Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * - 3 voturi

Boureanu in rol de tata

violenta divort boureanu scandal

220 raspunsuri la acest subiect

#161
XIO

XIO

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.118 mesaje

Postat 18 septembrie 2016 - 12:54

Mai, nu are omul nimic neurologic. Ce circulatie periferica? :)))))

Serios, esti pe o pista gresita.

Exista oameni colerici, exista oameni flegmatici.
Nu mi se pare patologic comportamentul lui.
Si repet, nu are pt ce sa mearga la neurolog iar circulatia periferica nu are nici cea mai mica legatura cu discutia.

Poate daca spuneai ca banuiesti o tumora cerebrala mai intelegeam.


Doar pt ca tie nu iti place omul nu inseamna ca trebuie sa mearga la medic :))

#162
Alizee

Alizee

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.337 mesaje

Postat 18 septembrie 2016 - 13:24

Ar putea exista posibilitatea unei tumori, daca tot ai adus vorba despre asta...

 

Serios vorbind, daca el nu constientizeaza ca viitorul fiicei sale sta atat in mainile lui, cat si a mamei fetei si nu intelege sa ceara ajutor medical specializat, degeaba si-a crescut copilul pana acum, daca rezultatul este asta vazut de toti. 


Editat de Alizee, 18 septembrie 2016 - 13:36 .


#163
marius

marius

    Membru VIP

  • Moderators
  • 25.083 mesaje

Postat 18 septembrie 2016 - 13:46

Ar putea exista posibilitatea unei tumori, daca tot ai adus vorba despre asta...

 

Serios vorbind, daca el nu constientizeaza ca viitorul fiicei sale sta atat in mainile lui, cat si a mamei fetei si nu intelege sa ceara ajutor medical specializat, degeaba si-a crescut copilul pana acum, daca rezultatul este asta vazut de toti. 

Nu exista o reteta de crescut copii si conform careia daca nu te incadrezi inseamna ca esti bolnav. Ar putea avea o tumora zici?



#164
Alizee

Alizee

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.337 mesaje

Postat 18 septembrie 2016 - 16:21

Nu exista o reteta de crescut copii si conform careia daca nu te incadrezi inseamna ca esti bolnav. Ar putea avea o tumora zici?

 

Daca citesti cu atentie ultimul meu mesaj, vei observa ca sunt usor ironica in privinta tumorii.

 

Reteta cresterii unui copil este : dragoste, fara orgolii puerile din partea parintilor si disponibilitate 100% pt discutii si sfaturi.

 

In momentul in care un parinte ajunge la un conflict de asemenea amploare cu propriul sau copil adolescent, putem fi siguri ca ei sunt in antiteza de mult timp.



#165
marius

marius

    Membru VIP

  • Moderators
  • 25.083 mesaje

Postat 18 septembrie 2016 - 16:50

Daca citesti cu atentie ultimul meu mesaj, vei observa ca sunt usor ironica in privinta tumorii.

 

Reteta cresterii unui copil este : dragoste, fara orgolii puerile din partea parintilor si disponibilitate 100% pt discutii si sfaturi.

 

In momentul in care un parinte ajunge la un conflict de asemenea amploare cu propriul sau copil adolescent, putem fi siguri ca ei sunt in antiteza de mult timp.

De aici si pana la ideea de a avea nevoie de un ajutor medical e cale ....lunga de tot ... atat de lunga incat nu paralela si chiar divergenta fiind nu se vor intersecta cel mai probabil niciodata (me refer la ideile tale).... desigur am si eu o nuanta de ironie  [:)]



#166
Alizee

Alizee

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.337 mesaje

Postat 18 septembrie 2016 - 17:04

Cred ca raspunsul tau vine pe fondul linistirii apelor si a faptului ca Boureanu a fost tras de urechi de cei din tagma lui si a incetat cu aruncatul noroiului in fosta sotie si propriul copil.



#167
marius

marius

    Membru VIP

  • Moderators
  • 25.083 mesaje

Postat 18 septembrie 2016 - 17:38

Raspunsul meu vine strict pe ceea ce citesc ... nu urmaresc subiectul Boureanu sau similare si in general nu ma uit la Stirile din Romania via TV ... am facut o statistica personala din N stiri prezentate cate sunt negative cate neutre cate pozitive procentul de negative este de 90-95% neutre 2-3%,  pozitive 3-7%. Asa incat nu-mi umplu mintea cu tampenii.



#168
Alizee

Alizee

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.337 mesaje

Postat 18 septembrie 2016 - 17:53

Raspunsul meu vine strict pe ceea ce citesc ... nu urmaresc subiectul Boureanu sau similare si in general nu ma uit la Stirile din Romania via TV ... am facut o statistica personala din N stiri prezentate cate sunt negative cate neutre cate pozitive procentul de negative este de 90-95% neutre 2-3%,  pozitive 3-7%. Asa incat nu-mi umplu mintea cu tampenii.

 

Tocmai ce ai pus un post lung cat o zi de post cu aberatiile Monicai Tatoiu si afirmi ca nu te uiti la tampenii ?

 

Cred ca iei totul la modul mult prea personal, asa ca nu mai ma contrazic cu tine. 



#169
XIO

XIO

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.118 mesaje

Postat 18 septembrie 2016 - 18:01

Tocmai, ca tumora era singurul lucru la care nu trebuia sa fii ironica, neurologul si circulatia periferica se pretau mai bine la glume. :)

#170
marius

marius

    Membru VIP

  • Moderators
  • 25.083 mesaje

Postat 18 septembrie 2016 - 18:01

Tocmai ce ai pus un post lung cat o zi de post cu aberatiile Monicai Tatoiu si afirmi ca nu te uiti la tampenii ?

 

Cred ca iei totul la modul mult prea personal, asa ca nu mai ma contrazic cu tine. 

Din  logica mea modesta o postare scrisa nu poate fi rezultatul unui material video.....





Etichetat si cu violenta, divort, boureanu, scandal

Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - Ieri, 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - Ieri, 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Palpitatii puternice

    RoxiMada
    - Astăzi, 17:33

  • Care este cel mai frumos lucru în a fi însărcinată?

    Ddeenniissaaa
    - Astăzi, 15:52

  • Dulce amintire

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:10

  • Alaptarea

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 11:20

  • Top 10 lucruri inutile de la prima sarcina

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 08:24

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -