Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

Sa o ajutam pe Iulia in lupta cu cancerul


302 raspunsuri la acest subiect

#271
ioana

ioana

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.043 mesaje

Postat 14 iulie 2020 - 08:06

Cat isi dorea sa traiasca macar pana da baiatul bacalaureatul! Bine ca i s-a indeplinit aceasta ultima dorinta!

I-am trimis lui Georgian bani in cont si o voi mai face, periodic. Foarte, foarte greu pentru el.



#272
velvet

velvet

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 9.613 mesaje

Postat 14 iulie 2020 - 08:27

Iulia, iti promitem ca va fi bine baiatul tau! iar tu il vei veghea in fiecare moment. drum bun, Om minunat!...esti doar intr-o alta trecere, dar vei ramane in inimile tuturor.



#273
velvet

velvet

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 9.613 mesaje

Postat 15 iulie 2020 - 15:46

am trimis si eu banuti.

 

va multumesc tuturor  care au ajutat acest copil .si care-l ajuta in continuare.

 

L.E.

 

am cerut ajutor si la cunostinte.fac tot ce pot.


Editat de velvet, 15 iulie 2020 - 17:20 .


#274
geuta

geuta

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.806 mesaje

Postat 15 iulie 2020 - 17:25

Velvet ti-am dat pm- daca poti sa imi raspunzi.

Multumesc!



#275
velvet

velvet

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 9.613 mesaje

Postat 15 iulie 2020 - 17:27

geuta ti-am raspuns de atunci.n-ai primit?



#276
geuta

geuta

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.806 mesaje

Postat 15 iulie 2020 - 18:22

Acum am vazut mesajul. Multumesc [flo2]

I



#277
papelusca

papelusca

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.114 mesaje

Postat 03 august 2020 - 00:25

Ooooffff Dumnezeu sa o odihneasca iar familiei multa sanatate si putere le doresc. 

 

Poate cineva sa verifice daca mai e valabil contul de paypal va rog? Eu nu pot sa trimit in contul bancar.

E-transfer in cont daca are sau paypal.

 

Multumesc, multa sanatate tuturor.



#278
Iuli72

Iuli72

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 106 mesaje

Postat 08 august 2020 - 14:51

Sărut mâna, sunt George, băiatul Iulianei, îmi pare foarte rău că nu v-am scris până acum, nu mi-am găsit cuvintele și cu greu le găsesc și acum.

 

VĂ MULȚUMESC DIN TOT SUFLETUL pentru tot ajutorul și toată susținerea pe care i le-ați oferit mamei mele, dacă nu erați dumneavoastră, mami nu ar fi făcut multe CT-uri și nu și-ar fi permis multe altele, tot datorită dumneavoastră avem apă în casă, nu am cuvinte să vă pot mulțumi pentru tot cea ce ați făcut pentru mami și pentru mine, vă mulțumesc și pentru banii care mi-ați dat, datorită lor pot să îi fac și pomana bunicului meu (tatăl lu' mami) de 3 ani. Mami mi-a mai povestit de câteva dintre dumneavoastră, fiecare are probleme lui și nu vreau să simtă cineva dator față de mine, ați ajutat-o pe mami destul și vă sunt profund recunoscător!!!

Probabil sunt multe de zis dar nu știu ce să mai zic... dacă mai aveți dumneavoastră întrebări sunt dornic să vă răspund când pot, acum sunt cam prins, am reușit să cumpăr lemne acum două săptămâni și mai am puțin și termin de spart și de carat în magazie pentru iarna, am inceput și succesiunea (între mine și tata) și este la fel de umblat după acte, trebuie să merg și la țară să o mai ajut pe bunica (mama lu' mami) in rest treburi casnice, curățenie una alte care ia destul de mult timp, m-am înscris și la Postliceala sanitara Fundeni și învăț aproape zilnic pentru admitere ca să intru la buget deși nu îmi stă capul la învățat, citesc două randuri și mă iau gândurile. Nici nopțile nu pot dormi îmi este foarte greu fără mami, ea era totul pentru mine, mă simt atât de singur fără, cu ea puteam vorbi orice, îmi este atât de dor sa o iau în brațe, să o pup pe obraz, singurul lucru care mă ține să lupt mai departe este promisiunea care i-am făcut-o, după 12 ore in care sa chinuit, nu mai putea să respire și din ce in ce devenea mai inconștientă eu plecasem de lângă ea și tata state cu ea și ea tot incerca sa mă cheme, într-un final m-am întors și m-am pus lângă ea și ea ma luat de mana la scurt timp am rămână doar eu cu ea și i-am spus să stea liniștită că totul o sa fie bine, că eu o să continui cu studiile că o să îmi întemeiez o familie, că o să îmi trăiesc viața așa cum și-ar fi dorit ea și în secunda doi era sa stins... Chestia e că eu cu o săptămână înainte vorbeam cu ea și îi spuneam că eu nu văd viitorul fără ea, nu vad rostul de a mă mai chinui, mami atunci nu mi-a zis nimic dar se pare că acele cuvinte a marcat o, în continuare nu îmi văd viitorul fără ea și mi-au venit multe gânduri rele in minte dar dacă pe mami a liniștit o

 

Legat de PayPal mi-am făcut și eu unul aseară la îndrumarea cuiva georgetudorache2000@gmail.com, nu știu dacă este nevoie de ceva, nu am mai folosit.



#279
CorinaDani

CorinaDani

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 13.602 mesaje

Postat 08 august 2020 - 16:24

George, tot respectul meu, ești un tânăr tare bun și inimos. 

Urmează-ți visul, de dragul Iulianei.

Sincere condoleanțe... 

[grup]



#280
Pepco

Pepco

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.624 mesaje

Postat 09 august 2020 - 21:29

Sărut mâna, sunt George, băiatul Iulianei, îmi pare foarte rău că nu v-am scris până acum, nu mi-am găsit cuvintele și cu greu le găsesc și acum.

 

 

Legat de PayPal mi-am făcut și eu unul aseară la îndrumarea cuiva georgetudorache2000@gmail.com, nu știu dacă este nevoie de ceva, nu am mai folosit.

 

este nevoie sa ai un card VISA Electron legat de acel cont de PayPal.

cardul sa fie emis de o banca bine vazuta in strainatate.




Panic Questions

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - Ieri, 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

  • inchidere cont

    Anamaria Pandele
    - apr 02 2024 19:23

  • Anamaria Pandele
    - apr 02 2024 18:13

Last Blogs

  • Plimbarica

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 10:10

  • ImportanÈ›a medicului pediatru 👩🏻‍⚕️

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 09:57

  • Geanta bebelusului

    LarisaG89
    - Ieri, 22:32

  • Cezariana È™i recuperarea

    AnaDemsa
    - Ieri, 12:03

  • Friiig

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 10:16

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -