Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Durerea unei pierderi de sarcina ( 47 )


199 raspunsuri la acest subiect

#181
cristina26

cristina26

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.017 mesaje

Postat 05 noiembrie 2007 - 07:57

Am intrat sa vad ce mai faceti si sa va pup pe toate.

Eu sunt putin deprimata zilele astea, dar sper sa imi revin pana in decembrie.

Sper sa auzim numai de bine. Va pup pe toate si va doresc tot binele din lume.



Ingrid Ecaterina si mami



ingerasul meu Paul





#182
Teo2rina

Teo2rina

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 996 mesaje

Postat 05 noiembrie 2007 - 09:45

cristina, nu sta suparata ca te simte printesica ta. ori de cate ori esti suparata priveste catre ea. te pup si ai grija de tine si de Ingrid.

Flaviutule, 500 milioane in lei vechi ziceam. ca de era suma asta in lei noi eram tari de tot.cam 20500 de dolari canadieni. pup voinicii si pe tine cu mult drag.

Michelle, te pup, scumpo. asa e, vineri am fost foarte activa ca am avut o zi mai libera, dar acum incepe iar o perioada super aglomerata pt mine. si trista.

ma scuzati, scumpelor, revin mai tarziu, incep saptamana asta putin abatuta, incerc sa nu ma gandesc ca poate se supara bebe pe mine... azi sau maine trebuia sa nasc bebelul din sarcina pierduta in primavara. si nu stiu de ce, dar tot ma duce gandul spre el... stiu ca nu-i face bine lui bebe Mihnea si jur ca fac tot ce se poate sa nu ma gandesc, dar imi zboara nenorocitul asta de gand...ieri am fost la biserica si eram foarte abatuta cand am ajuns, dar mi-am revenit foarte repede acolo, asa se intampla mereu. si mai ales dupa cuvantarea preotului, care, culmea, a fost despre moarte. dar, nu stiu de ce, ma linistise.



Marina, o [gravi] in [9cer] cu [baietel] Mihnea-Adrian 24+

Bebe,mami si alti copii (adik POZE)

#183
kitzy

kitzy

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.649 mesaje

Postat 05 noiembrie 2007 - 10:50

Neata fetele mele dragi!!!
Am reusit sa va citesc din urma, ca sunteti harnice[pup]
Inca nu e sigur ca e baiat, la eco de 12 sapt a zis ca asa pare sa fie, maine am un nou control, sper sa stea bb intr-o pozitie buna sa-mi spuna sigur ce e. Eu imi doresc o fetita, sotzul un baietzel, asa ca sa vedem pe cine facem mai fericit. Dar important e sa fie sanatos, sexul nu conteaza asa de mult.
Am emotii mari pe maine, sper sa fie ok bb, sa fie sanatos. Imi tineti pumnii? Maine dupa-masa intru sa va zic vestile.

[gravi] 15+ cu posibil [baietel]

#184
pusichet

pusichet

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 836 mesaje

Postat 05 noiembrie 2007 - 14:39

salut
miha75 instilatiile a zis ca le face sa vada permeabilitatea trompelor, poate am bafta si trece serul ca sa nu suport asa multe, ca am de facut 6.
irinabobe, si eu am avut aceeasi intrebare cind mi-a spus ca sint resturi mai vechi si unele mai noi, atunci cum am mai ramas gravida?
dar, in iulie am avut teste pozitive, facut betahcg, primul 6.8 al doilea 8.9 si intr-un final venit menstruatia, am fost la medic si a zis ca uterul e curat. la alt dr. am fost nu la asta de merg acum.
bun, luna octombrie facut test pozitiv slab, venit menstruatia mai ciudat decit de obicei, am mers la medicul asta si am trecut prin interventia asta.sper sa se inteleaga ceva din ce am scris.



ana maria

in curind[gravi]


#185
miha74

miha74

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.152 mesaje

Postat 05 noiembrie 2007 - 17:40

Neatza...la pranz!

Ce liniste este! Sper sa nu fiti in butoi, ci doar foarte ocupate...[:D]


Va pup,
Miha


"Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate." (Jack Penn)




#186
Ninia81

Ninia81

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.910 mesaje

Postat 05 noiembrie 2007 - 19:26

Buna fetelor!
Chiar cata liniste pe aici! Ce ati patit? Sper ca sunteti bine toate!
Va pup pe toate fara exceptie!

Ninia
http://tt.lilypie.com/YoTbp2.png

#187
jojo_miha

jojo_miha

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 990 mesaje

Postat 05 noiembrie 2007 - 19:32

Buna seara! Of cum nu am mai scris de mult si nici nu va mai citisem speram sa gasesc mai multe vesti bune,dar subiectul asta nu vrea sa dispara .
Irda iti urez sarcina usoara !
Catty am plins la mesajele tale, viata e frumoasa si merita traita si sunt sigura ca te va rasplati.
Va pup pe toate fetele de aici,nu va numesc ca sa nu uit pe cineva si sa nu credeti ca v-am uitat !
http://good-times.we...560608464rHUeBp

Mihaela si Teodora Ioana (29.09.2007)

#188
blueeyes2003

blueeyes2003

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.385 mesaje

Postat 05 noiembrie 2007 - 19:42

Buna,dragele mele

Intr-adevar,foarte slaba miscarea pe aici!Sper ca sunteti doar ocupate si nu deprimate!E indeajuns de deprimanta vremea de afara![pic]

Cristina [pup] imi pare rau ca esti trista,sper sa treci cat mai repede de aceasta stare!

M-am mai uitat pe pozele cu Ingridutza care este absolut adoarabila,nu ma satur sa o privesc![il]

Teo2rina[pup]imi pare rau ca treci printr-o perioada grea in care amintirile te colpesesc dar trebuie sa te gandesti la bebe din burtica care nu trebuie sa te simta trista.Fii fericita pentru ca ai de ce![flo]

Kitzy[pup] bafta maine la medic!Sa primesti numai vesti bune!

Jojo,Cristina-ana[pup] ce mai faceti?Cand mai puneti poze cu minunile voastre?

Laura[pup] cum te simti cand stii ca te indrepti cu pasi repezi spre marea intalnire?Ce hotarata esti sa nu stii sexul bebelusului!Nu as avea atata rabdare!



Michelle,Flavia,Andreea,Musettepink,Mcrissa,Lau-Meli,Ninia,Irda,C.myry,Carmina,Miha, si restul fetelor,va [pup] pe toate!Numai bine va doresc![flo]



Edit:Jojo am fost gand la gand![;)]Tocmai ce intrebam de tine!Ai o printesa tare dulce,sa-ti traiasca!






Mirela [flo]

Come on baby![ruga]

#189
mcrissa

mcrissa

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.538 mesaje

Postat 05 noiembrie 2007 - 20:09

...[hopsieu], dar ce liniste e pe aici.

pusichet imi pare rau, mi se pare atat de straniu cum a procedat doctorul tau.nu am auzit in viata mea asa ceva.iti tin pumnii sa vina cat mai repede bebele mult dorit.

kitzy tare frumos carucioarul tau albastru, dar ai mare dreptate cand spui ca cel mai important e sa fie sanatos.

Teo2rina [pup] ca sa nu fi suparata.trebuie sa ai mare grija de bebe Mihnea.

cristina26 iar am tras cu coada ochiului la pozele tale.ingrid e pur si simplu minunata.pozele acelea toamna sunt superbe.

slimatei mai e putin pana la marea intalnire.imi pregatesc plamanii sa fac galerie[bis]pana tunci antrenez majoretele [majoreta][majoreta][majoreta]

musettepink [pup]ca sa nu mai fi nervoasa.eu as cere si parerea altui doctor inainte sa ma sperii atat de tare de ce t-a zis acest doctor.dupa parerea mea diagnsoticele acestui doctor mi se par putin comerciale, adica iti spune ca ai ceva care sa necesite multe viztite la el, multi bani dati pe consultatii.asta e parerea mea, ma repet [:D]

consi iti doresc din tot sufletul ca la cununica civila sa fiti 3!

carminabulina ma bucur tare mult ca mesajul meu te-a mai linistit.cun un prezervativ rupt s-a inatamplat si la ei si acum sunt 3[:D]

miha74 si cumnata mea fusese sfatuita sa astepte macar 6 luni si apoi sa mai faca investigatii, dar daca bebe s-a grabit sa apara...se pare ca bebe a venit cand a vrut el si nu cand zicea domnul doctor[medic]

Laura Ioana [pup]multumesc mult pentru urari.Imi doresc atat de mult sa am un samburel in burtica in ziua de Craciun.paote te aude Doamne Doamne si vine si la mine.ce putin mai ai pana la marea inatlnire.poate mai pui si tu poze noi cu burtica de acum[:X]

andreea16[pup]vad ca mai apare un Davidutz pe la noi[pup]

c.myry, michelle,pepsi,consi,andreea16 [pup]va multumesc din suflet ca va rugati pentru sora mea.cei de la laborator au spus ca maine avem rezultatul biopsiei.am asa emotii.

irinabobe vad ca esti foarte ocupata la noul job[:D]

miha74,ninia81,liana30,blueeyes,pepsi si toate celelate fete va pup si va doresc o saptamana minunata.



Cristina in asteptarea mormolocului[amoras]



#190
blueeyes2003

blueeyes2003

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.385 mesaje

Postat 05 noiembrie 2007 - 20:14

Mcrissa [pup] sa dea Dumnezeu ca sora ta sa primeasca numai vesti foarte bune maine![ruga]






Mirela [flo]

Come on baby![ruga]


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Bagajul de maternitate 👜

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 08:13

  • Control

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 21:41

  • Ce am învățat până acum în sarcină?

    Ana1298
    - Ieri, 20:26

  • Bye bye la job

    FloreClau
    - Ieri, 19:30

  • Palpitatii puternice

    RoxiMada
    - Ieri, 17:33

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -