Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 119


203 raspunsuri la acest subiect

#201
m3ryro

m3ryro

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 733 mesaje

Postat 27 octombrie 2015 - 23:41

Annutza am luat sucurile de la juiceit pentru detoxifiere. Si am luat pachetul de 5 zile, acum vreau nu vreau tre sa ma tin de ele, ca am dat si o gramada de bani. Am 6 sucuri de 500 ml pe zi, dar vreau sa spun ca sunt satioase, chiar nu mi-a fost foame absolut deloc. Singura problema a fost ca fratele meu s-a apucat asa din senin sa faca salata de boeuf si mi se facuse un pic pofta, dar am rezistat tentatiei  [fri]

 

Sabymary eu nu prea am timp de hobby-uri, dar mai nou am reusit sa imi renovez apartamentul si acum trebuie sa ma ocup de mobila. Deja am vorbit cu cativa producatori dar inca nu m-am decis cu care merg mai departe (planurile le am facute de arhitect). Si vreau sa va spun ca de o camera nu ma ating absolut deloc, o las goala ca sa o decorez dupa ce voi afla sexul bebelusului ... asta daca o sa reusesc sa il fac  [ascuns]

 

Dea cred ca o partida de pescuit m-ar mai relaxa si pe mine, ca tare liniste e acolo. Am fost o singura data, dar sa iti spun sincer imi era si scarba si frica sa pun mana pe rame, iar de saracii pestisori imi era tare mila



#202
QiaoBing

QiaoBing

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.160 mesaje

Postat 28 octombrie 2015 - 06:43

dea he he he, ai dreptate, ca nutritionist nu sunt de acord cu dietele "universal valabile", dar nici chiar asa sa ii dau annutzei un dislike  [flo2]

La mine gatitul nu e hobby, mai degraba un stres. Mi-as dorisa am posibilitatea sa am pe cineva care sa kmi gateasca, dar sa o faca asa cum as face-o eu -igiena, ingrediente etc. Gasisem la un mom dat un site de "inchiriat" bucatarese. Faceau si piata de unde indicai tu, gateau, curatau bucataria. Nu stiu daca a mers afacerea, dar era la fix ce mi-ar fi trebuit mie.



#203
dea78

dea78

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.098 mesaje

Postat 28 octombrie 2015 - 07:12

   Neatza babutze!

   Mey,nu tuturor ne-ar putea place acelasi lucru,fiecare are un talent la ceva si rabdare pt altceva.Si la pescu nu e chiar liniste...mai ales daca merg cu sotulica,are limbarnita si daca mai gaseste un pescar,atunci sa te tii.Cu scarba nu am probleme,de broaste mi-e scarba si nici macar pe alea mici nu as pune mana...Eu de exemplu mi-as lua femeie pt curatenie,dar probabil as sta in spatele ei cu indicatii.

   In tinerete tricotam,crosetam...dar nu ma mai atrage atat,poate pt ca vad atatea lucruri handmade pt prunci si cum nu-i am nici nu-mi vine sa ma apuc de asta.Dar toate la timpul lor.

   O zi insorita!



#204
o-baba

o-baba

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 500 mesaje

Postat 28 octombrie 2015 - 07:55

   Haideti in casuta noua

   Sa va fie cu noroc!


Editat de o-baba, 28 octombrie 2015 - 07:57 .



Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Bebe s-a intors deja, 28 saptamani

    marile11
    - Ieri, 22:17

  • Dublu test pozitiv È™i nopÈ›i întregi nedormite!

    Ana1298
    - Ieri, 17:26

  • Gata vacanta!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 16:16

  • Minunea asteptata din burtica

    RoxiMada
    - Ieri, 15:26

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Ieri, 10:27

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -