Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * - 3 voturi

Se topeste Ghetarul!


768 raspunsuri la acest subiect

#21
Denisam

Denisam

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.621 mesaje

Postat 16 martie 2015 - 19:09

Michelle- Nu am scris- are 7.6 ani Alex si doar dc arde sau ne facem noi ca Nu pricepem se incumeta sa vb... Stie destule cuvinte si propoziții si mai scrie pe iPad!
Kari si tuturor mulțumim- flori!

#22
viviana

viviana

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.324 mesaje

Postat 16 martie 2015 - 19:14

Dragi pinguinite si sir Penguin, am ascultat sfatul lui Rufus si  uite abia m-am intors din weekend-u nostru prelungit.

nu am fost decat pana la Breaza, fara copil, internet si device-uri. Si ce bine a fost!

A fost frigulet, a plouat - numai bine sa ai pofta de o tuiculita la un gratarel.



#23
roxanaz

roxanaz

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.452 mesaje

Postat 16 martie 2015 - 19:20

Strumph, sanatate mandrei. Mai curand ar fi un virus, reactie asa intarziata de la vaccin mai rar....

#24
michelle-usa

michelle-usa

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 19.698 mesaje

Postat 16 martie 2015 - 19:22

Michelle- Nu am scris- are 7.6 ani Alex si doar dc arde sau ne facem noi ca Nu pricepem se incumeta sa vb... Stie destule cuvinte si propoziții si mai scrie pe iPad!
Kari si tuturor mulțumim- flori!

deci vorbeste dar numai la nevoie, numai cind vrea?

cum comunica cu voi, prin sign language?

a avut vreun shoc cand s-a oprit?

 

am atitea intrebari...scuza-ma...inteleg daca nu vrei sa imi raspunzi. oricind poti sa-mi scrii si pe pm.


Editat de michelle-usa, 16 martie 2015 - 19:23 .


#25
Fleurdelise

Fleurdelise

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.938 mesaje

Postat 16 martie 2015 - 19:33

Strumph, si eu cred ca Sophia a luat un virus de la gradi. Lichide multe da-I sa bea, antitermic....hm ar trebui un termometru totusi, sa-I dai daca depaseste 38.5.



#26
Qarina

Qarina

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 10.754 mesaje

Postat 16 martie 2015 - 19:35

Strumph, nu mai scriu, ca a zis Fleur ce vroiam si eu sa spun. sanatate cretzulinei!



#27
Qarina

Qarina

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 10.754 mesaje

Postat 16 martie 2015 - 19:36

Am apucat sa va spun? la sfarsitul sesiunii de azi l-au mutat pe Tudor pe partia mare (de pe cea medie), a zis instructorul ca e a natural :)

 

vad ca se cunoaste bine copilul, eu vroiam sa-l pun cu pisoii aia mici care abia incepeau pe partia micutza:)



#28
Qarina

Qarina

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 10.754 mesaje

Postat 16 martie 2015 - 20:31

Michelle, mie nu mi se pare asa slab Will, dar nici nu pot sa zic ca imi dau seama teribil de bine din pozele astea...


Editat de Aqai, 16 martie 2015 - 20:31 .


#29
buflea

buflea

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 15.395 mesaje

Postat 16 martie 2015 - 20:42

Buna ziua mea mohorata si rece,

 

Letitzia, eu mereu, dar absolut mereu am incuiat bagajele. Incuiat, adica pun lacat pe fermoar, ca si ale mele sunt cu fermoar … nici nu stiam ca exista multi care le lasa descuiate. Nici nu stiam ca se controleaza bagajele de cala …si daca sunt incuiate si vor sa le controleze, ce fac ? sparg lacatul ala, nu ? …eh, foarte bine, sa le sparga, eu tot o sa le incui. Nu stiu de ce, tin la chilotii mei de mamaitza ca la niste bijuterii de valoare … sunt “parashute” Victoria Secret, ce mama naibii …

Si eu am Samsonite, sunt chiar foarte, foarte bune …dar am Samsomite cu fermoar, cred ca sunt o varianta mai ieftina.

 

Ma intorc la adolescenti …sunt 100% de acord cu Carolyne …si eu cred ca este vina parintilor si a scolii ca accepta sexualizarea asta avansata a fetelor … incepand de la unghii care se coloreaza de la 5 ani, tocuri nu mai spun …sa vedeti ce pantofi cu toc se gasesc in magazine pentru fete de la 6 ani in sus …si unele da, vin cu ele la scoala.

 

Auzi, rimel de la 11 ani … Flavia are o fetitza in clasa, spanioloaica, care cica isi face parul saptamanal …are o tona de par cretz si lung si se duce la salon, apare cu el cand intins, cand cretz si prins ..bai nenica, la 9 ani la salon ??? WTF ???

 

Si apoi urmam noi, mamele astea retrograde, care ne luptam cu fetele acasa ca nu e bine …si cedeam si noi presiunii.

 

XIO, daca femeile de 30 de ani se imbraca ca niste borfete in cluburi …treaba lor. Au 30 de ani si pot ce face cu sexualitatea si corpul lor … dar la 16 ani, nu sunt nici femei dar arata ca niste femei …nu mai sunt nici copii. Si asa e o varsta confuza pentru ei, chestiile astea nu fac decat sa accentueze confuzia. Se uita in oglinda si le place frate, ca sunt jumate dezbracate si aprins fardate, tocuri de cocostrac pe care nu pot merge, dar asta nu vad, ce penibile sunt cand merg …si in final hip-hop in picioarele goale pe ringul de dans.

 

Si regula aia cu lungimea mainii e relativa …m-am masurat, ale mele maini se opresc fix sub fund …bine ca nu mai am 16 ani [:)]

 

Eu nu cred, efectiv nu imi aduc aminte sa fi purtat vreodata scurt pana la kur … nici de fard nu imi aduc aminte. Prin liceu insa ma dadeam cu spuma de ras in cap ca sa-mi stea parul in sus si infoiat …aveam shuvitza la spate …dar la coafor, sa ca pieptan profesionist cred ca am fost prima data prin facultate. Aratam insa ca o bunica in clasa a 12 a, la banchetul de sfarsit de an …totusi “ca o bunica” parca arata mai bine decat “ca o borfeta” … aveam o rochie pana peste genunchi, cu decolteu din ala barcutza si nicte pantofi albi, Guban, cu toc. Nu cred ca aveam fard ca s-ar fi vazut in poze …dar nici nu ne lasa la scoala, sa fim seriosi … fardate la scoala ??? Pai te exmatricula …

 

Iata poze de la petrecerea de sambata …nu pot sa pun cu alte fete, trebuie sa ma credeti pe cuvant . Dar cu sarbatorita si familia ei pot, dar nu le las mult …


Editat de buflea, 17 martie 2015 - 21:50 .


#30
Ella73

Ella73

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 13.297 mesaje

Postat 16 martie 2015 - 20:48

Si eu parca am avut o pereche de pantofi Guban  [:)]

 

de fardat, nu ne fardam la scoala...dar ne stramtam sarafanele...pe al meu l-am stramtat atat de mult, ca a pocnit...la spate, pe mijloc....pana peste fund...noroc ca m-a vazut o colega si m-a avertizat...ca altfel  [:-)))] eram mai ceva ca fetele de la petrecere...adica cu fundul  la vedere...


Editat de Ella73, 16 martie 2015 - 20:50 .



Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Usor usor..

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 15:42

  • 28 de saptamani

    kiki_2024
    - Astăzi, 15:27

  • Control lunar

    Vasilescu Georgeta
    - Astăzi, 12:38

  • Agitatie pe final

    Roxi_pisicul23
    - Astăzi, 12:03

  • Saptamana 28

    Deutzuk
    - Astăzi, 11:08

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -