Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 5 voturi

Lounge Cafe


1015 raspunsuri la acest subiect

#1
dana vio

dana vio

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.970 mesaje

Postat 15 iunie 2016 - 09:39

Va place numele ? [biz]



#2
redactor

redactor

    Membru VIP

  • Administrators
  • 14.054 mesaje

Postat 15 iunie 2016 - 11:26

da  [flo2]



#3
buflea

buflea

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 15.395 mesaje

Postat 15 iunie 2016 - 16:50

Buna de dimineata mea de vara insorita,

 

Carolino, bestial socra-tau ... Ia mai spune-ne de el, ca face pozne mai amuzante decat Veronica [:-)))]

 

Din categoria certuri la noi in familie ...ai mei copii, aseara s-au certat, foarte tare ..sa vedeti pe ce.

Cand au iesit de la scoala, Alex a avut niste baieti sa joace un soccer in curtea scolii si Flavia nu a avut ...Flavia vroia acasa, Alex nu. Flavia i-a luat ghiozdanul si i l-a aruncat. S-au certat, au venit acasa spumegand ...Flavia a luat un magnet de pe frigider si l-a pus pe o poza a lui Alex tot de pe frigider, fix pe mutra lui. Alex nu a vazut asta decat aseara ...mvai, dar ce s-a mai ofensat. Cum adica sa ii acopere Flavia fata ?

 

A luat o foaie de hartie, a decupat-o si a lipit-o, cu lipici, pe fata Flaviei de pe alta poza de pe frigider ... in urma lui a lasat, foarfeca, resturile de hartie, lipiciul ...toate vraiste prin casa. Cand l-am luat la intrebari,s-a pus peplans, ca cica tot pe el il cert, cand Flavia i-a acoperit prima fata ...Si de aici a inceput drama - ca toata lumea e impotriva lui, ca de ce nu are si el un frate, ca ce sa faca el cu o sora ca Flavia, ca il enerveaza, ca de ce i-am remodelat numai ei camera, ca lui nu ii place biroul ...etc, etc, etc.

 

Dar ce criza frate !!! [fri]  Ne bate pubertatea pe la usa ?



#4
buflea

buflea

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 15.395 mesaje

Postat 15 iunie 2016 - 16:57

In alta ordine de idei, am primit concluzia fundraising-ului "Skate for Daniel" de sambata.

 

Au fost 77 de copii ... si impreuna cu celelate donatii, s-au strans $12000.

 

Wow, fantastic ...  asa raspuns, asa participare, asa implicare, asa rezultat !!!

 

Ma bucur foarte tare, cu acesti bani, tatal lui Daniel poate pleca in Family Leave fara plata, se descurca vreo 2 luni.

 

Si mai vreau sa remarc ce inseamna sa deschizi gura cand ai nevoie de ajutor si sa il accepti fara sa iti fie jena. Ar trebui sa invatam din asta ... noi, nu cred ca am fi avut curajul.



#5
DidiAlex

DidiAlex

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.128 mesaje

Postat 15 iunie 2016 - 17:01

Dana,  [flo2]

 

Aqai, nu stiu daca am Raspuns ...

 

neurofeedback Story e frectie La picior de lemn. Parerea mea dupa 5 sedinte, in schimb sedintele cu Psihologul sunt relaxate. Ne jucam toti 3 jocuri de concentrare, nu il las absolut deloc sa se abata de La reguli. Vom vedea  [vrajitor] , .



#6
DidiAlex

DidiAlex

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.128 mesaje

Postat 15 iunie 2016 - 17:04

Carolina, super socru tau!!! Stiu stiu dar  [:-)))]

 

Buflea, sa ii punem in legatura pe astia doi, ca si R al meu are frate care nu il asculta.

 

la ai mei le merge mult Mai bine in scoli diferite. Asta au zis si madamele de La After.

 

 



#7
DidiAlex

DidiAlex

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.128 mesaje

Postat 15 iunie 2016 - 17:05

Letitia, unde Esti ? Inveti cu printzu?

 

Eu am ajuns azi La ora 12:40 La birou. Sa va arat de ce


Editat de DidiAlex, 15 iunie 2016 - 23:56 .


#8
Collins20

Collins20

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.327 mesaje

Postat 15 iunie 2016 - 17:44

Ce spectacol ati vazut ? Eu o duc pe a mea joia viitoare la Matilda .



#9
elyda

elyda

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.011 mesaje

Postat 15 iunie 2016 - 17:47

Buna de dimineata mea de vara insorita,

 

Carolino, bestial socra-tau ... Ia mai spune-ne de el, ca face pozne mai amuzante decat Veronica [:-)))]

 

Din categoria certuri la noi in familie ...ai mei copii, aseara s-au certat, foarte tare ..sa vedeti pe ce.

Cand au iesit de la scoala, Alex a avut niste baieti sa joace un soccer in curtea scolii si Flavia nu a avut ...Flavia vroia acasa, Alex nu. Flavia i-a luat ghiozdanul si i l-a aruncat. S-au certat, au venit acasa spumegand ...Flavia a luat un magnet de pe frigider si l-a pus pe o poza a lui Alex tot de pe frigider, fix pe mutra lui. Alex nu a vazut asta decat aseara ...mvai, dar ce s-a mai ofensat. Cum adica sa ii acopere Flavia fata ?

 

A luat o foaie de hartie, a decupat-o si a lipit-o, cu lipici, pe fata Flaviei de pe alta poza de pe frigider ... in urma lui a lasat, foarfeca, resturile de hartie, lipiciul ...toate vraiste prin casa. Cand l-am luat la intrebari,s-a pus peplans, ca cica tot pe el il cert, cand Flavia i-a acoperit prima fata ...Si de aici a inceput drama - ca toata lumea e impotriva lui, ca de ce nu are si el un frate, ca ce sa faca el cu o sora ca Flavia, ca il enerveaza, ca de ce i-am remodelat numai ei camera, ca lui nu ii place biroul ...etc, etc, etc.

 

Dar ce criza frate !!! [fri]  Ne bate pubertatea pe la usa ?

 

Scuza-ma ca  te sperii dar pubertatea a dat buzna peste voi fara sa bata la usa. [:-)))] 

A intrat si face crize la voi in casa. [:-)))]  



#10
elyda

elyda

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.011 mesaje

Postat 15 iunie 2016 - 17:52

Si mai vreau sa spun ceva ce ma racaie pe creieri. [:-)))]

 

DidiAlex arata in poze mult mai tanara decat spune varsta.Si iese bine in poze. [:)]

 

Spre deosebire de mine care nu sunt fotogenica deloc.Si arat ca mama lui Matusalem...de fapt ca doua mame... [:-)))]




Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - Ieri, 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - Ieri, 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Alaptarea

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 11:20

  • Top 10 lucruri inutile de la prima sarcina

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 08:24

  • Prima morfologie

    MamaRadului
    - Ieri, 23:19

  • Album de sarcină

    Ana1298
    - Ieri, 21:21

  • MărÈ›iÈ™or

    Ioanachea
    - Ieri, 21:14

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -