Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Crisa, o fetita luptatoare-cont paypal


273 raspunsuri la acest subiect

#11
antoni

antoni

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.506 mesaje

Postat 10 noiembrie 2007 - 17:56

imi spuneti si mie ce trebuie facut daca vreau sa donez? multa sanatate
Meli

#12
P&ANA

P&ANA

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 935 mesaje

Postat 10 noiembrie 2007 - 20:49

am citit povestea Crisei . e mai mult decat poate duce un ingeras fara nici o vina. m-a napadit plansul...
rog moderatorii sa puna contul bancar la vedere si haideti s-o ajutam pe micuta luptatoare.
luni voi face un virament.

alina71
a fi om e lucru mare...

#13
crisflo34

crisflo34

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 150 mesaje

Postat 10 noiembrie 2007 - 22:08



Multumim tuturor din suflet!


Am afisat conturile pe prima pagina.

Daca ati vedea ce protectoare e Crisa cu Sabi cand se joaca impreuna, e iubicioasa si pisicoasa!
E tare greu pentru ea, Crisa nu are inca stabilitate foarte mare, merge inca nesigura pe piciorusele ei, cara dupa ea saracuta tubul si saculetul lipit de sold si e foarte atenta sa nu se aseze pe el!

Pentru ea totul e foarte complicat, ca sa se aseze in fundulet sacul trebuie deslipit si pus in alta pozitie, ca sa se lungeasca in pat trebuie indeplinit un alt ritual al tubului, de spalat sa nu va mai povestesc...... Si ea stie mititica cand si cum are voie sa stea in anumite pozitii!
Of Doamne cat chin!
De burtica ei nici nu am curaj sa povestesc!!
Taieturi peste taieturi si alte taieturi!!!
Si cu toate astea spune multe poezii, face puzzle, stie toate litere, joaca joculete pe calculator!

Trebuie sa facem ceva, nu putem lasa atata chin pe un sufletel atat de mic!
E cutremurator!!!


Cristina, mama Sabinei




#14
Chita

Chita

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 58 mesaje

Postat 10 noiembrie 2007 - 22:37

buna sunt mama crisei va multumesc pentru incurajari si ptr toate gandurile voastre bune avem nevoie de prieteni care sa ne sustina si sa ne ajute sa i redam crisei sanatatea si copilaria .multi pupici de la crisa tuturor .

#15
uta_ciun

uta_ciun

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 640 mesaje

Postat 10 noiembrie 2007 - 22:53

crisflo34, faci un gest foarte frumos ajutand-o pe crisa, ma rog ca toti copii sa se faca bine si nici o mama sa nu mai treaca prin ce ai trecut tu si acum chita, mama crisei

ca de obicei, intreb si eu daca sunt conturi de paypal sau moneybookers, pentru ca desi putin, incerc sa trimit la fiecare copil care are nevoie de ajutor si asta e singura modalitate care o am deoarece sunt in sua

am sa mai intru la acest subiect sa urmaresc daca apar afisate si conturile astea pt cei din strainatate care vor sa trimita bani

sanatate multa,
uta_ciun




The most beautiful thing in life is LIFE itself ! http://www.help-ema.puls-il.ro/

#16
nicolnic

nicolnic

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 41 mesaje

Postat 11 noiembrie 2007 - 00:21

Crisa ,ce pot sa zic decat multa multa sanatate si tebui ca toti care am citit mesajul sa ne rugam pentru ea si Dumnezeu cu puterea LUI nu ne va lasa .Eu am reusit si am facut un copil sanatos cu toate ca am o boala care nu permite nasterea unui copil,dar inca o data spun credinta in DUMNEZEU ajuta foarte foarte mult .Sanatate multa.[floare3][pup][i][zana]



miha

#17
Chita

Chita

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 58 mesaje

Postat 11 noiembrie 2007 - 23:49

BUNA SEARA SUNT MAMA CRISEI MULTUMIM TUTUROR PENTRU INCURAJARI SI PTR FAPTUL CA SUNTETI ALATURI DE NOI MULTUMIM TUTUROR CARE DONEAZA ORICE SUMA E BINEVENITA AVEM DEJA 2400 EURO .FACEM TOTUL PENTRU CA CRISA SA NU MAI SUFERE SI SA FIE SANATOASA .MULTUMIM TUTUROR VA VOM TINE LA CURENT CU TOTUL ,SPER SA VA DAM NUMAI VESTI BUNE .PUPICI DE LA CRISA .

#18
anduluca

anduluca

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 30 mesaje

Postat 12 noiembrie 2007 - 11:47

Site-ul Crisei nu functioneaza momentan; da urmatorul mesaj de eroare:
"Bandwidth Limit Exceeded
The server is temporarily unable to service your request due to the site owner reaching his/her bandwidth limit. Please try again later."

Multi [pup] pentru Crisa!
Felicia

#19
Chita

Chita

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 58 mesaje

Postat 12 noiembrie 2007 - 12:26

buna ai dreptate, momentan nu merge, incercati va rog si urmatoarele saituri ale crisei,www.crisa.z1.ro sau http://www.mecenat.ro/?cat=11. ,multumesc pentru intelegere e independent de vointa mea .multi pupici de la crisa tuturor si o zi buna . MAMA CRISEI .

#20
Chita

Chita

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 58 mesaje

Postat 12 noiembrie 2007 - 22:41

Va multumim ca incercati sa ne ajutati si ca ati inceput deja sa puteti bani in conturile Crisei.Intr-o saptamana am reusit deja sa avem in cont 2.500 de euro si o promisiune (mai mult ca sigura)de la o firma de 10.000 RON.Speram sa strangem cat mai repede suma de care are nevoie Crisa si sa plecam.Tinem legatura cu medicul din Bruxel si cu secretara acestuia,am luat legatura si telefonic cu ei,maine il sunam din nou pe medicul ce se va ocupa de Crisa si ei ne asteapta cat mai curand,au fost foarte receptivi la problema noastra si ne-au dat toate detaliile de care am avut nevoie.


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Tantrumuri bebe 1 si burtica care pune presiune

    Deutzuk
    - Ieri, 22:26

  • Sarcină

    Erika91
    - Ieri, 21:11

  • Cum am aflat că sunt însărcinată?

    Ana1298
    - Ieri, 18:14

  • Prin Italia cu bebe in burtica

    Pau26
    - Ieri, 14:55

  • Ma copleseste oboseala

    ZDenisa
    - Ieri, 14:42

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -