Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Ghetar cu vant de vacanta


751 raspunsuri la acest subiect

#21
aminna

aminna

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.799 mesaje

Postat 04 iulie 2017 - 21:56

[aerob] [aerob] [aerob] [aerob] Mai e putin, mai e un pic!

 

Bafta maine la vesti bune, sa fie totul ok si sa nu ai nevoie de recuperare!  [pup]

 

Daca pentru tine a trecut repede timpul, ce sa mai zic de mine, care am fost prima care s-a mirat cand au trecut atatea zile.



#22
aminna

aminna

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.799 mesaje

Postat 04 iulie 2017 - 21:58

Cum la mine curatenia nu se face cand trebuie, ci cand am eu chef (si recunosc ca n-am mai avut de mult), azi am profitat ca il aveam si-am pus de-o curatenie generala. Mai am un pic.



#23
Fleurdelise

Fleurdelise

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.937 mesaje

Postat 05 iulie 2017 - 02:56

Azi am scapat la shopping la magazinul me u preferat de tzoale si mi am facut de cap. Piesa preferata e asta ( e chiar Mai misto ca in poza);

 

Relaxed Shirred Blouse for Women | Old Navy

 

 



#24
Fleurdelise

Fleurdelise

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.937 mesaje

Postat 05 iulie 2017 - 03:26

Nu s a postat linkul. Asta e:

 

http://oldnavy.gapca...&clink=11972271



#25
Fleurdelise

Fleurdelise

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.937 mesaje

Postat 05 iulie 2017 - 03:41

Mi am mai luat pantaloni de in, geaca de blugi, pantaloni scurti, tricouri si maieuri, pe unul scrie " off duty". Si inca o bluza Alba, tip ie maramureseana Dar cu broderii doar pe alb. Cele 2 Bluze, aia din link si asta, mi au fost alese de barbat. El personal are gusturi de sa le tai cu cutitul, dar a invatat ce mi place.

 

N am citit nimic din urma, am vrut doar sa ma laud ( ranjet ca nu Mai gasesc emoticoanele, in schimb am gasit butonul " undo", tot e bine)



#26
Fleurdelise

Fleurdelise

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.937 mesaje

Postat 05 iulie 2017 - 04:02

Am citit.

 

Viviana, bafta azi, sa fie totul ok!

 

Ioana, bafta la atestat!

 

Daniela, ouch!

 

Mihaela, da e totul f comercial la Niagara Falls, nici nu te asteptai sa fie alt altfel, cred. Storc si ei tot ce pot din atractia asta turistica majora. E fain cu vaporasul si journey behind the falls. Si s o vezi de sus din Skylon tower sau dintr unul din hotelurile inalte.

Vrem sa mergem si noi in septembrie s o vada si Eric si nu putem scapa sa nu mergem la Marineland, zoo acvatic si parc de distractii f scump.

 

In privinta timpului care trece, nici eu nu I inteleg viteza...

 

La noi AMR 5 zile pana la concediu, cu multe chestii administrative de rezolvat inainte. Am gasit gazda pt pisic, in ciuda protestelor lui Eric care voia sa l lase.: " intr u mall de caini si pisici, in cusca lui".

Am pus in camerele noastre Cate o valiza si aruncam zilnic in ele Cate in costum de baie, o pereche de labe de inot, masca si tub de snorkeling. Faina e anticiparea vacantei!



#27
viviana

viviana

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.324 mesaje

Postat 05 iulie 2017 - 05:27

buna de foarte dimineata mea proasta.

 

In afara de faptul ca fii-mea si-a sucit aseara piciorul, ca am dormit doar 2 ore si acum o ora m-a trezit pentru ca o doare de-i vine sa vomite si trebuie sa vina si ea cu mine la dr. si nu stie cum o sa mearga pentru ca nu poate pune piciorul in pamant si aseara nu prea am dormit, m-am tot plimbat prin casa dupa gheatza, dupa creme antiinflamatoare locale, dupa chestiile obisnuite ce se fac in noaaptea mea si ca imi vine sa-mi rup carjele in cap se pare ca ziua de astazi nu va fi deloc una fericita.

 

Oricat de mare e copilul, neputinta ca nu il poti ajuta e un sentiment infiorator. 



#28
mihaela_s

mihaela_s

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 28.843 mesaje

Postat 05 iulie 2017 - 06:25

Of Viviana, nu pot sa cred câte ghinioane...îmi pare tare tare rău, sper sa ajungi cu bine sa scoți gipsul azi...



#29
mihaela_s

mihaela_s

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 28.843 mesaje

Postat 05 iulie 2017 - 06:30

Eu va spun somn ușor ca abia ce am ajuns back in the USA, la Detroit. Nimic special de făcut aici, e popas de o noapte înainte de Chicago unde vom sta 5 zile. 

 

Revin după ce dorm ca sunt moarta de somn, dar vreau sa ii spun lui Fleur ca m-am gândit la ea și am băut cafea Tim Horton Pt ca mi-am amintit ca ai povestit ca e buna :). A fost excelenta, păcat ca nu este și in SUA...sau poate este dar nu am văzut eu. Noi suntem cu Starbucks Pt ca in suedia lipsește cu desăvârșire :).

 

fug la nani, vouă va spun buna dimineața! 



#30
mihaela_s

mihaela_s

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 28.843 mesaje

Postat 05 iulie 2017 - 06:42

Fleur, am fost și cu vaporașul și journey Behind The fall, super super amândouă! Astea ni s-au părut cele mai atrăgătoare. 

 

Sora mea a fost in Octombrie la parcul acela acvatic, cu soțul ei și cu băiețelul, le-a plăcut tare mult.

Ar fi vrut și Silvia, dacă aveam dublu concediul....am atâtea prietene in Toronto și așa cu drag le-as fi vizitat, unele cu care am fost prietena ani buni in Zalău, la o pereche sunt nasa de cununie și nu i-am mai văzut de vreo 15 ani...dar asta e.

 

Pt Canada trebuie sa rezerv  un concediu întreg...in Montreal locuiește singurul meu var primar. Nu au putut veni la nunta din păcate, nu i-am văzut de când au emigrat, de vreo 12 ani. 

 




Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Control

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 21:41

  • Ce am învățat până acum în sarcină?

    Ana1298
    - Ieri, 20:26

  • Bye bye la job

    FloreClau
    - Ieri, 19:30

  • Palpitatii puternice

    RoxiMada
    - Ieri, 17:33

  • Care este cel mai frumos lucru în a fi însărcinată?

    Ddeenniissaaa
    - Ieri, 15:52

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -