Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Ghetarul infloreste printre cozonaci si oua rosii


832 raspunsuri la acest subiect

#1
mihaela_s

mihaela_s

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 28.840 mesaje

Postat 04 aprilie 2015 - 11:04

Gata, il facui! Poftiti de il umplem.  [flo2]  [soricel]



#2
Letitia1

Letitia1

    Membru VIP

  • PAID
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.252 mesaje

Postat 04 aprilie 2015 - 11:20

Mihaela, mi-ai inchis usa drept in nas si scrisesem frumusete de mesaj si de pe tableta, care e notorie pentru cit de greu se scrie de pe ea.



#3
mihaela_s

mihaela_s

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 28.840 mesaje

Postat 04 aprilie 2015 - 11:33

Sorry, n-am inchis usa, ca n-am inchis subiectul, numai un moderator poate. Postarea ta e acolo, o pot copia eu aici.  [flo2]



#4
mihaela_s

mihaela_s

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 28.840 mesaje

Postat 04 aprilie 2015 - 11:37

Postarea Letitiei:

 

Neata gagici. Mi-am cumparat perna noua ieri si am dormit naspa de tot! E prea tare. Trebuie s-o duc inapoi.

 

mai intreb  o data : ati vazit Damage? Am asa o vaga senzatie ca nu-mi cititi posturile cu destula atentie [:)] .

 

Michelle, Pedepsitul e tot pedepsit, dar cita vreme se tine de programul de studiu pe care si l-a facut singur (3 ore pe zi recapitulare, o ora dimineata, una la prinz si una seara) are dreptul la internet citeva ore. Dar sintem cu ochii pe el. Vad ca nu mai e asa vocal de cind a vazut ca a pedeapsa s-a concretizat si nu a ramas la stadiu de amenintare. O singurra abatere si ajungem iar la square one. Afu in vacanta asta a inceput sa invete chitara (la cererea lui [fal] ), ieri a fost la profesor. Deci trebuie sa exerseze si la chitara, dar vad ca e interesat deocamdata.

Michelle, sa stapinesti sanatoasa mobila, imi pare rau de noptiere. La mine vine unul de la un magazin specializat de mobila deseara la 7,  sa masoare spatiul unde vreau dulapul si sa discutam amanunte. Am hotarit sa apelam la profesionisti pentru chestia sta, e important sa iasa bina si sa folosim spatiul la maxim, ca la mine lipsa spatiului e problema, as vrea eu sa mi se para ca e goala camera, de mare ce e. Nu e cazul [:)] . Dulapul va fi modern cu sliding doors si vreau si un chest of drawers sa se asorteze.  Mie nu-mi place mobila de la Ikea, am doar rafturi de la ei, sint alte magazine aici care imi plac. La asta la care m-am dus acum se numeste Sharps. 

 

http://www.sharps.co.uk

 

Multa sanatate pinguinilor si rudelor pinguinilor.  [flo2]  [flo2]  [flo2]



#5
viviana

viviana

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.324 mesaje

Postat 04 aprilie 2015 - 11:37

Zise Letitia ca scrise frumusete de mesaj:

 

Iata-l venit pe aripi de vant de primavara:

 

letitia.jpg

 

"Neata gagici. Mi-am cumparat perna noua ieri si am dormit naspa de tot! E prea tare. Trebuie s-o duc inapoi.

 

mai intreb  o data : ati vazit Damage? Am asa o vaga senzatie ca nu-mi cititi posturile cu destula atentie  [:)] .

 

Michelle, Pedepsitul e tot pedepsit, dar cita vreme se tine de programul de studiu pe care si l-a facut singur (3 ore pe zi recapitulare, o ora dimineata, una la prinz si una seara) are dreptul la internet citeva ore. Dar sintem cu ochii pe el. Vad ca nu mai e asa vocal de cind a vazut ca a pedeapsa s-a concretizat si nu a ramas la stadiu de amenintare. O singurra abatere si ajungem iar la square one. Afu in vacanta asta a inceput sa invete chitara (la cererea lui  [fal]), ieri a fost la profesor. Deci trebuie sa exerseze si la chitara, dar vad ca e interesat deocamdata.

Michelle, sa stapinesti sanatoasa mobila, imi pare rau de noptiere. La mine vine unul de la un magazin specializat de mobila deseara la 7,  sa masoare spatiul unde vreau dulapul si sa discutam amanunte. Am hotarit sa apelam la profesionisti pentru chestia sta, e important sa iasa bina si sa folosim spatiul la maxim, ca la mine lipsa spatiului e problema, as vrea eu sa mi se para ca e goala camera, de mare ce e. Nu e cazul  [:)] . Dulapul va fi modern cu sliding doors si vreau si un chest of drawers sa se asorteze.  Mie nu-mi place mobila de la Ikea, am doar rafturi de la ei, sint alte magazine aici care imi plac. La asta la care m-am dus acum se numeste Sharps. 

 

http://www.sharps.co.uk

 

Multa sanatate pinguinilor si rudelor pinguinilor.   [flo2]   [flo2]   [flo2]"

 



#6
Letitia1

Letitia1

    Membru VIP

  • PAID
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.252 mesaje

Postat 04 aprilie 2015 - 11:38

Da te rog sa-l copii daca poti ca eu nu stiu cum.

 

vroiam sa te intreb de ce Ovi trebuie sa se deplaseze la Wc? De ce nu face la gamela (asa se cheama chestia aia in care faci pipi in pat?). Eu asa am facut ca era tare greu altfel. Of Doamne, ce ghinion. Multa rabdare iti doresc. Pup.



#7
viviana

viviana

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.324 mesaje

Postat 04 aprilie 2015 - 11:39

Mihaela_s, 

[:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]



#8
Letitia1

Letitia1

    Membru VIP

  • PAID
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.252 mesaje

Postat 04 aprilie 2015 - 11:40

[:-)))]  [:-)))]  [:-)))] Asa, asa. Aveti termen pina la prinz sa-l invatati pe de rost. Pupici multi.



#9
viviana

viviana

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.324 mesaje

Postat 04 aprilie 2015 - 11:43

Da te rog sa-l copii daca poti ca eu nu stiu cum.

 

vroiam sa te intreb de ce Ovi trebuie sa se deplaseze la Wc? De ce nu face la gamela (asa se cheama chestia aia in care faci pipi in pat?). Eu asa am facut ca era tare greu altfel. Of Doamne, ce ghinion. Multa rabdare iti doresc. Pup.

Aoleo, Letitia, gamela e aia din care mananca soldatii. 

ii zice plosca (da' nu aia in care se tine bautura) si aia pentru barbati mai e supranumita ratusca, ca are gatul lung.



#10
mihaela_s

mihaela_s

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 28.840 mesaje

Postat 04 aprilie 2015 - 11:51

Nu poate la plosca, l-am intrebat. Nu stiu de ce ca n-am insistat :). 

 

Sa nu te plangi Letitia ca nu-ti citeste lumea postarile, da?  [:-)))] Uite cum ne-am executat si eu si Viviana cu postarea ta  [:)]

 

Apropo de asta, cred ca toti sau aproape toti avem impresia asta, Si pe mine ma trec ganduri uneori, ma mai scutur si imi revin  [:)]

Si eu am scris de Ovi, de accident si apoi dupa vreo doua zile ma intreba cineva, nu mai stiu cine, ca ce a patit Ovi  [:)] . Dar si eu am facut-o, mai mult din graba si neavand timp sa citesc atent fiecare fraza. Se scrie mult, daca nu apuc sa citesc cateva ore sunt prea multe mesaje si nu mai am rabdare sa buchisesc totul...deci cred ca fiecare suntem si in barca necititilor dar si a necititorilor.  [flo2]

 

Eu n-am vazut Damage, dar l-am pus pe lista. 

 

Si eu am intrebat de doua ori daca a vazut cineva Take this waltz  [:-)))]

 

Gata, ne pierdem in amanunte si e pacat. Fug sa termin treaba si sa fug la sot si la job. Ce bine e ca e in acelasi loc  [pk]


Editat de mihaela_s, 04 aprilie 2015 - 11:52 .



Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Astăzi, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Astăzi, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - Ieri, 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Cum am aflat că sunt însărcinată?

    Ana1298
    - Astăzi, 18:14

  • Prin Italia cu bebe in burtica

    Pau26
    - Astăzi, 14:55

  • Ma copleseste oboseala

    ZDenisa
    - Astăzi, 14:42

  • Alegerea numelui

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:20

  • Plimbarica

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 10:10

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -