Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Melania T.

melania trump

131 raspunsuri la acest subiect

#41
Collins20

Collins20

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.327 mesaje

Postat 22 ianuarie 2017 - 11:57

Michelle Obama a ridicat stacheta atat de sus incat cu greu se va gasi cineva sa o egaleze macar , pentru ca si celelalte au fost de decor , mai putin Hillary Clinton. Si e un lucru bun , femeile trebuie sa aiba o voce , una puternica .
Eu ma asteptam ca Ivanka sa o eclipseze , dar nu s-a intamplat nici pe departe , cred ca Malania incepe sa puna piciorul in prag .
Despre costume , perfecte .Mare diferenta intre eleganta engleza si cea americana , englezii sunt prea tributari conservatorismului .

#42
XIO

XIO

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.118 mesaje

Postat 22 ianuarie 2017 - 12:12

Alicia, uita/te la discurs si mai vorbim dupa aceea.

Un om care poate sa recite un asemenea discurs furat in fata camerelor de filmat nu primeste de la mine nici un punct.

Consilierii au spus ca au sfatuit/o sa  ia discursul lui Obama drept model, iar ea l/a copiat cuvant cu cuvant. Apreciez ca nu a spus noi, oamenii de culoare. :))))

 

 

Daca discutam despre cum i/a stat costumul, da, a fost o alegere buna. Daca discutam despre intelect.....in opinia mea e trista ituatia. iar faptul ca e cu Trump spune ceva si despre asta.



#43
viviana

viviana

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.324 mesaje

Postat 22 ianuarie 2017 - 12:35

Da, frumoasa tinuta. Mi-a placut. I s-a potrivit.

Chiar daca manusile sunt un semn de eleganta, scoaterea lor cand dai mana cu cineva e un semn de si mai mare eleganta.

 

Oricum am o parerea proasta despre ea, dinainte de a deveni prima doamna. 

Mi-e si urat sa mai comentez.



#44
andacos

andacos

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 27.306 mesaje

Postat 22 ianuarie 2017 - 12:37

 

Chiar daca manusile sunt un semn de eleganta, scoaterea lor cand dai mana cu cineva e un semn de si mai mare eleganta.

 

Eu stiu ca nu,oricum e irelevant ,ca purtatul manusilor e ceva asa...efemer,incit purtarea loc corecta,da doar prilej de interpretari.(din ce-mi amintesc eu,manusile se scot doar la masa)


Editat de andacos, 22 ianuarie 2017 - 12:38 .


#45
viviana

viviana

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.324 mesaje

Postat 22 ianuarie 2017 - 12:48

Eu stiu ca nu,oricum e irelevant ,ca purtatul manusilor e ceva asa...efemer,incit purtarea loc corecta,da doar prilej de interpretari.(din ce-mi amintesc eu,manusile se scot doar la masa)

E posibil sa ai dreptate - pentru ce e  vorba de manusi lungi care la astfel de evenimente se pastreaza.

Despre cele "'casual'' am dreptate.



#46
Collins20

Collins20

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.327 mesaje

Postat 22 ianuarie 2017 - 12:48

La o tinuta eleganta manusile nu se scot decat la masa , gestul de a da mana cu cineva nu trebuie interpretat ca o atingere a pielii ci doar un gest de convenienta.

#47
Letitia1

Letitia1

    Membru VIP

  • PAID
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.256 mesaje

Postat 22 ianuarie 2017 - 15:07

Si in apararea Melaniei, au fost destule prime doamne inaintea ei la Casa Alba numai pentru decor. Mie Michelle Obama si Hilary Clinton mi se par exceptiile. Marea majoritate au avut rolul de a-si sustine sotul. 

 

Deci Melania o sa fie foarte ok in pozitia asta. Marea problema e sotul ei! Unul ca el nu a mai fost in asa o pozitie maga-uber importanta! Aici e beleaua.


Editat de Letitia1, 22 ianuarie 2017 - 15:08 .


#48
danielag

danielag

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 9.114 mesaje

Postat 22 ianuarie 2017 - 16:52

Am mai spus pe aici, mi se pare că Melania Trump are momente în care seamănă cu Steve Tyler :D. Oricum, pare cumva ”împăiată” la față și extrem de rigidă (din cauza operațiilor estetice).



#49
antmil

antmil

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.491 mesaje

Postat 22 ianuarie 2017 - 17:19

Telul Melaniei a fost sa își găsească un sugar daddy și era biata de ea bine aranjata și liniștita. Nu i se cerea mai mult decit sa arate bune și sa zâmbească! Acuma, are servici!!!!

 

La nivelul lor, ma îndoiesc ca se învață așa de repede cum sa The comporți protocolar dacă nu ai nici un fel de educație. Sa nu comparam o avocata in tot dreptul cu educație de Princeton și de Harvard cu Melania care nu are decit liceu și școala vieții. Cariera de model nu se compara cu vreo Heidi Klum!! 

 

Cred ca ii este incredibil de dificil de asumat acest rol extrem de public cind ea se vedea atit de "secure" in poziția de nevasta. Nu pare o persoana ostentativă și chiar cred ca e destul de rezervată de felul ei. Are foarte mt de recuperat și de învățat...greu la 47 de ani după o viața care se rezuma la doar a fi decor.



#50
Letitia1

Letitia1

    Membru VIP

  • PAID
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.256 mesaje

Postat 22 ianuarie 2017 - 17:34

Din pacate chiar  si in acest secol destule femei au ca tel sa-si gaseasca un sugar daddy sau un sot bogat. Am vazut o statistica si la intrebarea ce vrei sa te faci cind cresti mare, marea majoritate a fetitelor spuneau ca vor sa se marite cu un fotbalist!





Etichetat si cu melania, trump

Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • A 15a postare

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 11:33

  • Cea mai asteptata ecografie

    Roxana3001
    - Astăzi, 11:06

  • Bagajul de maternitate 👜

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 08:13

  • Control

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 21:41

  • Ce am învățat până acum în sarcină?

    Ana1298
    - Ieri, 20:26

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -