Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 3 voturi

La multi ani, Marius


11 raspunsuri la acest subiect

#1
Admin

Admin

    Membru senior

  • Administrators
  • 3.322 mesaje

Postat 03 decembrie 2016 - 13:09

Il cunosc pe Marius virtual de 16 ani. Un om minunat, care a reusit sa isi pastreze inima mare si sufletul bun desi a dat piept cu multe incercari ale vietii. Ii urez sanatate si La multi ani! si ii doresc sa se bucure cat mai mult de fetele sale minunate. 

 

Am cautat cel mai vechi mesaj al lui Marius de pe forumul Desprecopii. Nu stiu daca este primul lui mesaj pe Desprecopii (am mai avut un forum inainte)... poate ne spune el. Oricum este de la inceputurile Desprecopii.com, in 2001. Iti multumim Marius ca ai fost atata timp alaturi de Desprecopii.com si iti multumim in numele a miilor de parinti care au gasit sprijin si suport in mesajele tale. Inca o data La multi ani!

 

Marius1.jpg



#2
andaghe

andaghe

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.396 mesaje

Postat 03 decembrie 2016 - 13:12

:) Marius, ești "fulg de nea"?! La multi ani!

#3
redactor

redactor

    Membru VIP

  • Administrators
  • 14.052 mesaje

Postat 03 decembrie 2016 - 13:22

La Multi Ani Marius. [flo2]  [flo]  [floare3] 

 

Parca ne stim de o viata. 

Sa fii sanatos si sa te bucuri de fetele tale frumoase si destepte.

Iata si dedicatia zilei pentru tine - cu mesaj.

 



#4
marius

marius

    Membru VIP

  • Moderators
  • 25.083 mesaje

Postat 03 decembrie 2016 - 15:19

Asta da surpriza.  [:)]   Multumesc pentru mesaje si pentru urare. Am zambit cand am vazut acel mesaj al meu din acele vremuri. Este vorba de Daria care in acel moment se batea cu venerabila varsta de 14 zile  [:-)))]   E placut sa vezi un mesaj dinacel moment pentru ca acum, cand se apropie de 15 ani incet - incet, revad mii de ipostaze ale vietii ei si implicit ale vietii mele.

Desigur zambesc si la amintirile mele legate de acest univers www.desprecopii.com unde pot sa spun ca mi-am petrecut o bucata semnificativa din viata. atat citind cat si traind alaturi de mii de povesti de viata ale miilor de parinti sau copii, prin participarea la proiecte alaturi de alte proiecte. Am sa spun desi nu imi place si ca ma simt un pic batran, poate nu neaparat imabtranit, insa imi da tarcoale acest sentiment trebuie sa recunosc cu jumatate de gura, si cu aceasta ocazie gandul imi fuge la cei care au semnatura pusa in acesti 16 ani si care au ramas infipti in inima mea chiar daca nu mai sunt prezenti acum aici. Se stiu ei prea bine care sunt.

Da Mirela si Florin, alaturi de voi si de marea echipa www.desprecopii.com, unii prezenti pe metereze altii plecati si totusi ramasi, se va putea spune fara teama unei erori:

 

"Friends will be friends....for ever and ever"

 

Iar eroina crampeiului de poveste din primul mesaj, Daria, intr-un extrem de scurt mesaj arata asa!

 

 

 

  Va doresc tuturor .... iubire!



#5
viviana

viviana

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.324 mesaje

Postat 03 decembrie 2016 - 20:16

La multi ani, Marius! Sa ramai mereu la fel si sa nu ai niciodata vreo indoiala ca  esti una dintre cele mai bune persoane pe care am avut onoarea sa le cunosc.

 

Fie ca amintirile pe care le vei crea de azi inainte sa fie la fel de frumoase ca cele ieri.



#6
dea78

dea78

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.098 mesaje

Postat 03 decembrie 2016 - 20:29

    La multi ani Marius  [s] !



#7
violetan

violetan

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.678 mesaje

Postat 04 decembrie 2016 - 15:35

La multi ani, Marius! Sa fii sanatos si sa te bucuri de tot ce e mai frumos! Emotionant clipul Dariei- sa fie sanatoasa si fericita! [flo2]



#8
Cristina_C

Cristina_C

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.478 mesaje

Postat 04 decembrie 2016 - 15:38

La multi ani fericiti alaturi de familia ta! 

[s]  



#9
marius

marius

    Membru VIP

  • Moderators
  • 25.083 mesaje

Postat 04 decembrie 2016 - 18:45

Suntem înconjuraţi de oameni şI evenimente. Viaţa ne fură pe faţă sau pe ascuns momente de a căror trecere uneori ne dăm seama prea tarziu. ŞI in acele clipe ne oprim din iureşul vieţii şI realizăm că da, timpul trece vrem nu vrem şI o dată cu el trecem şI noi.

ŞI uite asa constatăm că nu mai suntem copii, că nu mai suntem adolescenţi, că avem copii, că avem adolescenţi, că suntem părinţi sau suntem bunici. Sunt convins că o parte dintre voi acum au zâmbit. Eu cel putin zâmbesc pentru că mi-este extrem de usor să mă gândesc la cei pe care-i cunosc şI să regasesc o bucăţică din firul vietii in fiecare dintre ei. ŞI prin ei, o bucaţică din viaţa mea pentru ca viaţa a facut în aşa fel incât eu cu fiecare dintre voi sa ne fi intersectat undeva, cumva. 
De aceea, daţi-mi voie acum prin acest mesaj, să vă mulţumesc tuturor pentru gândurile şI mesajele transmise, să vă doresc multă sănătate, fericire, iubire şI un fir al vietii lung şI lin

 

Miniaturi atasate

  • eu pentru voi.jpg


#10
DarkBendis

DarkBendis

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.055 mesaje

Postat 04 decembrie 2016 - 23:24

La Multi Ani, Marius! [flo2] [flo2] [flo2]




Panic Questions

  • miha444
    - mar 22 2024 16:22

  • Analizele au arătat o deteriorare a stării ficatului. Ce să fac?

    MaryJane999
    - mar 21 2024 12:16

  • Progesteron

    Flor_i
    - mar 18 2024 13:02

  • Cat mănâncă bebe la 2 luni

    mada204
    - mar 08 2024 16:24

  • PoÈ›i naÈ™te mai devreme de termen?

    Ezraa
    - mar 08 2024 06:39

Last Blogs

  • Morfologie 2

    Erika91
    - Astăzi, 12:04

  • Locul de muncă È™i sarcina

    Ioone
    - Ieri, 23:41

  • Kinetoterapie

    Vasilescu Georgeta
    - Ieri, 23:32

  • Ecografie

    Roxana3001
    - Ieri, 21:29

  • Starile de rau si greata din timpul sarcinii

    Mica13
    - Ieri, 20:13

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -