Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

Razvan si Diana - end story

razvan simion divort

83 raspunsuri la acest subiect

#11
Laura25

Laura25

    Membru VIP

  • Moderators
  • 20.663 mesaje

Postat 10 iulie 2015 - 11:27

ceea ce dezamageste la Razvan este faptul ca in emisiunile lui de fiecare data cand erau invitate pipite din astea mai mult dezbracate, el era cel care le dadea peste nas, era clar ca uraste faptul ca multe din vedetele feminine de la noi se afirma mai mult bazandu-se pe aspectul fizic (si ala creat artificial) decat pe talentul muzical. si tocmai el a fost cucerit de o astfel de pipita.

.

 

 

Nu vreau sa fiu avocatul diavolului, dar cred ca esti un pic nedreapta. Nu ascult genul de muzica cantat de Lidia, dar am vazut-o in cateva editii a unei emisiuni pe care o urmaresc si fata are si voce foarte buna , si bun simt si ceva in cap. Si nici nu e genul "dezbracata". Si in clipurile muzicale, si pe unde am vazut-o (putin, recunosc, pt ca nu o urmaresc nici pe ea nici showurile mondene)  apare imbracata decent. 



#12
CorinaDani

CorinaDani

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 13.603 mesaje

Postat 10 iulie 2015 - 12:06

Nu vreau sa fiu avocatul diavolului, dar cred ca esti un pic nedreapta. Nu ascult genul de muzica cantat de Lidia, dar am vazut-o in cateva editii a unei emisiuni pe care o urmaresc si fata are si voce foarte buna , si bun simt si ceva in cap. Si nici nu e genul "dezbracata". Si in clipurile muzicale, si pe unde am vazut-o (putin, recunosc, pt ca nu o urmaresc nici pe ea nici showurile mondene)  apare imbracata decent. 

 

exact asta voiam si eu sa spun.

plus ca presa a tot batut moneda, inca de acum un an, ca intre cei doi soti lucrurile nu sunt tocmai roz, dovada fiind nu stiu ce fotografii facute de paparazii, cand au surprins atitudinea rece si indiferenta dintre ei.



#13
monicabo

monicabo

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 9.191 mesaje

Postat 10 iulie 2015 - 14:06

Adevarul e pe undeva pe la mijloc intotdeauna... putin din amandoua... probabil ca nici lucrurile in familia lui Razvan nu mai mergeau cum trebuie, intamplator sau nu, i-a aparut si Lidia Buble in cale...

 

Si stiti cum e, toate cancanurile astea au aparut pentru ca el a inceput relatia inainte de a divorta, adica a luat-o un pic in ordine inversa :))) Ca daca mai intai divorta omul, elegant si civilizat, iar apoi se cupla cu altcineva, sanatate si drum bun! Are omul dreptul la o noua relatie...



#14
XIO

XIO

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.118 mesaje

Postat 11 iulie 2015 - 08:11

pai eu presupun ca  mai intai nu te mai intelegi bine cu partenerul, apoi semnalizezi acest lucru, apoi incerci sa faci ceva, apoi te desparti ca sa vezi ce vrei, apoi te separi si abia dupa aceea vine divortul. Daca omul nu o mai iubea pe sotia lui, ce sa faca?

 

Erau mai multi care spuneau ca sotia era foarte geloasa, ok, brusc apar 'apropiati ai cuplului' care fac tot felul de afirmatii, dar daca relatia nu mai mergea bine de mai mult timp e posibil ca atunci cand nu iti mai iubesti partenerul sa te indragostesti si de altcineva. Mie mi se pare doar trist cum se ajunge la articole care mai de care in ziare.



#15
mamica11

mamica11

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.980 mesaje

Postat 11 iulie 2015 - 11:41

Nu o mai iubesti pe sotie, te desparti si abia dupa aceea te dai in barci cu alta. Asta ar fi "mersul" la un barbat ce isi respecta (respecta da? Nu am spus "iubeste") sotia si copiii. Romania este una dintre tarile in care se ia foarte repede divortul. Ca timp.

Ceea ce a facut el cunoscand foarte bine media din Romania ce are libertate deplina cand e vorba de a terfeli ceva in noroi ,legea neaplicandu-se , este de neiertat.

Si-a expus sotia si copiii unor discutii extrem de jenante in conditiile in care fetita cel putin vad ca este destul de mare, merge la scoala si sigur stie sa dea un google; si colegii ei la fel.

 

Nu se poate sa isi fi imaginat ca daca merge pe urmele iubitei  unde canta si intreaba chelnerii cu cine s-a distrat fatuca pe acolo nu se va afla. Doar lucreaza in domeniu. Cu o bancnota in buzunar se deschid multe guri in fata reporterilor . Nu i-a pasat pur si simplu . Si-a pus fermoarul inaintea familiei. Este un... .


Editat de mamica11, 11 iulie 2015 - 11:45 .


#16
Cristina_C

Cristina_C

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.478 mesaje

Postat 11 iulie 2015 - 17:46

Lidia Buble nu-i o nulitate si n-o spun ca sa pun sare pe rana, Doamne fereste! Chiar are o voce foarte buna, deosebita.

Razvan a gresit ca n-a divortat intai. Dar cred c-ar fi putut fi mult mai rau, adica sa aiba pur si simplu o aventura sau o noua relatie din cauza careia sa se ajunga la divort. De fapt n-avem de unde sa stim ca n-a fost asa, se poate specula oricum si oricat.



#17
XIO

XIO

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.118 mesaje

Postat 14 iulie 2015 - 08:51

Mamica, dar de unde stii ca nu era deja despartit de sotie cand a aparut Lidia pe post de partenera?



#18
redactor

redactor

    Membru VIP

  • Administrators
  • 14.054 mesaje

Postat 15 iulie 2015 - 11:48

Eu raman ferm in echipa Dianei. Adica, dupa atatia ani impreuna si doi copii frumosi - zbanc, vine o piti si isi ridica fustele... Eu nu am intelegere pentru cele care strica casnicii fara sa le pese de nimic.

 

LA fel cum nu inteleg de ce era nevoie asa de rapida de nunta?



#19
XIO

XIO

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.118 mesaje

Postat 15 iulie 2015 - 12:22

Redactor, in primul rand nimeni nu iti garanteaza ca daca esti cu cineva veti ramane impreuna pana la adanci batraneti.

In al doilea rand, daca 2 oamnei vor sa fie impreuna vor ignora toate fustele ridicate si toti pantalonii lasati in vine. Pt ca nu ii intereseaza.

In momentul in care te uiti la o fusta ridicata si iti lasi nevasta pt ea inseamna ca nu iti mai iubesti nevasta si singurul lucru bun pe care il poti face este sa divortezi.

In al treilea rand, nu stii tu daca ea si-a ridicat fusta sau daca el era deja despartit de sotie sau pe cale de a se desparti.

In al 4-lea rand, atunci cand alegi sa formezi un cuplu cu cineva ca sa fie jujmatatea fidela nu ar trebui sa te bazezi pe bunul simt, simtul civic si principiile celorlaltor persoane din jur ca sa fii sigura ca nu te inseala.

Nu e de vina cine ofera, e de vina cine accepta. Nu s-a casatorit Diana cu Lidia sau cu altcineva, s-a casatorit cu el.

Si nu in ultimul rand, a spus bietul om ca nu o mai iubeste pe sotie, ar trebui sa ramana toata viata cu ea doar asa, ca voi o cunooasteti si ca au 2 copii? :))) hai sa nu fim naivi.



#20
redactor

redactor

    Membru VIP

  • Administrators
  • 14.054 mesaje

Postat 15 iulie 2015 - 12:32

Mersi XIO pentru aceasta mica teorie largita a chibritului - chiar apreciez aceste sfaturi de viata. [incada]

In momentul in care te uiti la o fusta ridicata si iti lasi nevasta pt ea inseamna ca nu iti mai iubesti nevasta si singurul lucru bun pe care il poti face este sa divortezi.




Etichetat si cu razvan simion, divort

Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Dublu test pozitiv È™i nopÈ›i întregi nedormite!

    Ana1298
    - Astăzi, 17:26

  • Gata vacanta!

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 16:16

  • Minunea asteptata din burtica

    RoxiMada
    - Astăzi, 15:26

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 10:27

  • Alăptare 🤱🏻

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 09:57

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -