacă Michelle era bărbat cu aceeași ideologie, as fi combătut e exact la fel. 

 

Nu stii diferența dintre politica/idei...și faptul ca te iei de ridurile sau grăsimea cuiva? 

Da, da e perfect acceptabil sa "omori" cu pietre pe cineva din cauza convingerilor politice! [:D]  NOT!



#57
Letitia1

Letitia1

    Membru VIP

  • PAID
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.254 mesaje

Postat 29 august 2017 - 11:56

Dar nu numai oamenii sint in ochiul public:

 

Paparazzi surrounding Bill Clinton's cat.

 

 

Miniaturi atasate

  • cat.jpg


#58
CorinaDani

CorinaDani

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 13.603 mesaje

Postat 27 septembrie 2017 - 11:16

resuscitez un pic subiectul, de data aceasta prima doamna a frantei a primit numai cuvinte de lauda pentru tinuta purtata la cina de stat unde au fost invitati presedintele libanului si sotia sa.

 

hepta_3118353-brigitte-emmanuel-macron-6





Etichetat si cu macron, sotie, iohanis, eleganta

Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Bebe s-a intors deja, 28 saptamani

    marile11
    - Ieri, 22:17

  • Dublu test pozitiv È™i nopÈ›i întregi nedormite!

    Ana1298
    - Ieri, 17:26

  • Gata vacanta!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 16:16

  • Minunea asteptata din burtica

    RoxiMada
    - Ieri, 15:26

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Ieri, 10:27

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -