Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Stergere mesaje


119 raspunsuri la acest subiect

#21
ab5174

ab5174

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.395 mesaje

Postat 25 octombrie 2016 - 12:22

Daca exista noi reguli, adminii sa le adauge in regulament.

Asta ca sa nu-si bata tastele degeaba userii, daca tot se sterg mesaje, pe cele 2-3 subiecte active.

E stearsa toata bucata in care era amenintata Antmil cu regulamentul  [fri]  [fri]

Asta chair e bataie de joc. 



#22
rall

rall

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.248 mesaje

Postat 25 octombrie 2016 - 12:29

Marius, nu stiu / nu cred ca ai observat, dar de cativa ani am decis sa nu intru in nicio conversatie cu tine, nu dau like / dislike (decat extrem de rar), nimic. Consider ca suntem caractere.. paralele ce nu se pot intersecta si am renuntat, din start, la orice punct comun ori cale de comunicare.

 

Insa unele lucruri chiar nu se fac si la ele nu pot sa nu reactionez.

Gandeste-te cum te-ai simti tu, in conversatie pe Skype cu niste colegi si initiatorul conversatiei sa iti dea MUTE (fara sa te anunte) pentru ca el considera ca nu ai nicio "valoare informationala pe subiectul discutat". Si dupa ce observi ca ti-ai petrecut jumatate de ora vorbind singur si il intrebi ce s-a intamplat el sa iti spuna ca era o coversatie inceputa de el, privata, si ca avea tot dreptul sa iti inchida calea de comunicare. Te-ai simti foarte respectat, asa-i?



#23
marius

marius

    Membru VIP

  • Moderators
  • 25.083 mesaje

Postat 25 octombrie 2016 - 12:33

Gandeste-te cum te-ai simti tu, in conversatie pe Skype cu niste colegi si initiatorul conversatiei sa iti dea MUTE (fara sa te anunte

 

Nu vad nici o legatura intre ceea ce spui tu cu functia mute (skype) si subiectul la care se face referinta si la care ti-am raspuns cu precizie.



#24
antmil

antmil

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.491 mesaje

Postat 25 octombrie 2016 - 12:52

Acum am vazut subiectul acesta...pe măsura ce ma băbesc imi dau seama ca foarte putine lucruri ma mai surprind.

 

Cred ca forumul se zbate mult intre a fi un loc de schimbat idei, discuții interesante, diferite puncte de vedere, animație (ca totuși asa se generează trafic si este o afacere care trebuie sa producă bani) si un loc care aparține cuiva si nu iți place, drum bun!! Decizia finala este mereu in favoarea "drum bun, sa nu te lovească usa la plecare"!!!

 

Pina la urma asta este decizia proprietarilor (in ce formație sint ei acum, poate nu mai sint doar doi si s-a extins schema) care este evident ca au cintarit opțiunile si asta este cel mai profitabil. Daca ar pierde bani cind se pierde calitatea, deciziile ar fi cu siguranta diferite.

 

Atita vreme cit traficul nu este afectat si este menținut cu discuții benigne care nu necesita moderare in adevăratul sens al cuvântului (pumn in gura nu e moderare), viata merge inainte. De preferat sa stam departe de controverse cu toate ca multi avem de învățat din asta. Din păcate, asta e realitatea!


Editat de antmil, 25 octombrie 2016 - 13:16 .


#25
szivarvany

szivarvany

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 23.449 mesaje

Postat 25 octombrie 2016 - 12:58



E stearsa toata bucata in care era amenintata Antmil cu regulamentul  [fri]  [fri]

Asta chair e bataie de joc. 

 

[fal]

 

 

Hmmm, parca la off-topicuri se facea split, sa trecea cu vederea - cand subiectul permitea si se dezvolta, ca nu poti ramane on topic atunci cand discuti, ca asa e cu subiectele interesante.

La nevoie se muta lumea pe ZZ.

 

Incredibil DC, incredibil !!!


Editat de szivarvany, 25 octombrie 2016 - 13:01 .


#26
dianama

dianama

    Membru senior

  • Banned
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.152 mesaje

Postat 25 octombrie 2016 - 13:02

E stearsa toata bucata in care era amenintata Antmil cu regulamentul [fri] [fri] Asta chair e bataie de joc.

Dap ...s.a sters  tot.

Eu am vz de aseara. ..ca nu stiam  de ce ar trebui  sa plece Antimil. 

Nu.i bai ....eu sunt obisnuita! 



#27
ab5174

ab5174

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.395 mesaje

Postat 25 octombrie 2016 - 13:07

Marius, am un sfat: macar pe subiectul asta abtinete sa mai scrii ceva si lasa proprietarii forumului sa ne lamureasca. 

Oricum esti in mocirla pina la git nu te mai adinci, ai un pic de respect fata de tine insuti. 



#28
marius

marius

    Membru VIP

  • Moderators
  • 25.083 mesaje

Postat 25 octombrie 2016 - 13:11



Marius, am un sfat: macar pe subiectul asta abtine-te sa mai scrii ceva si lasa proprietarii forumului sa ne lamureasca. 

Oricum esti in mocirla pina la git nu te mai adinci, ai un pic de respect fata de tine insuti. 

Raspund unde am de raspuns. Stai linistita, sunt Ok la cei 49 de ani ai mei  [:)]



#29
Letitia1

Letitia1

    Membru VIP

  • PAID
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.224 mesaje

Postat 25 octombrie 2016 - 13:42

[fal]

 

 

Hmmm, parca la off-topicuri se facea split, sa trecea cu vederea - cand subiectul permitea si se dezvolta, ca nu poti ramane on topic atunci cand discuti, ca asa e cu subiectele interesante.

La nevoie se muta lumea pe ZZ.

 

Incredibil DC, incredibil !!!

Nu si cind sint implicati 2 moderatori de vaza!  [soricel]

 

Dragilor, aveti 2 optiuni:

 

1. Sa parasiti forumul

2. Sa deveniti imuni la mojicariile venite dintr-o "anumita parte a forumului". Developing thick skin, cu s-ar zice.

 

Momentan eu aleg optiunea numarul 2, caci inca imi face placere sa "vad" oameni care imi sint dragi aici, dar nu stiu pina cind.



#30
emanouela

emanouela

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.971 mesaje

Postat 25 octombrie 2016 - 13:52

Nu si cind sint implicati 2 moderatori de vaza!  [soricel]

 

Dragilor, aveti 2 optiuni:

 

1. Sa parasiti forumul

2. Sa deveniti imuni la mojicariile venite dintr-o "anumita parte a forumului". Developing thick skin, cu s-ar zice.

 

Momentan eu aleg optiunea numarul 2, caci inca imi face placere sa "vad" oameni care imi sint dragi aici, dar nu stiu pina cind.

Si eu acelasi lucru il fac insa....sincer, nu mi se pare corect...nici fata de mine si nici fata de altii....si parca n-as vrea sa nu mai citesc lucruri interesante, sa vad oameni frumosi, idei bune si mai putin bune doar pt ca unii vor sa faca alta lege decat cea impusa in regulament. Daca eu o iau pe aratura, sunt sanctionata, daca tu ca moderator o iei pe aratura, la fel trebuie...ca nu esti cu nimic mai presus decat mine. 




Panic Questions

  • miha444
    - mar 22 2024 16:22

  • Progesteron in sarcina

    Flor_i
    - mar 18 2024 13:02

  • Cat mănâncă bebe la 2 luni

    mada204
    - mar 08 2024 16:24

  • PoÈ›i naÈ™te mai devreme de termen?

    Ezraa
    - mar 08 2024 06:39

  • Dermatita atopica

    MGeorgi30
    - mar 02 2024 13:10

Last Blogs

  • Morfologie trimestrul 1

    ZDenisa
    - Ieri, 22:56

  • Morfologie trimestru 1

    Mica13
    - Ieri, 20:46

  • Incepem pregatirile

    madalinaiuliana27
    - Ieri, 20:10

  • 6 luni

    EusebiaRalu
    - Ieri, 19:29

  • Vitamine preconceptie si in sarcina

    Deutzuk
    - Ieri, 14:03

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -