Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Borcea,acest taur comunal


96 raspunsuri la acest subiect

#21
ramiris

ramiris

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.273 mesaje

Postat 06 ianuarie 2016 - 11:33

Asa ceva...nu pot sa cred! 

Nu pot sa cred ca citesc ceea ce citesc!

Oameni buni, fiecare e liber sa experimenteze ceea ce vrea.

Nu noi traim viata lor.

De ce ne apucam a judeca? Si mai ales cum!!!

 

Eu am tot recitit postarea initial sa vad ce te-a revoltat asa de rau.

Pana la urma subiectul e deschis la barfe iar oamenii astia au ales sa-si faca publice toate mizeriile si toate amantlacurile.  Experimenteaza, dupa cum zici tu, pe toate canalele TV si in toata presa, unde schimbi canalul dai de ei.

 

Serios acum, nu ti se pare ca exagerezi un pic? Zici ca o aperi pe maica Tereza cel putin.



#22
ramiris

ramiris

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.273 mesaje

Postat 06 ianuarie 2016 - 11:58

 inca nu reusesc sa fac diferenta intre actuala nevasta si amanta insarcinata. numa' mie mi se pare ca seamana extrem de mult? [fri] )

 

Exact asta comentam si eu cu mama, ca seamana amanta si nevasta intre ele ceva de speriat.

E usor de facut diferenta dupa discurs, dna Borcea are un discurs mai "bolovanos", amanta e nitel mai rasarita si e in stare sa "editeze o fraza" (vorba altei dive :):):)).



#23
pacino

pacino

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 151 mesaje

Postat 06 ianuarie 2016 - 13:47

Credeam ca Pelinel e mai stilata,pare educata si cu bun simt,mai rafinata,a cutreierat lumea...cum mai sa te opresti la un taran si sa-i faci si copil?



#24
ramiris

ramiris

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.273 mesaje

Postat 06 ianuarie 2016 - 14:03

Credeam ca Pelinel e mai stilata,pare educata si cu bun simt,mai rafinata,a cutreierat lumea...cum mai sa te opresti la un taran si sa-i faci si copil?

 

Asa pare. Dar se pare si ca e sufficient de isteata ca sa nu dea cu piciorul posibilitatii de a face multi bani relativ usor. Si probabil ca isi doreste si un copil si e dispusa sa riste sa aiba un mostenitor cu genele mitocanului.

Probabil ca nu-si imagineaza ca ramane "cu el pe cap" avand in vedere viata amoroasa zbuciumata a taurasului. Desi acum e bolnav, poate n-o sa-I mai arda de "sarit garduri".



#25
jenn

jenn

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.802 mesaje

Postat 06 ianuarie 2016 - 15:34

[zirea] Hai mai, lasati - ma cu stilata! Una stilata nu pune pe Fb ca face un copil, asa sa agite spiritele. Toata lumea vrea cele 15 minute de faima si ies cu tot felul de declaratii.  Va mai amintiti de cea cu " fac un copil cu un x junior? Pe care a luat - o la intrebari Andreea Marin pe scena ? Putea sa zica clar, nu , nu am nicio relatie cu sotul tau, dar ea nu, o lua dupa visin. A trecut timpul , s - a aflat adevarul . Asa si Pelinel. Stia ca - s barfe la tv, in ziare , de ani de zile despre ea si Borcea. Si pune ea pe Fb , ca apoi sa dea interviuri si bla, bla. Stiti voi cum se zice, nu exista publicitate proasta exista doar publicitate. Si ma uimeste efectiv  tupeul actualei de a prezenta lucrurile , de parca ea nu a fost ani si ani amanta! 



#26
ramiris

ramiris

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.273 mesaje

Postat 06 ianuarie 2016 - 15:38

[zirea] Hai mai, lasati - ma cu stilata! Una stilata nu pune pe Fb ca face un copil, asa sa agite spiritele. Toata lumea vrea cele 15 minute de faima si ies cu tot felul de declaratii.  Va mai amintiti de cea cu " fac un copil cu un x junior? Pe care a luat - o la intrebari Andreea Marin pe scena ? Putea sa zica clar, nu , nu am nicio relatie cu sotul tau, dar ea nu, o lua dupa visin. A trecut timpul , s - a aflat adevarul . Asa si Pelinel. Stia ca - s barfe la tv, in ziare , de ani de zile despre ea si Borcea. Si pune ea pe Fb , ca apoi sa dea interviuri si bla, bla. Stiti voi cum se zice, nu exista publicitate proasta exista doar publicitate. Si ma uimeste efectiv  tupeul actualei de a prezenta lucrurile , de parca ea nu a fost ani si ani amanta! 

 

Mai stilata decat sotia ziceam. Care sotie saraca abia leaga doua vorbe...

Poate trebuia sa spunem mai educata/mai scolita :).



#27
jenn

jenn

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.802 mesaje

Postat 06 ianuarie 2016 - 15:50

Asta da, e mare diferenta intre ele, ai dreptate. Dar tocmai de aceea ar fi putut proceda altfel . Pana la urma ea e in U S inca parca, nu era nevoie de scanteie. Cine stie, daca chiar el e tatal , o fi indragostita de ipochimen! 



#28
mianda

mianda

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.267 mesaje

Postat 06 ianuarie 2016 - 16:17

Eu am tot recitit postarea initial sa vad ce te-a revoltat asa de rau.

Pana la urma subiectul e deschis la barfe iar oamenii astia au ales sa-si faca publice toate mizeriile si toate amantlacurile.  Experimenteaza, dupa cum zici tu, pe toate canalele TV si in toata presa, unde schimbi canalul dai de ei.

 

Serios acum, nu ti se pare ca exagerezi un pic? Zici ca o aperi pe maica Tereza cel putin.

Titlul l-ai citit?

 

Eu nu sunt in tara asa ca sunt scutita de manipularea televiziunilor din Romania. 

Acest subiect l-am vazut in dreapta paginii la subiecte recent deschise. Habar n-aveam ca exista o sectiune pe acest forum despre barfe. Dar daca nu stiam eu asta nu inseamna ca nu exista. :) 

Fiecare are viata pe care o alege. Si fiecare alegere ne defineste personalitatea. 

 

Aleg sa parasesc aceasta sectiune a forumului :)



#29
ramiris

ramiris

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.273 mesaje

Postat 06 ianuarie 2016 - 16:30

Titlul l-ai citit?

 

 

Evident ca l-am citit. Si cred ca se potriveste foarte bine situatiei, e un ridicol pe care si l-a asumat prin comportament.

Pana la urma n-am inteles ce te revolta.

Zici ca nu stiai ca e un subiect din sectiunea barfe, nu stii care e furtuna mediatica din spatele lui, nu stii cum au ales sa-si spele rufele in public si cum se dau in spectacol dar esti revoltata ca se vorbeste despre asta pe forum.



#30
jenn

jenn

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.802 mesaje

Postat 06 ianuarie 2016 - 16:41

Hai sa nu exageram! Daca citesti ziare in romana exista peste tot aceasta stire, pe site urile televiziunilor de stiri, chiar nu ai cum sa nu stii. Domiciliul nu e relevant. La fel cei care decreteaza ca nu au tv, sau nu se uita la tv dar stiu tot ce misca acolo!Sub forumul  e clar denumit, nu inteleg revolta si oripilarea! Si DC - ul e mare, f activ, membrii lui in majoritatea lor sunt in Ro, deci sansele erau ff mari sa  se discute si chestii de care tu nu esti interesata. 


Editat de jenn, 06 ianuarie 2016 - 16:44 .



Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Bebe s-a intors deja, 28 saptamani

    marile11
    - Ieri, 22:17

  • Dublu test pozitiv È™i nopÈ›i întregi nedormite!

    Ana1298
    - Ieri, 17:26

  • Gata vacanta!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 16:16

  • Minunea asteptata din burtica

    RoxiMada
    - Ieri, 15:26

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Ieri, 10:27

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -